xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Pronovias 2016 Haute Couture Gelinlik Koleksiyonu

0 2.703

2014’de 50. yılını kutlamış olan ünlü İspanyol gelinlik ve abiye markası Pronovias 2016 gelinlik modelleri ile de gelin adaylarının gönlünü fethedecek. İlk gelinlik koleksiyonunu 1964’de İspanya’da sunan, ilk özel gelinlik mağazasını yine İspanya’da 1968 yılında açan markanın ürünleri günümüzde 70’den fazla ülkede 4000’in üstünde satış noktasında satılıyor. Az sonra takdim etmeye başlayacağım koleksiyon, yani Pronovias 2016 haute couture gelinlik koleksiyonu (Atelier Pronovias) farklı gelinlik kumaşlarından üretilmiş son derecede şık gelinlikler barındırıyor. Gösteriyi beğeneceğinizi tahmin ediyorum.

 

Bu koleksiyonda neler göreceksiniz; güpür aplikli deniz kızı gelinlik modelleri, değerli taşlarla süslenmiş parıltılı gelinlikler, dokulu kumaşlardan yapılmış sade modeller, seksi gelinlik modelleri, payetli gelinlikler, Fransız dantelli gelinlik modelleri gibi birçok çeşit göreceksiniz.

Açılışı etekleri fırfırlı apliklerle süslenmiş bir dantel-güpür gelinlik ile yaptım; ismi Kaira. Romantik gelinlik modellerini sevenler için güzel bir alternatif.

Dantel ve değerli taş aplike edilmiş tül kumaştan yapılmış kalp yakalı bir balık etek gelinlik ile devam edelim:

dantel aplikli tül gelinlik dantel aplikli tül gelinlik modelleri

Pronovias gelinlik modelleri için kalitelerinden herkesin övgüyle söz ettiği farklı gelinlik kumaşları kullanıyor ve her sezonpiyasaya uçuşan kumaşlardan yapılmış zarif ve romantik gelinliklerden tok kumaşlardan yapılmış hacimli gelinliklere kadar onlarca farklı model çıkarıyor. Bu yanlardan cepli, sırtı V şeklinde açık prenses gelinlik ipek saten kumaştan yapılmış.

ipek saten gelinlik modelleri ipek satenden prenses gelinlik

Krep kumaştan yapılmış olan bu balık etekli pelerinli gelinlik modelinin korsajını süslemek için Fransız rebrode dantel apliklerle süslenmiş. Pelerinin omuzlarında ve sırt kısmında da dantel kullanılmış.

krep gelinlik modelleri krep kumaştan gelinlik pelerinli gelinlik modelleri

İşte Pronovias’ın cesur gelinlik modellerinden biri; Verda. Üzerine değerli taşlar, Fransız danteli ve Chantilly danteli aplike edilmiş ince tül kumaştan yapılmış bir gelinlik bu ve çok uzun bir kuyruğu var.

seksi gelinlik modelleri seksi gelinlik modelleri 2016 sexy wedding dress

Gümüş değerli taşlarla işlenmiş bir İbiza tarzı gelinlik var sırada. Bu tabir daha çok sahil ve plaj düğünleri için tasarlanan biraz bohem tarzı gelinlik modelleri için kullanılıyor.  Yakası ve etekleri güpür apliklerle süslenmiş fırfırlı, saçaklı bir gelinlik bu.

İbiza tarzı gelinlik modelleri Ibiza wedding dress

Ön ve arka kısmına dantel ve değerli taşlar aplike edilmiş seksi bir gelinlik daha geliyor:

dantel aplikli gelinlik dantel aplikli balık etek gelinlik dantel aplikli gelinlik-Pronovias

Pronovias 2016 haute couture gelinlik koleksiyonundan daha çok model görmek isterseniz galeri emrinizde. Ziyaretiniz için teşekkür ederiz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.