xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oriflame The One Eye Liner Stylo (Kullanıcı Yorumu)

0 3.240

Bu konuda bir yazı yazması için çoktan anlaşmıştık kızımla ama kendisi aylardan sonra iş buldu ve Binkelam için yazı yazmayı bıraktı. Birincisine çok sevindim, ayrıca işini sevmesi ve keyifle yapması da sevincimi ikiye katladı. Sevdiğin bir işi yapmak, herkese nasip olmayan bir lükstür. İkincisine biraz bozuldum tabii, Nehir çok iyi yazar ama ne yapalım, güzel bir şey için bıraktı bunu. Oriflame The One Eye Liner Stylo kızımın aylar önce kullanmaya başlayıp beğendiği ve tekrar tekrar sipariş ettiği bir ürün. Son olarak bulunsun diye 3 tane sipariş verdik hatta, bir tane de ben kendime istedim.

Pek makyaj yapmam, eye liner de kullandığım bir ürün değil ama kullanmak istemezsem de kızıma veririm. Neyse, geçenlerde, Oriflame The One Kalem Eye Liner olarak da geçen bu ürün hakkındaki düşüncelerini bana mail olarak yazmasını istedim. Sen öylesine yaz, ben makaleye çeviririm dedim, ben yaziim bari, n’apiim?

İşte biricik çocuumun ürünle ilgili kullanıcı yorumu:

– Bugüne kadar siyah göz kalemine alıştığım için özellikle likit eyeliner kullanmakta çok zorlanıyordum. Ya eyelinerı burnuma falan bulaştırıyor, ya da kapkalın bir çizgi çekip sonra kulak çubuğuyla düzeltmek için çırpınıyordum.

Bu eyeliner’ın sürmesinin kalemden pek bir farkı yok, kullanımı çok kolay.

– Ürün ambalajında kolay kolay kurumuyor, 2 sallamada kendine geliyor. Kalem kısmı ıslak ve yumuşak, sürerken gözü rahatsız etmiyor.
– Ürün sürüldüğünde hızlı ve güzel kuruyor. Sürdükten sonra kuruması için gözlerimi 5-10 saniye kapalı tutmam yetiyor.
İşe giderken acele yapılan makyaj için ideal. Bu bekleme süresiyle gün içinde ne rengi soluyor, ne göz kapağına bulaşıyor, ne de göz kenarlarında birikiyor. Akşama kadar gayet koyu ve düzgün kalıyor.
– Eyelinerın kalem kısmı çok basit ve ince çizgiler çekmeye de, göz kenarına kuyruk eklemeye de yarıyor. Arkadaşlarımla kahve içmeye giderken de, işe giderken de, özel bir etkinliğe giderken de rahatlıkla kullanabiliyorum.

İşte böyle. Maili olduğu gibi kopyaladım. Bu arada, az önce şunu bir de ben deneyeyim dedim. İncecik bir çizgi çekmek istemiştim, olmadı. Daha doğrusu ince oldu ama düzgün olmadı, düzgün hale getireyim derken de istediğimden daha kalın oldu. Bu benim beceriksizliğim, gerçekten çok nadir eyeliner kullandım.

Yine de şunu söylemeliyim, yapabileceğim hissine kapıldım çünkü gerçekten uygulanması pek zor değil. Benim kadar makyajdan uzak biri söylüyorsa emin olun ki öyledir.

Çabucak kurudu ve belirgin bir siyahlık verdi. Daha iyi de olabilirdi sanırım ama alışık olmadığımdan elimi net, sert bir şekilde kullanamadım.

İnternetteki görsellere bakarak kuyruk yapma olayını da denedim ama onu hiç iyi yapamadım. Kolay çıkıp çıkmadığını da kendi gözlemimle yazmak istedim ama sürdüğüm daha ancak yarım saat olmuştur, onu gece saatlerinde yapıcam ve yazıya o bilgiyi de ekliycem.

(7 saat sonra silerken: Sadece suyla ıslatılmış pamukla kolayca ve çabucak çıktı gözlerimden, arz ederim.)

Oriflame The One Eye Liner Style Oriflame’in Eylül 2017 katalogunda 16.90 liradan satılıyordu. Ben sisteme kayıtlı olduğumdan daha uygun fiyata aldım. Ekim ayında ise, indirimdeki ürünler arasında yer almadığından, 33 liraya satılıyor. Ürünün siyah (30745) ve kahverengi (30746) olmak üzere 2 rengi var.

Bunlar Da İlginizi Çekebilir:

Oriflame NovAge Nutri6 Yüz Yağı Kapsülleri

Oriflame Pure Skin serisi 

Oriflame Milk & Honey Gold Besleyici El Ve Vücut Kremi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.