xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Pamuk Prens’in Deniz’i Darıcalı Etem Caner’le Evleniyor!

0 1.395

Günlük hayatta ve Pamuk Prens filminde Birol Güven’in asistanı olarak yaşayan ve oynayan Deniz Gök, Darıcalı sanatçı Etem Caner Karaüç ile dünya evine girecek.

 

Darıcalı senarist Birol Güven, Pamuk Prens adlı filminde tüm oyunculara gerçek hayatlarını oynattı. Kendine de rol biçti ve kendisini, Birol Güven’i oynadı. Yetinmedi, asistanı Deniz Gök’e de kendisini oynattı. Üstelik hiçbir deneyimi, eğitimi olmadığı halde! Filmin Darıca Park AVM’deki Cinemoa’da gerçekleşen galası öncesi düzenlenen söyleşide Deniz Gök; Birol Güven ve Tamer Karadağlı ile yan yana oturdu ama ne konuştu, ne de soru aldı. Genç sanatçı o konumu, “Benim aslında platforma çıkma niyetim yoktu. Birol Güven’in asistanı olduğum için, asistan kimliğimle platforma oturdum. Gayet de mutluydum. Nişanlım Erdem de ordaydı, bol bol fotoğrafımı çekti” dedi.

pamuk-prens-gala

Karaüç Şimdi 80’lerde Oynuyor

Deniz Gök’ün nişanlısı Etem Caner Karaüç, Darıca eşrafından. Merhum Ersin Karaüç ile ev kadını Meral Karaüç çiftinin çocukları. Karaüç ailesi Darıca’nın siyasetinde, iş hayatında, sosyal ortamlarında çok yer almadığı için bilinmiyor ancak Darıca Birumut Engelliler Derneği Başkanı Melek Arıkan, Etem Caner Karaüç’ün teyzesi. Mint Akademi çatısında yetişen genç sanatçı Papatyam ve Çocuklar Duymasın adlı dizilerin ardından halen 80’ler dizisinde  oynuyor. Pamuk Prens’te o da kendini, Deniz Gök’ün nişanlısı Etem Caner’i oynadı. Çift büyük ihtimalle 2017’de dünya evine girecek.

deniz-gok-etem-caner-karauc

“Harika Oldu. Mutlaka İzleyin”

Darıca’daki galanın platformdaki sessiz güzeli Deniz Gök, tüm sinemaseverlere Pamuk Prens filmini mutlaka izleme çağrısında bulundu. Filme dair, “Harika oldu” yorumu getiren Deniz Gök, Venedik’teki çekimler esnasında da çok eğlendiklerini kaydetti. Genç sanatçı  köşe yazarlığında ilk deneyimini de kısa süre önce yaşadı. “Denizz Aşırı Hayaller: Tek Rakibim Beşiktaş” başlıklı, Hürriyet Sosyal’de yer alan yorumunun son kısmında filmin gereğinden fazla gerçekçi olduğunu, en azından kendisinin kilolarını gizleyecek bir formül bulunacağını umduğunu söyledi. Venedik’e giderek en büyük deniz aşırı hayalini gerçekleştidiğini belirten Deniz Gök ortaya gerçekten farklı bir film çıkardıklarını söyledi ve Pamuk Prens’i bütün sinemaseverlere tavsiye etti. Nişanlısı Etem Beşiktaş maçını izleyemediği halde onu hiç üzmemiş. Ve başlangıçta biraz arıza çıkarsa da kanallar şehri Venedik’i o da sevmiş.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.