xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Pürüzsüz Ve Genç Bir Cilt İçin Dermapen Tedavisi

0 2.195

Cildinizdeki ince çizgi ve kırışıklıklar her aynaya baktığınızda fenalık geçirmenize sebep oluyorsa, gördüğünüz yaşlanma belirtileri canınızı sıkıyorsa Dermapen tedavisi ile tanışmanızda fayda olabilir. Yaygın cilt sorunları arasında yer alan cilt lekeleri üzerinde de yüz güldürücü etkiler yapan bu ameliyatsız cilt gençleştirme yöntemi yıpranmış cilt dokularını hızla onarıyor. Tedaviye adını veren cihazla yapılan mikroiğneleme uygulaması sırasında epidermis, yani cildin en dış tabakası herhangi bir zarar görmüyor.

 

2012’de ABD’de yılın en iyi cilt gençleştirme uygulaması seçilen bu yöntem için ultra ince (0.02 mm) mikro iğneler kullanılıyor. Dermapen bu iğneleri barındıran cihazın ismi. Cihazın cilt yüzeyine dik bir şekilde hızla girip çıkan iğneleri uygulama bölgesine saf hyaluronik asit bırakıyorlar. Hyaluronik asit nedir diye soracak olanlar için küçük bir açıklama yapayım; kendisi derinin orta tabakasındaki kolajen – elastin liflerinin arasını dolduran jel kıvamında bir proteindir. Tendonlar, lifler gibi bağlayıcı yapılarda da bulunur. İşlevlerinden biri eklemlerin kayganlığını sağlamaktır. Zaman ilerledikçe vücuttaki miktarı azalır, bu da cildin gevşemesine, daha kolay lekelenmesine, kırışıkların artmasına; kısacası daha hızlı yaşlanmaya başlamasına sebep olur. Tek başına da cilt yüzeyinde olumlu değişiklikler yaratabilen Dermapen tedavisi bu gibi birtakım cilt gençleştirici ajanlar sayesinde daha belirgin bir etki yapıyor.

Dermapen Tedavisinin Faydaları Ve Avantajları:

*Farklı deri tipleri için uygundur. Koyu bir ten rengine sahip olan kişilere de sorunsuzca uygulanabilir.

*Yaz sezonunda da uygulanmasında bir sakınca yoktur.

*Cihazın dizaynı sayesinde göz ve dudak çevresindeki, burnun kenarlarındaki ulaşılması güç bölgelere de ulaşılabilmektedir.

*Tedavi sonucunda ciltte yanık, leke vb. istenmeyen durumlar oluşmaz. Deride yanma hissi, pembeleşme ve küçük kanamalar 1 – 2 gün sonra kendiliğinden ortadan kaybolacak olan normal reaksiyonlardır.

*Tedaviden sonra kısa zamanda günlük hayatınıza dönebilirsiniz.

*Akneler, siyah noktalar, sivilce izleri gibi sorunlardan kurtulursunuz veya bunlar göze daha az batacak hale gelir.

*İnce çizgiler açısından tedavi öncesine göre daha iyi görünürsünüz. Hafif çizgiler ortadan kalkarken daha derin olanları belirsizleşir.

*Bazı yara izleri iyileşir.

*Ellerdeki derinin gençleşmesi de sağlanabilir.

*Güneşin ciltte bıraktığı hasar azalır.

Dermapen Tedavisi Kaç Uygulamada Etki Gösterir?

Bu tür tedavilerin çoğunda olduğu gibi, en iyi sonucun kaç uygulamada ortaya çıkacağı yapılacak işlemin amacı, cildin yıpranmışlık derecesi, leke ve kırışıkların miktarı ve derinliği gibi unsurlara bağlı olarak değişir. Örneğin amaç leke tedavisi ise  genelde 15 günlük aralarla 6 – 8 seans uygulama yapılması gerekir. Antiaging amaçlı tedavi için aralarında 1’er ay ara olan 3 – 4 seans yeterlidir.

Dermapen Uygulaması Yaptırmadan Önce Nelere Dikkat Edilmeli?

Uygulamadan 2 – 3 hafta önce ağızdan A ve C vitaminleri almak, 2 hafta önce de cilde alfa hidroksit asitli kremler sürmek tavsiye edilir.

Kan sulandırıcı ilaçlar tedaviden 1 hafta kadar önce bırakılmalıdır.

Işık duyarlılığına yol açan ilaçlar, bazı antibiyotikler, Roaccutan isimli ilaç, doğum kontrol hapları veya antidepresan kullananlar tedaviye 1 ay kala bunlar kesmelidir. Dermapen tedavisini işinin ehli bir uzmana yaptırmalı ve kendisine sağlık durumunuzla, kullandığınız ilaçlarla ilgili bilgileri eksiksiz olarak vermelisiniz. Böylece size en doğru şekilde yol gösterebilecektir.

Dermapen Uygulaması Yaptırdıktan Sonra Nelere Dikkat Edilmeli?

Deriyi güneşten korumak çok önemlidir. Buna ne kadar süreyle dikkat edeceğinizi uygulamayı yapan uzman size belirtecektir.

2 hafta süresinde kalıcı makyaj, dövme, ağda ve epilasyon yapılmamalıdır.

Aşağıda belirtilen şeylerden 2 gün boyunca uzak durmak gerekir:

*Saunaya veya hamam gitmel

*Bronzlaştırıcı krem kullanmak

*Aşırı spor yapmak

*Sıcak duş almak

*Solaryuma girmek

*Havuza girmek

BBl tedavisi için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.