xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Özgür Ruhlu Gelinler İçin 10 Bohem Tarzı Gelinlik

0 2.232

Bohem giyim tarzı için farklı tanımlar olsa da bu stil genel olarak kaygısız ve rahat bir estetiği ifade eder. Bu tarz gelinliklerin çoğu gerçekten de bu havaya sahiptirler. Bohem tarzı gelinlik modellerinin belli başlı özellikleri detaylı, çarpıcı danteller ve dramatik kol kesimleridir. Yaz düğünleri için askılı veya kolsuz modeller tercih edilebilir. Fakat sonbahar – kış sezonunda evlenecekseniz ve tipik bir model istiyorsanız orijinal, çarpıcı kol modelleri aramanızı tavsiye ederiz.

Renkleri, retro ve romantik bir dokunuş için bej, beyaz ve ten rengi gibi doğal, yumuşak tonlardır. Son yıllarda gelinlik modellerinde görülen gösterişli, farklı renklere bu tarz parçalarda nadir olarak rastlarsınız.

Bohem Tarzı Gelinlik Modellerinin Özellikleri

Bohem gelinlik modelleri çoğu zaman özgür ruhlu gelinler ile ilişkilendirilir. Zira az sayıdaki farklı örnekler dışında kaygısız, serbest bir havaları vardır. Çoğunlukla tığ iş pamuk, dantel, ipek krep gibi asil ve ince malzemelerden tasarlanırlar.  Kolları, zarif bir görünüm ve romantik bir hava için, genellikle 3 / 4 boyunda veya uzun olur.

Resmi olmayan,samimi bir düğün töreni istiyorsanız, rahat kişiliğinizi ve benzersiz stil anlayışınızı yansıtan dökümlü bir gelinlik sizin için ideal bir seçim olacaktır.

(Model: BHLDN)

Fakat bohem tarz gelinlikler resmi düğünlerde giyilmez, diye düşünmemelisiniz. Bu modeller genel olarak gündelik ve gayrı resmi bir havaya sahip olmakla beraber, balo salonu gibi mekanlarda yapılan daha resmi düğünlerde giyilebilecek modelleri de mevcuttur. Bu durumda daha süslü ve uzun kuyruklu olanlarına bakabilirsiniz.

(Model: BHLDN)

Boho gelinlik modelleri geleneksel olmaktan biraz uzaktır. Özellikle bir kır düğünü veya plaj düğünü ile evlenecekseniz bu tarzı geniş kenarlı şapkalarla, kovboy çizmeleriyle, rengarenk takılarla, su dalgası  modeli saçlarınızla mükemmel bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Böylece tarzı gösterişli bir şekilde, klasik unsurlarının hakkını vererek yansıtmış olursunuz. Ama gelinliğinizi hoş bir duvak ve ince bir zincir kolye ile sade tutmayı da tercih edebilirsiniz.

(Kaynak: Rembo Styling – Caroline)

Başkaları sizi kaygısız, neşeli, dışa dönük, bağımsız, geleneksel olmayan biri olarak tanımlıyor mu? Bu özelliklere sahipseniz ve otoriteye karşı gelmeye eğilimli biriyseniz bir bohem gelin olmaya özellikle uygunsunuz demektir. Böyle biri olmasanız bile bu tarz gelinlikleri tercih edebilirsiniz ve size gayet yakışabilir de tabii ki. Ama öyle iseniz ve kişiliğinizi de yansıtan bir gelinlik istiyorsanız bohem tarzı modeller sizin için ideal bir seçimdir.

Bohem bir görünüm için genellikle hafif, havadar ve akıcı modelleri tercih edilir. Pronovias’ın Grahame modeli gibi.

Ancak, vücudunuzu saran gelinlikleri de tercih edebilirsiniz. Bu tip tasarımlarla bohem havasını yakalamak için gelinliğin dantel veya püskül gibi tarzın ruhuna uygun detaylar taşımasına dikkat edebilirsiniz. Bohem tarzı aksesuarlar da işe yarar. Sherri Hill koleksiyonlarından seçtiğim bu model dantel desenleri, İspanyol kolları ve sırt dekoltesiyle dar kesim bohem gelinlikleri tercih eden kadınlara hitap edebilir.

Pronovias gelinlik koleksiyonlarından 2 model daha seçtim. Hafif pilili şifon kumaştan dikilmiş olan ilk model güzel bir Yunan tarzı gelinlik örneği aynı zamanda.

İkincisi ise yoğun dantelleri ve onlarla karışan tülleri, kat kat etekleri ve İspanyol tarzı kollarıyla bohem tarzının tipik özelliklerini taşıyor.

Essence Designs sitesinden seçtiğim bu vintage esintili modelin kollarına ayrıca takılan püsküllü aksesuarları çok beğendim. Gelinlik, egzotik ve çiçek desenli dantelleri, dolgun etekleri ve çarpıcı sırt dekoltesiyle özellikle yaz gelinleri için muhteşem bir alternatif.

Onuncu ve sonuncu olarak Catherine Deane’de gördüğüm bir 2 parça gelinlik modelini takdim ediciim.

Sitede bu modelin sadece eteği var sanıyorum, üstü nereden bulmuşlar bilemiycem. Belki oradadır da ben görememişimdir. Detaylı bakmadım çünkü gelinlik bakmaktan gözüm dönmüş durumda artık, tek istediğim yazıyı bitirip yayınlamak. Kısmetse birkaç dakika içinde olacak.

Ziyaretiniz için teşekkürler, yine bekleriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.