xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Pronovias 2018 Gelinlik Modelleri

0 2.742

Çiçek aplikleri, dantelli tül kumaştan kuyruklar, tül pelerinler, çarpıcı dekolteler, değerli taşlardan yapılmış askılar, bürümcük – tül karışımı uçuşan etekler, nakış işlemeleri ve daha birçok etkileyici detaylarla geliyor Pronovias 2018 gelinlik modelleri. İspanyol markası yine gelin adaylarını hayran bırakacak güzellikte tasarımlar çıkarmış ortaya. Askılı, kolsuz, düşük kollu, uzun kollu, sırt dekolteli, halter yaka, V yakalı, balık etekli, A tipi etekli, yırtmaçlı, romantik, seksi derken, çeşitte sınır tanımamış. Vücut biçiminiz nasıl olursa olsun markanın 2018 gelinlik modelleri arasında size yakışacak bir parça bulabileceğinizi sanıyorum.

Ben kısa bir video hazırladım, modeller hakkında daha detaylı bilgi edinmek için Pronovias’ın sitesine bakmanız gerekiyor. Gelinliğinizi hazır alacak olsanız da, diktirecek olsanız da tam olarak istediğiniz gibi olmasını sağlamak kolay olmayacak. Ayrıca, hazır gelinliklerde de değişiklikler yapmak gerekebilir. Bu konuda karar vermek ve prova sürecinden geçmek bir yandan keyifli ve heyecanlıdır, bir yandan strese girmenize sebep olur. Bu yüzden gelinlik seçerken dikkat etmeniz gereken şeyler hakkında biraz bilgi vermek istiyorum size. Umarım faydalı olur, dilerim hayal ettiğinizden de güzel ve şık bir gelin olursunuz.

*Vücudunuzun size güzel ve kusurlu gelen bölümleri üzerinde düşünün. Güzel olanları vurgulayıp, kusurlu olanları gözden gizleyecek bir model seçmelisiniz. İnternette vücut tipine göre gelinlik seçimi konusunda birçok yazı bulabilirsiniz. Gelinliğinizin modeli için karar verirken düğün mekanını da dikkate almayı unutmayın. Bir kır veya plaj düğününde giyilecek gelinlikle büyük bir salonda gerçekleşecek görkemli bir düğünde giyilecek gelinlik farklıdır. Örneğin çok şatafatlı, çok kabarık bir gelinlik kır düğünü için uygun bir seçim değildir.

*Gelinlik provası için yanınızda deneyeceğiniz farklı gelinliklere uyum sağlayacak farklı modellerde birkaç sutyen olması iyi olur.

*Sizin için önemli unsurları belirlemek, örneğin truvalar kollu A tipi bir gelinlik istediğinizden emin olmak işinizi kolaylaştırır. Fakat bu konuda çok katı olmayın, gittiğiniz moda evindeki uzmanların fikirlerini de dikkate alın.

*Özel dikim gelinlik hazırlatmak gelin adayının gelinliğin her detayında söz sahibi olması açısından avantajlıdır ama hazırlık sürecinin uzun, maliyetin yüksek olması, terzinin beklendiği kadar usta çıkmaması veya düşünülen modelin hayal edildiği kadar güzel ve kullanışlı olmaması gibi dezavantajları vardır. Gelinliğinizi bu şekilde diktirmeyi düşünüyorsanız düğünden 6 ay önce harekete geçmeniz iyi olur. Diğer alternatiflerden biri hazır bir gelinliğin sizin vücudunuza uygun olarak tekrar ölçülendirilip üretilmesidir. Bazı küçük vücut kusurlarını gözden saklayacak değişiklikler yapılmasına da olanak veren bu yöntem için düğün tarihinden 4 ay önce faliyete geçmelisiniz. Bir de hazır kalıptan üretilmiş bir modelin üzerinde tadilatlar yapılması seçeneği var, en az zaman kaybettiren alternatif bu.

*Gelinlik denerken saçlarınızı düğün gününüz için hayal ettiğiniz modele yakın bir şekilde şekillendirmenizde fayda var. Topuz yaptırmayı düşünüyorsanız şöyle bir toplayın mesela.

*Gelinlik provasına yalnız gitmeyin, yanınızda aileden veya arkadaş çevrenizden, sizi doğru yönlendireceğine inandığınız, zevkine ve bilgisine güvendiğiniz biri olsun.

*Heyecan içinde koştururken kilo alabilirsiniz de, verebilirsiniz de. Ayrıca biri veya diğeriyle ilgili planlarınız da olabilir. Bu yüzden, gelinliğinizde yapılacak tadilatları mümkün olduğu kadar geciktirmeniz iyi olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.