xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Oriflame’den Gebze’de Ücretsiz Cilt Bakım Seansları

0 1.067

Bugün Oriflame Güzellik Danışmanı AytenCanan’la konuşuyorduk, kendisi bana Gebze ve yakın çevresinde yaşayan kadınlar için Oriflame ürünleriyle cilt tipi analizi ve cilt bakımı yapmak gibi bir planları olduğunu söyledi. Oriflame’den Gebze’de ücretsiz cilt bakım seansları başlıklı bir yazı yazma fikri bu şekilde oluştu kafamda işte. Kendisi Türkiye’nin herhangi bir yerinde Oriflame üyesi olmak, Oriflame ürünlerini satarak para kazanmak  isteyenlere de yardımcı oluyor ayrıca. Üyelik için Ayten’le nasıl iletişim kurabileceğinizi daha sonra belirteceğim, önce esas konuyu anlatayım biraz.

 

İsveç kökenli bir kozmetik firması olan Oriflame 1967’den bu yana kişisel bakım ürünleri, cilt bakım ürünleri, gıda takviyeleri, aksesuarlar, makyaj malzemeleri, saç bakım ürünleri ve kokular olmak üzere 7 ayrı kategoride bakım ve güzellik ürünleri üretimi ve satışı yapıyor. Satışı yapanlar dünyanın çeşitli yerlerindeki Oriflame temsilcileri gerçi. Ayten Canan ve takım arkadaşlarının Gebzeli kadınlara yönelik ücretsiz cilt bakımı yapma programlarının nasıl gerçekleşeceğine gelince, bu gayet basit bir şekilde oluyor aslında. Bir grup kadın (Bunun için belirli bir sayı yok, 3 – 5 kişi de olur 20 veya 50 kişi de.) bu tanıtım ve hizmetten faydalanmak istediğinize karar veriyor ve Ayten’le iletişim kuruyorsunuz. Bu görüşmede Oriflame ücretsiz cilt bakım seansının ne zaman ve nerede yapılacağına (Bir evde olabilir, kafeterya vb. bir mekanda olabilir.) karar veriliyor. Sonra belirlenen gün ve saatte randevu mekanında bir araya geliyorsunuz. Burada sizlere önce cilt tipi analizi yapılıyor. Sonra sıra cilt tipinize, yaşınıza uygun bir bakım setindeki ürünlerle temizlik ve bakım yapılmasına geliyor. Bu arada kullanılan ürünlerin özellikleri de anlatılıyor tabii.

oriflame-ucretsiz-uyelik-ayten-canan

Daha sonra neler olabilir; mesela aranızdan bu ürünlerin bir veya birkaç tanesini almak isteyenler, Oriflame’e ücretsiz olarak üye olup ihtiyaç duyduğu ürünlere avantajlı fiyatlarla sahip olmak isteyenler, Oriflame satış danışmanı olup bir alt ekip oluşturarak hem kendi satışlarından, hem de ekibindeki üyelerin satışlarından kazanç sağlamak isteyenler çıkabilir. Bu sırada orada bulunan tecrübeli danışman veya danışmanlara Oriflame hakkında merak ettiğiniz her şeyi sorabiliyorsunuz. Son olarak programa katılanlara küçük hediyeler sunuluyor ve dağılıyorsunuz.

Oriflame’den Gebze’de ücretsiz cilt bakım seansları / Oriflame ücretsiz kayıt için Ayten Canan’la nasıl iletişim kurabilirsiniz?

Telefon: 0539 581 17 01

Facebook için tıklayın

Instagram için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.