xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Pasif İçicileri Sigara Dumanını Çeken Araba Küllük İle Koruyun!

0 891

Size ofis hediyesi de, Sevgililer Günü hediyesi de, doğum günü hediyesi de olabilecek bir ürünle tanıştırmak istiyorum; sigara dumanını çeken araba küllük ile. 4 farklı rengi olan bu işlevsel hediyelik eşya sayesinde sigara içenlerin çevresinde bulunan kişiler dumana boğulmayacak.

2 adet AA pil ile çalışan araba küllüğün renkleri kırmızı, mavi, yeşil ve sarı. Mutfak ve banyodaki kötü kokuları içine çekebildiği için hava temizleyici olarak da kullanılabilen ürünün kullanımı çok kolay; çalışmasını istediğiniz zaman kapağını açıyor, kullanmayacağınız zaman da kapatıyorsunuz. Araba küllüğün marifeti içindeki karbon filtrede; bu fitre kokuları ve dumanı içine çekiyor. Filtreyi yerinden çıkarıp temizleyebiliyorsunuz. Ses meselesine gelince; motoru fazla büyük olmadığı için çok ses çıkarmıyormuş.

sigara dumanını çeken araba küllük

Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın:

Şimdi bir daha baktım da, araba küllüğü 5V kablo ile de çalıştırabiliyormuşuz. Kapandığı zaman şirin bir oyuncağa benziyor bu parlak renkli arabalar, kullanım dışıyken dekoratif aksesuar niyetine de gider yani.

smokeless car ashtray - green

smokeless car ashtray - red   sigara dumanını çeken araba küllük modelleri

Küllüğü çalıştıracak olan piller fiyata dahil değil. Fakat isterseniz ücretini ödeyip pil de isteyebiliyorsunuz.

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.