xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Puantiyeli Elbise Modelleri

4.072

Puanlı elbise modelleri şu sıralar bu desen moda olmadığı için piyasada bulabileceğiniz şeyler değil fakat bazı resimlere bakarken ‘keşke olsa’ diyor insan. Garip aslında; bir şeyi trend olarak ilan ettikleri zaman her yerde ondan var, sezon trendlerine uygun değilse de kolay kolay bulamıyorsunuz. Bana kalsa resmilerini indirdiğim puantiyeli elbise modellerinden bazılarını trend falan sallamadan giyerim, öyle de hoş görünüyorlar. Giyim mağazaları da haklı belki bi yerde, insanlar çoğunlukla modacıların yönlendirdiği şekilde giyinmeye eğilimliyse o sıralar moda olmayan parçalara alıcı çıkmıyordur.

Şimdi puantiyeli bir kloş elbise görelim, siyah beyaz bir elbise bu. Resimlerin çoğundaki elbiseler siyah beyaz zaten. Siyah kemer ve çantayla kombinlenmiş ama beyaz veya kırmızıyla da gayet güzel olur.

puantiyeli kloş elbise modelleri

 

Bolca vintage elbise modelleri var bu kategoride. Puantiyeli elbiseler 60’lı yıllarda bayağı popülermiş demek ki, birçok resmin yanında ‘60’lar’ yazıyordu. 50’li yıllarda da giyilmişler ama, ‘50’li yıllarda moda’ konusunu yazarken bu tip elbiseler de eklemiştim. Şimdi 2 tane vintage tarzı elbise görelim:

1960'lar modası     vintage elbise modelleri

Şu etek uçları hareketli straplez elbise ne güzel bir mezuniyet elbisesi olabilir mesela. Bir tane kalp yakalı kloş etekli elbise var, o da öyle.

puantiyeli straplez elbise     puanlı abiye elbise modelleri

Şöyle bir şey var, puantiyeli elbise modelleri bugün demode bulunuyorsa 3 yıl sonra birdenbire son derecede moda olabiliyor. Bir de şu var, bir şey moda olduğu zaman o toplumun insanlarının genel vücut yapısına pek uygun olmasa da kapış kapış gidiyor ve sokaklar modaya uygun ama kendilerine yakışmamış kıyafetler giyen insanlarla doluyor. İnsanın trendlere uygun ama kendisine uygun olmayan modeller giymesini doğru bulmuyorum şahsen. Amaç iyi görünmekse doğru olan, o sıralar moda olan bir parçayı çok beğenseniz bile, size yakışmıyorsa giymemek; bence.

Diğer modeller galeride, buyurun:

 

 

 

2 Yorumlar
 1. ali

  selam bu siyah elbiseler uzeri beyaz benekli olanarin toptan fiyatini oyrene bilirmiyim
  birde yurddisina gondere bilirmisiniz
  selam ve saygilar
  ali zengin
  danimarka

  1. Hilal Uslu

   Merhaba Ali Bey. Bunlar konuya eşlik etmesi için rastgele seçilmiş fotoğraflar, satış söz konusu değil. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.