xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Overstock’tan Sehpa Modelleri

0 1.218

Overstock ismini belki duymuşsunuzdur, 1999’dan beri Amerikan halkına hizmet veren ve Türk internet kullanıcılarının da içinde dolanmayı sevdiği bir site burası. Bu popüler e – ticaret sitesinde çok çeşitli ürünlerin satışı yapılıyor fakat ben ‘Dekorasyon kategorisi için ne yazsam, hanidir bir şey yazmadım’ havasındayım birkaç gündür, bu yüzden o bölüme baktım. Ve Overstock’tan alabileceğiniz sehpa modelleri hakkında bir yazı yazmaya karar verdim.

Sehpalar salon dekorasyonunun vazgeçilmez unsurları, ayrıca evin diğer bölümlerinde de kullanılıyorlar. Çok güzel modelleri var, mekanlara estetik açıdan çok şey katıyorlar ve gayet de fonksiyonel eşyalar üstelik. Çekmeceli sehpa modelleri var mesela, bunların çekmecelerine ortalıkta dolanmalarına sinir olduğunuz ufak tefek şeyleri koyabiliyorsunuz. Tekerlekli sehpa çeşitleri bir yerden bir yere kolayca taşınabiliyor, boy boy zigon sehpa modelleri konuk ağırlarken kolaylık sağlıyor vesaire.

Siteden seçtiğim sehpalarla yaptığım 2 kolaj geliyor:

coffee tables (overstock)                    sehpa modelleri (overstock)

Nasıl, güzel sehpa modelleri, değil mi? ‘Değil’ ise bunlardan sonra ekleyeceğim modeller belki hoşunuza gider. Şimdi çekmeceli bir country sehpa ekliycem. Ardından da 2 katlı ve çekmeceli parçalardan oluşan bir 3’lü sehpa seti gelecek:

country sehpa modelleri                     3'lü sehpa modelleri

Sırada zarif çizgileri olan güzel bir altıgen sehpa ile 2 katlı bir sehpa var.

altıgen sehpa modelleri                     2 katlı sehpa (overstock)

Sehpa seçerken sehpanın koltuklarınızın yüksekliğine uygun olmasına dikkat etmeyi unutmayın. Cidden sorun oluyor, ben hala aldığım oturma grubuna uygun yükseklikte sehpalar bulup alıcam mesela, var bir şeyler ama yükseklikleri bu takıma göre az, sinir oluyorum, rahat olmuyor. Ayrıca sehpanın ayak bağlantılarının sağlam olması gerekiyor. Ahşap sehpa modellerini tercih ediyorsanız meşe, ceviz, kiraz veya çınar ağaçlarından olanların daha dayanıklı olduğu aklınızda olsun. Uzun süreli kullanım için metal veya metal ayaklı sehpaların paslanmaz çelik olanlarını tercih etmek gerekiyor.

Daha fazla fotoğraf görmek isterseniz galeriye buyurun. Binkelam iyi seyirler diler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.