xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oriflame Swedish Spa Serisi ile Mükemmel Bir Banyo Deneyimi

0 2.380

Oriflame Kasım 2019 kataloğu kaç gündür masamın üstünde veya yakınında duruyorsa Oriflame Swedish Spa Serisi ile mükemmel bir banyo deneyimi başlıklı bir makale yazma fikri de o kadar zamandır kafamda duruyor. 15 gün kadar oldu galiba, yazayım artık.

Katalogdaki seri 7 parçadan oluşuyor. İsterseniz hepsini, isterseniz ihtiyaç duyduğunuz veya bir denemek istediğiniz parçaları alabilirsiniz.

Ben Swedish Spa Tuz Kristalleri İçeren Vücut Arındırıcısı almak niyetindeyim, daha önce bunu değilse bile buna yakın bir Oriflame ürününü almıştım ve kullanmak hoşuma gitmişti.

Bir yandan  ölü derileri giderip ortaya taze ve yumuşak bir cilt çıkmasını sağlarken bir yandan da içerdiği su çiçeği aromasıyla insanın zihnen rahatlamasına yardımcı olan bir ürün bu. Formülündeki tuz kristalleri ve badem kabukları ile eksfoliasyon yapıyor, shea yağı, tatlı badem yağı ve kanola yağı ile de nemlendirip canlandırıyor.

Seride göz koyduğum ikinci ürün nemlendirici vücut yağı. Badem ve kanola yağları ile E vitamini içeren bu hafif yağı duştan sonra kullandığınızda cildinizin anında nemlendiğini fark edeceksiniz. Bu ürünün içeriğinde de suda yaşayan çiçek aroması kullanılmış, böylece aynı zamanda rahatlık hissi de veriyor. Deniz hazinesi olarak anılan bir su yosunu türünü de içeren ve kolayca emilen ürünü masaj yağı olarak da kullanabilirsiniz.

Kullanıcılarına eksiksiz bir banyo deneyimi vaat eden serinin içerdiği ürünlerden biri de Ocean Foam Duş Jeli. Vücudunuzu farklı çiçek kokuları yayan bir köpük bulutuyla şımartma fikri kulağınıza hoş geliyorsa  canlandırıcı, yumuşatıcı ve besleyici etki yapan kanola ve tatlı badem yağları ile yatıştırıcı ve tazeleyici bergamot esansiyel yağı barındıran bu jeli denemelisiniz.

Banyonuzda teninizi kirden, tozdan arındırırken aynı zamanda canlandırıcı bir masaj da yapan güzel kokulu bir sabun bulunmasını isterseniz Swedish Spa Arındırıcı Masaj Sabunu sipariş etmelisiniz.

Swedish Spa Durulanan Duş Yağı formülünde yer alan başlıca maddeler şunlar: Antioksidan özellikleri olan, ayrıca cildi nemlendiren ve canlandıran bir deniz yosunu türü olan Corallina Officialis, E vitamini, cildi yumuşatan ve besleyen kanola ve badem yağları. Ürünün formülünde insanı rahatlatan ve teninde güzel bir koku bırakan bir çeşit su çiçeği de yer alıyor.

Sırada rahatlatıcı banyo yağı var. İsminden de anlayacağınız gibi sakinleştirici etki yapan bir ürün bu. Serinin diğer bazı ürünleri gibi kanola yağı, badem yağı, E vitamini ve nemlendirici – canlandırıcı deniz yosunu içeriyor. Vücudunuzu ipeksi bir süt gibi örterek yumuşatıyor ve kokusuyla da rahatlamanıza yardımcı oluyor.

Söz etmediğim ne kaldı; Swedish Spa Nemlendirici Vücut Kremi kaldı. Nemlendirici etkisi standart Oriflame vücut kreminden 2 kat daha fazla olan bu kremsi, hızla emilen vücut yağı zengin bir içeriğe sahip. Formülünde Hindistan cevizi yağı ile shea, kanola ve tatlı badem yağları bulunuyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.