xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Paranoia (2013)

0 1.019

ABD-Fransa yapımı bir aksiyon/dram/gerilim filmi olan Paranoya küresel pazarın perde arkasındaki hırs ve aldatmayla dolu dünyanın derinliklerine ışık tutan yüksek bütçeli bir yapım.  Dünyanın önde gelen teknoloji milyarderleri arasında bulunan Nicholas Wyatt ve Jack Goddard karmaşık bir geçmişleri olan ve birbirlerine zarar vermek için her şeyi göze alabilecek kişilerdir. Wyatt’ın telekomünikasyon şirketinde çalışan Adam Cassidy ise kariyerini ve yaşam standartlarını yükseltmek için büyük bir hırsla çalışmaktadır. Ne var ki onun anlık bir dikkatsizliğinden kaynaklanan bir hata şirketin ciddi miktarda kayba uğramasına sebep olur. Bu yüzden zor durumda kalan Wyatt elemanına hatasını telafi etmesi için bir nevi şantaj yapar ve onu zor bir görevi üstlenmek zorunda bırakır. Adam patronunun rakibi ve amansız düşmanı olan Goddard’ın firmasına transfer olacak ve onun için muhbirlik yapacaktır. Bundan sonra Adam için lüks arabalara binip özel kulüplere girebildiği lüks bir hayat başlar ki bu tam da hayal ettiği hayat şeklidir. Ancak bu görünümün ardında kendisi sadece bir piyondur ve hayatının tehlikede olduğunu fark ettiği zaman artık geri dönmesine izin vermeyecekleri bir noktaya da gelmiş durumdadır.

1 saat 46 dakika süren Paranoia filminin yönetmen koltuğunda Robert Luketic oturuyor. Kurumsal ajanlık konusu etrafında dönen izlemeye değer bir seyirlik olan filmin oyuncu listesi şöyle: Liam Hemsworth, Harrison Ford, Gary Oldman, Amber Heard, Josh Holloway, Embeth Davidtz, Julian McMahon ve Lucas Till.

Başka film yazıları da var sitemizde. Korku filmi sevenler için Annabelle (2014) var mesela. Binkelam iyi seyirler diler.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.