xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Parfüm Kullanırken Dikkat Edilmesi Gereken 5 Nokta

0 1.361

Düzenli olarak parfüm kullanma alışkanlığınız varsa parfümleri doğru şekilde kullanmayı da öğrenmeniz gerekir. Parfüm kullanırken yapılan hatalar ürünün yapısının değişmesine, esansının bozulmasına falan yol açabiliyor. Bu gibi şeylerin olmaması için yapmanız gereken şeylerden oluşan bir liste hazırladım, işe yarayacağını umuyorum.

1.Küçük Ambalajları Tercih Edin

Evde farklı durumlarda kullanmak veya arada değişiklik yapmak için birkaç parfüm bulunduran biriyseniz ya da sürekli kullanmadığınız için parfümün bitmesi uzun sürüyorsa bu noktaya özellikle dikkat etmelisiniz. Çünkü, şişenin boşalan kısmında biriken oksijen zamanla parfümün formülünü bozmaya başlar.

2.Doğru Yere Koyun

Parfüm şişeleri her zaman hoş, narin bir görünüme sahiptir, bu yüzden onları dekoratif aksesuar olarak da kullanırız. Yatak odasındaki veya banyodaki bir rafta, bir dolabın üstünde gerçekten de güzel dururlar. Ama onları koyduğumuz yer doğru bir yer midir acaba? Nem ve güneş ışığı parfümün yapısı üzerinde olumsuz etki yapar ve kokuyu değiştirir. Bu yüzden parfümün fazla nem almayan bir yerde saklanması ve güneş ışığına da direkt maruz kalmaması gerekir. Güzel şişelerin içindeki güzel kokuları serin bir ortamda saklamalısınız.

3.Yüzde Yüz Doğal Parfüm Kullanmak Seçenekleri Kısıtlar

Katkısız, saf ürünler çoğumuzun hoşuna gider ama konu parfüm olduğunda bu tercih seçeneklerin epeyce azalması demektir. Çünkü, parfümlerde sıklıkla kullanılan bazı çiçeklerin özlerinin kokusunun açığa çıkması için sentetik moleküller kullanılması zorunludur. Farklı kokular denemeyi seven biriyseniz sağlık testleri yapılmış sentetik katkılı kokulara da şans vermenizde fayda olabilir.

4.Parfüm Nerelere Sıkılmalı?

Parfüm kullanırken dikkat edilmesi gereken çok önemli bir nokta da kokuyu doğru yerlere sıkmaktır. Parfümün etkili olması, işe yaraması için özellikle bileklerin iç kısmına ve kulakların arkasına sıkılması tavsiye ediliyor. Bunların dışında çene altına, boyuna ve dirseklerin iç kısmına ve dizlerin arkasına da sürülebilir.

Parfümün kıyafetin temas etmediği yerlere sürülmesinin daha etkili olduğunu düşünenlerin yanı sıra, farklı görüşler de var. Bazı uzmanlara göre göbek deliğine parfüm sıkmak çok iyi bir fikir. Çünkü vücudun bu bölgesi şekli itibariyle mükemmel bir koku deposu ve koku, vücut ısısının etkisiyle buradan yayılıyor. Adriana Lime ve Liv Tyler bu yöntemi deneyip memnun kalan ünlüler arasında yer alıyor. Babasının tavsiye ettiği gibi, parmaklarına damlattığı bir miktar parfümü kollarının ve karnının altına süren Tyler, vücutta hareketin çok fazla olduğu yerlere sürülen parfümün daha kalıcı olduğunu düşünüyor.

Sıcak bir iklimde yaşıyorsanız cildinizin yüksek ısısı esansı bozabilir. Bu durumda parfümü fularınıza, saçlarınıza veya kumaş kaplı saç tokanıza sıkabilirsiniz.

Parfümler nemlendirilmiş ciltte daha kalıcı olurlar. Cildinize düzenli olarak nemlendirici bakım yapıyorsanız sorun yok, ama kuru olduğunu düşünüyorsanız  parfüm sıkmadan önce vücudunuza parfümün kendi nemlendiricisini veya kokusuz bir ürünü uygulayabilirsiniz.

5.Sıkın Ve Bekleyin

Parfüm sıktıktan sonra bileklerinizi birbirine sürtmek veya boynunuzda gezdirmek gibi bir alışkanlığınız var mı? Bazılarımız bunu yaparız ama yapmamak lazım, çünkü bu hareketler parfümün yapısının bozulmasına, kokusunun değişmesine yol açabiliyor. Doğru hareket kokuyu sıkmak ve beklemektir; kısa bir süre sonra kendiliğinden cildinize oturur.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.