xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Pratik Saç Tebeşiri: Hot Huez Hair Chalk

0 2.130

Kız kardeşe, kız arkadaşa hediye fikirleri arayan beyler; saçına arada bir dinamik ve farklı bir görünüm vermeyi seven kadınlar, saç rengiyle oynamayı seven kız arkadaşına güzel bir yılbaşı hediyesi vermek isteyen genç kızlar; size orijinal ismi Hot Huez Hair Chalk olan bir ürünle tanıştırmak istiyorum. Buna pratik saç tebeşiri demeyi uygun gördüm çünkü tebeşir formundaki boyalardan daha kolay bir kullanımı var gibi göründü bana. İçinde pembe, fuşya, yeşil ve mavi olmak üzere 4 farklı rengin bulunduğu bu üründe boyalar yuvarlak kutuların içinde geliyor, yuvarlak şekilli tek renk farlar olur ya kutu içinde, onlara benziyor. Uygulaması da şöyle; boyanacak saç tutamı bu kutunun arasına sıkıştırılıp çekiliyor.

Ben bu saç tebeşiri ile saç boyama olayının bu kadar popüler olduğunu bilmiyordum, bu yazıyı yazmak için oraya buraya bakınırken fark ettim. You Tube’da bu işin nasıl yapılacağını açıklayan bir sürü video varmış meğer. Neyse, ben konuya döneyim şimdi, işte Hot Huez Hair Chalk:

Hot Huez Hair Chalk

Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın

saç tebeşiri

Diğer tür, yani tebeşir formunda olan ürünü tercih edenler için onu da ekleyeyim. Bunun 12’li ve 24’lü olmak üzere 2 versiyonu var. 24’lüsü şöyle:

saç tebeşiri-24 parça

Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın

saç tebeşiri ile saç boyama

Saç tebeşiri nasıl kullanılır: Saçlarınızı bu renkli tebeşirlerle boyamaya başlamadan önce eldiven kullanmalısınız. Ayrıca boyama sonrası pres yaparak boyayı daha kalıcı kılmak için bir saç düzleştirici kullanmak gerekiyor. Böyle bir aparatınız yoksa fön makinesi de kullanabilirsiniz. Uygulama şöyle yapılıyor: Fısfıslı bir şişeye biraz su koyun. Boya süreceğiniz saç tutamını su sıkarak ıslatın. Seçtiğiniz tebeşirle küçük hareketler yaparak tutamı güzelce boyayın. Sonra da tutamı saç presinin arasından (Presi aşırı ısıtmayın) geçirin. Böylece boyayı sabitlemiş olacaksınız.

Saç tebeşirleriyle neler yapabileceğinize dair birkaç fotoğraf da ekleyip yayınlayayım yazımı artık. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.