xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Profesyonellerden 15 Banyo Dekorasyonu Çalışması

0 1.135

Öncelikle şunu belirtmek isterim ki sayın ziyaretçi; 15 banyo dekorasyonu çalışması konulu bu yazıyı bitirip yayınlayabilirsem çok derin bir “Oh!” çekeceğim.

(Deborah Walker & Associates)

Kadersiz bir yazı bu; antre diye başladım, bir şeyler oldu, dikkatim dağıldı. Yeniden oturunca yemek odası konusuna el attım, yine bir şeyler oldu, sonra ondan da vazgeçip banyo tasarımlarına başladım.

Bu sefer masamdan kalkmadan, başka bir şeyle ilgilenmeden işi bitirmek niyetindeyim. Silip atsam da olur tabii de, yok, bu sayfayı bir dekorasyon yazısıyla doldurmakla kafayı bozdum. E, başlayayım o zaman.

Düzen ve kurulum da dahil olmak üzere sıfırdan başlayarak yapılacak bir banyo dekorasyonu çalışması söz konusu olduğunda mekanın içinde göze hitap eden, rahat, hoş bir akış olduğundan emin olmak gerekiyor.

(Giannetti Home)

Örneğin, banyo kapısı açıkken gördüğünüz ilk şeyin rahatlatıcı ve estetik bir havası olmasına dikkat etmelisiniz. Banyo penceresinden güzel bir manzara izleme imkanı olan şanslı bir insansanız mekanı bunun tadını çıkaracak şekilde düzenlemelisiniz.

(Deborah Walker & Associates)

(Bennett Leifer Interiors)

(Stefani Stein)

(Martha Mulholland)

Düzeni tasarlarken depolama alanlarının önemini unutmayın. Açık ve gizli bir depolama sistemi karışımı oluşturmak için dolapların yanına şık bir veya birkaç raf yerleştirin. Üstlerine dekoratif şişeler, hoş görünümlü sabunlar, banyo dostu bitkiler koyarak ortamı güzelleştirebilirsiniz.

(Kia Designs)

(Kia Designs)

Günün başında veya sonunda duş yapma alışkanlığı olan birçok insan var, banyodaki tuvalet gün içinde mutlaka kullanılıyor, çalışıyor olsanız bile akşamları girip çıkıyorsunuz. Yüzümüzü yıkamak, dişlerimizi fırçalamak, yüzümüze krem sürmek veya maske uygulamak, makyaj yapmak, saçlarımıza biçim vermek için banyoyu kullanıyoruz. Bu yüzden banyo dekorasyonu yaparken evin diğer bölümlerine gösterilen özeni göstermek gerekiyor.

(Deborah Walker & Associates)

(Laura Santos Interiors)

(Carter Design Interiors)

(Carter Design Interiors

Ahşap zeminler, ne kadar harika görünseler de, banyolar için pek tavsiye edilmiyor. Zaman içinde ahşap, su ve nem yüzünden hasar görür ve değiştirilmesi ekstra bir masraf demektir. Böyle bir hayaliniz varsa, ahşap görünümlü porselen karolar daha iyi bir alternatif olabilir.

(Formarch)

(Giannetti Home)

(Frank Ponterio)

(Bryan O’Sullivan Studio)

İçlerinde bir sürü projenin yer aldığı bir sürü web sitesini gezdim, göze hoş görünecek fotoğraflar seçmeye çalıştım, onları boyutlandırıp isimlendirdim, yazımın içine serpiştirdim ve yayınlama zamanı geldi. Şu anda kendimi çok rahatlamış hissediyorum. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.