xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Otantik Bluz Modelleri

2.518

Önce şunu belirtmek isterim ki moda aleminde kavram kargaşası gibi bir şey var; birbirine yakın bazı şeylerin birden fazla ismi var ve bunlar birbirine karışıyor. Retro ile vintage arasındaki karışıklık gibi mesela. Etnik ile otantik arasında da buna benzer bir karışıklık var. Keten, Şile bezi vb. doğal kumaşlar; yöresel, yerel, folklorik desenler; hippi veya bohem tarzı bir hava her iki grup için de geçerli gibi. İddia etmiyorum değerli okuyucu; kendi kendime sayıklıyorum, arz ederim. Otantik bluz modelleri deyince, anladığım kadarıyla; çingene tarzı bluzlar, gotik bluz modelleri, Aztek desenli bluzlar, vintage tarzı desenli bluzlar gibi bir dönemi, tarzı, aidiyeti olan bluzları anlamak gerekiyor.

Etnik desenli bluz modelleriyle otantik bluzlar arasında bir kaynaşma var; birçok parçayı her ikisine de yorumlayabiliriz gibi. Aslında terimler çok da önemli değil, beğendiğimizi giyelim gitsin. Benim aklıma takılmasının sebebi hem kendim, hem de müşterilerim için moda yazıları yazarken bir sürü terime toslamam, bazen kafam bunları ayırabilmek için fazla mesai yapıyor. Özgün makale yazıp dururken kelime hazinem de genişliyor ister istemez; böyle bir dağılıyorum bazen. Az daha dağılırsam otantik bluzları country stili yatak odası dekorasyonuna bağlayabilirim hatta, bende Böyle bir yetenek oluştu. Veya zaten vardı da fazlaca yazmaktan coştu iyice. Otantik bluz modelleri konusuna gelelim; bu kategoride açık yuvarlak yakası ince lastikle büzülmüş  bluz modelleri var. Yaka kenarlarına ve eteklerine çarpıcı renklerde çiçek motifleri işlenmiş  kare yaka bluz çeşitleri, koyu renk zemin üzerindeki desenleriyle antika bir parça izlenimi uyandıran bluz modelleri var. Çingene tipi bluzlar, hippi bluzları, tığ işi desenlerin birbirine eklenmesiyle oluşturulmuş nostaljik bluzlar var.

Viktorya stili yüksek yakalı, dantelli mantelli, fırfırlı, şal desenli bluzlar var ki kraliyet ailesinin verdiği resepsiyonlarda giyilmiştir bir zamanlar herhalde. Ama isteyen kotunun üstüne de giyebilir, kime ne ki? Güzel bile olabilir; böyle bir gotik bluz modelini kot pantolonla giyeceksin, altına da bir çift topuklu siyah ayakkabı. Tarz bir kıyafet olur aslında, hele ki saç stili ve makyaj da biraz bluza uydurulursa. Nasıl uydurulur bilemedim; saçlar topuz belki, belirgin bir siyah göz makyajı; öyle bir şey olabilir.

gothic blouse

nakışlı bluz modelleri

Bu gotik bluzlar güzel aslında; fırfırlı kollar, ön tarafta çapraz bağcıklar, transparan dantel kollar vs. İşlemeli, nakışlı, bağcıklı Şile bezi bluz modelleri de otantik kategorisine giriyor; bunlar yöresel ve folklorik olma özelliğini taşıyan bluzlar zaten. Bu yöresellikle folklorikliğe iki tutam nostaljiyle biraz da romantizm eklersek otantik yemeğimiz servise hazır oluyor. Perdono; otantik bluzlarımız ortaya çıkıyor demek istedim.

2 Yorumlar
  1. Adalet Sümer

    merhaba,
    bu kıyafetleri toptan almak istersem nereden alabilirim?teşekkürler

    1. Hilal Uslu

      cevap geciktiği için kusura bakmayın öncelikle. sitenin ticaretle ilgisi yok, konulardaki resimler konuya uygun olarak farklı kaynaklardan derlenmiştir. bu yüzden bu konularda yardımcı olamıyoruz. Ziyaretiniz için teşekkürler, yine buyurun.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.