xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Paris’te Bir Butik Otel: Hotel Henriette

0 1.194

Paris’in Mouffetard semtine yakın küçük ve sakin bir sokakta bulunan Hotel Henriette nereden, nasıl karşıma çıktı hatırlamıyorum; mutlaka bambaşka bir konuyu araştırırken denk gelmiştir. Bir süre önce yazıcam burayı diye düşünüp kaydettiğimi hatırlıyorum sadece, bu akşam da tekrar aklıma geldi. Böylece bir otel hakkındaki ilk yazımı da yazmış olucam, bakalım, belki arkası gelir.

 

Farklı tasarımlarda 32 yatak odası olan otelin dekorasyonu Vanessa Scoffier tarafından yapılmış. Konuklar tuğla döşeli bir sokakta yer alan bu şirin butik otel için güzel şeyler söylemişler genellikle. Okuduğum 8 – 10 yorumda odaların temiz, personelin nazik olduğundan söz ediliyordu. Herve Goluza fotoğrafları eşliğinde tanıtacağım oteli size. Önce iç avlusuyla başlayalım. Burada kahvaltı da yapılabiliyor.

Paris Hotel Henriette Hotel Henriette photos

Burası da kahvaltı salonu:

Hotel Henriette kahvaltı salonu

Hotel Henriette konuklarına rahat yatakları olan canlı görünümlü yatak odalarıyla hizmet veriyor. Düz ekran TV ve ücretsiz Wi-Fi olanaklarının bulunduğu odalarda mini bar yok galiba, veya belki sadece bir kısmında vardır, öyle bir müşteri yorumu okudum. Bütün odalara küçük çalışma alanları konulmuş ayrıca. Dekorasyonda retro tarzı mobilyalar da kullanılmış ki ben severim bunları. Hardal sarısı, mavi gibi renkler, dekoratif aynalar, duvar kağıtları, kapıdan yapılmış yatak başlıkları, tek bir duvarda patlayan canlı renkler, modern mobilyalarla harmanlanmış nostaljik eşyalar sayesinde odalar sempatik ve sıcak görünüyor.

Hotel Henriette oda fotoğrafları Hotel Henriette-bedroom Hotel Henriette yatak odası dekorasyonu

Hotel Henriette çalışma köşesi Hotel Henriette çalışma alanı Hotel Henriette çalışma bölümü

Hotel Henriette-yatak odası Paris otelleri-Henriette

Hotel Henriette-yatak odaları Hotel Henriette fotoğrafları

Hotel Henriette-bedrooms Hotel Henriette room photos

Les Gobelins metro istasyonu otele 200 metre mesafede, bu istasyondan doğrudan Louvre Müzesi’ne gidebiliyorsunuz. Barlar ve restoranlarla dolu Rue Mouffedard’a gitmek ise sadece 10 dakika sürüyor.

Hotel Henriette-bathrooms Hotel Henriette bathroom photos

Hotel Henriette-banyolar

2015 yılında Hotel Henriette’de kalmış olan bazı kişilerin yorumlarına göre burası küçük, sessiz ve iyi dekore edilmiş bir otel; odalar küçük ama donanım yeterli, personel son derecede yardımsever. ortam huzurlu ve temiz, kahvaltı mükemmel.

Henriette Butik Otel-Paris Hotel Henriette-dekorasyon Hotel Henriette-Paris, Fransa

retro tarz otel dekorasyonu Paris hotels Hotel Henriette-Paris

2 yataklı oda-Hotel Henriette Paris Hotels-Henriette

breakfast at Hotel Henriette Hotel Henriette-bahçe

Hotel Henriette-Paris, France Hotel Henriette-bahçesi

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.