xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Panço Almayı / Örmeyi Düşünenler İçin Tarz Pançolar

0 1.216

Bu panço modelleri konulu makaleyi yazmaya karar vermemin üstünden 7 – 8 saat geçmiştir herhalde. Arada bir sürü ufak tefek aksilikler oldu. Tuhaf bir gündü zaten, ortaya çok az iş çıkardım. Şimdiden sonra da, saat 22.30 olmuş neredeyse, kendime çalışırım. Müşterilerin işleri yarına kalsın, acil bir şey yok nasılsa.

‘Novica’ isimli yabancı sitede bulduğum pançoları beğendim, onlarla tanıştırıcam sizi. Bunların bir kısmı yüzde 100 alpaka yünü ile yapılmış, bazıları da alpaka karışımlı. Bunu fark edince merak edip alpaka yünü konusuna da baktım. Devegillerden alpaka diye bir hayvan türünün kürkünden yapılıyor bu kumaş. Ve güzel özellikleri var; kaşındırmıyor insanı mesela. Alpaka liflerinden yapılan giysiler uzun yıllar boyunca güzelliklerini koruyorlar. Peru Harabelerinde 2.500 yıldan daha yaşlı alpaka mensucatları bulunmuş, bunların durumları oldukça iyiymiş ve özgün renkleri de bozulmamış. Ayrıca insanı çok sıcak tutuyor. Bunun sebebi alpakaların yükseklerde ve dondurucu soğukluktaki ortamlarda yetişmeleri, kürkleri de ona göre.

Programıma etek uçları ve yakası desenli koyu gri bir V yaka panço ile başlamak istiyorum. Yanına da kırmızı renkte bir püsküllü panço ekliycem.

V yaka gri panço

Kırmızı panço

Kahverengi tonlarını sevenlere hitap edecek 2 pançoyla devam edelim. Örgü konusunda becerikli olanlar bu pançoların bazılarını kendileri de yapabilirler. Böylece modaya da uymuş olursunuz, panço modelleri 2015 sonbahar kış sezonunun popüler parçaları arasında yer alıyor.

balıkçı yaka panço

2 renkli panço

Panço modelleri boy ve model itibarıyla baya bir çeşitlilik arz ediyorlar; kısa kazak tarzında olanları da var daha bir pelerin havalı modelleri de.

El örgüsü mavi panço

Kahve - bej bayan panço

Rengin güzelliğine dikkat çekmek isterim. Beğenmeyen de olabilir tabii de, ben bayıldım.

alpaka panço modelleri  women's ponchos at novica

Galeride başka güzel pançolar da görebilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.