xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Parlak Ve Güzel Bir Yüz İçin Şeftali Maskesi

0 1.384

Bugünlerde eve şeftali alırsanız hepsini tüketmeyin, 1 tanesini ayırın. Çünkü size sadece şeftali ve yoğurtla hazırlanan bir şeftali maskesi tarifi vereceğim. Hazırlanması gayet kolay olan bu nemlendirici güzellik maskesi yüzün daha taze, yumuşak ve parlak görünmesini sağlıyor. Maskenin bir kısmı artarsa buzdolabına koyup 3 – 4 gün içinde bir kere daha uygulayabilirsiniz. Bir başka alternatif de kalanı yemek olabilir, mis gibi şeftalili yoğurt.

Yukarıda şeftalinin cilde faydaları hakkında bilgi vermek için hazırladığım görseli görüyorsunuz.

 

Maskenin diğer bileşeni olan yoğurt kurumuş cildi besleyen, nemlendiren  ve pürüzsüzleştiren güçlü bir besin maddesi olan laktik asit içeriyor. Yoğurt ayrıca çinko içerdiği için aknelerden kaynaklanan iltihapları rahatlatır. Düzenli olarak yoğurtla cilt bakımı yaparsanız cildinizdeki koyu renk lekelerin ve sivilce izlerinin azaldığını ve cildinizin renginin aydınlandığını fark edersiniz.

Artık ana konuya geleyim bari. İşte o şeftali maskesi:

Malzemeler:

Olgunlaşmış bir şeftalinin yarısı

1 yemek kaşığı yoğurt (Oda sıcaklığında)

Uygulama:

Şeftaliyi bir çatalla ezerek püre haline getirin. Ezilmiş şeftaliyle yoğurdu küçük bir kaba koyup iyice karıştırın. Karışımın ne çok akıcı, ne de çok koyu olması gerekiyor. Elde ettiğiniz maskeyi temiz bir fırçayla veya güzelce yıkadığınız parmaklarınızı kullanarak yüzünüze ve boynunuza uygulayın. Bu şekilde en az 10 dakika beklemeniz gerekiyor. Zamanınız varsa süreyi uzatın, ideali maske tamamen kuruyana kadar beklemektir. Daha sonra cildinizi ılık suyla yıkayın ve temiz, yumuşak bir havluyla nazikçe kurulayın. Sonra da aynaya bakın; orada tazelenmiş ve parlayan bir cilt göreceksiniz.

Birçok doğal bakım maskesi, tıpkı bu maske gibi, kolayca hazırlanıyor. Ayda 3 – 4 kere bu tip cilt bakım yöntemleri uygulamak hiç de fazla zaman almaz. Üstelik birkaç deneme – yanılmadan sonra cildinize çok iyi gelecek bir tarif bulmanız da gayet mümkün. Üşenmeyip denemek lazım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.