xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Restoranda Evlilik Teklifi İçin 9 Püf Noktası

0 69

Gerçek hayatta veya ekranda restoranda evlilik teklifi yapıldığına tanık olmuşsunuzdur muhtemelen. Olayın basit adımları yemek yemek, teklifin yapılması ve kutlama olarak özetlenebilir. Teklifi yapacak olan kişi o önemli an yaklaşırken gerginlik ve heyecandan ötürü garip davranabilir. Bazen yüzüğün tabaklardan birine saklanması gibi atraksiyonlar görülür. Normal şartlar altında sonuçta teklifi alan taraf bir sevinç çığlığı atar ve restorandaki diğer konuklar mutlu çifti alkışlarlar.

Senaryo basit görünmekle beraber, niyetiniz teklifi bu şekilde yapmaksa nereden başlayacağınızı bilemeyebilirsiniz. Halka açık yerlerde yapılan teklifler sinir bozucu olabileceğinden, haklı olarak endişelenebilirsiniz. Aşağıdaki ipuçları iyi bir plan yapmanıza ve daha rahat olmanıza yardımcı olacaktır.

1. Gösterişli, süslü bir yer mi, yoksa..? 

İlk adım mekanı seçmektir. Güzel dekore edilmiş lüks bir restoran şık bir seçim olabilir tabii ki ama buna zorunlu değilsiniz. İkiniz için özel bir anlamı olan bir mekan, gösterişli bir yer olmasa bile teklif mekanınız olabilir. Burası tanıştığınız, ilk defa yemek yediğiniz veya sevdiğiniz için arada bir gittiğiniz bir restoran veya pizzacı da olabilir. Hatta geceleri zaman geçirmekten hoşlandığınız, içinde kendinizi rahat hissettiğiniz bar da.

Restoranda evlilik teklifi için sevgilinizin nasıl bir mekanı tercih edeceğini mutlaka göz önünde bulundurun. Fakat buna çok önem veren biri değilse kendinizi çok lüks bir yer ayarlamak zorunda hissetmeyin.

2. Baş başa mı yoksa yakınlarınızla beraber mi?

Bazı çiftler teklifin mahremiyet içinde gerçekleşmesini isterken bazıları olaya aileden ve arkadaşlardan birilerini de davet etmeyi tercih eder. Sizin için hangisinin uygun olduğunu düşünün.

3. Rezervasyon yaptırın ve yöneticiyle önceden konuşun

Kendi adınıza bir masa ayırtmak istersiniz elbette ama restorandaki ekibi de planınıza dahil edin. Hayatınızın önemli anlarından birini yaşayacaksınız, her şeyin sorunsuz gitmesi için restoran müdürüyle görüşün. Önceden iyi bir iletişim kurmak ve planınızı anlatmak muhtemel sorunları önler.

4. İnsanların gözü önünde mi yoksa özel bir alanda mı?

Teklif anlarında etrafınızda seyirciler olmasını istemiyorsanız buna göre hareket edin. Daha yalnız ve rahat olabileceğiniz özel odalar veya köşeler olup olmadığını sorun. Bu arada, sürpriz evlenme teklifi yapmak istiyorsanız restoranı veya bir kısmını kapatmanın ya da özel oda tutmanın sürpriz etkisini ortadan kaldıracağını unutmayın.

Ayrı bir alan olmayacaksa bile yöneticiye böyle bir teklif için en iyi masaların hangileri olabileceğini sorun. Manzaralı bir pencere kenarı, şömine önü gibi seçenekler olabilir; bunları öğrenin.

5.  Restoran personelinin size yardım etmesine izin verin

Teklifi sıradan bir barda yapacak olsanız bile, personel böyle bir organizasyonda sizden daha becerikli olacaktır. Muhtemelen daha önce de benzer organizasyonlar yapmışlardır. Ekiple görüşün, onları yapılmasını istediğiniz ve istemediğiniz şeyler hakkında bilgilendirin. Yanlış bir zamanda masanıza gelmelerini istemezsiniz, bunun olmaması için, neyin ne zaman yapılacağı konusunda anlaşın. Üzerlerine düşeni ne zaman ve ne şekilde yapacaklarını bilmelerini sağlayın.

6. Dekor ve ince detaylar önemlidir

En başarılı evlenme teklifleri teklifi yapacak olan tarafın ayrıntılara özen gösterdiği ve partnerini gerçekten tanıdığının, onun nelerden hoşlanacağını bildiğinin belli olduğu tekliflerdir. Gerçekten istediğiniz şey bu değilse ayrıntıların kırmızı güller, çiçek yaprakları ve şampanya olması zorunlu değildir. Manzaralı bir masa, birlikte çekilmiş çerçeveli fotoğraflarınızdan oluşan bir köşe, en sevdiğiniz şarkıların çalınması gibi detaylar da güzel bir etki yapar.

7. Teklifi tatlı yerken veya yemeğin sonuna doğru yapın

Aklınız büyük  soru sırasında ortaya çıkaracağınız yüzükte iken,  belki de onun kutusunu evirip çevirmekten parmaklarınız terlerken bir şeyler yemek zor gelebilir. Ama teklifi girişten sonraya bırakmak daha iyidir. Olumlu cevabı aldıktan sonra sevineceksiniz ve bu güzel haberi yaymak isteyeceksiniz. Heyecanlı ve keyifli olacak, belki yerinizde oturmak istemeyeceksiniz. Bu yüzden, en azından ana yemek faslının geçmesini bekleyin.

8. Teklif organizasyonunu bir söz veya nişan partisiyle birleştirmeyi düşünün

2 önemli işi tek bir etkinlikle halletme fikrine ne dersiniz? Teklifin kabulünden sonra, müstakbel eşinizi aile üyelerinin ve arkadaşların katılacağı bir partiyle şaşırtabilirsiniz. Teklif anlarının özel olmasını isteyebilirsiniz ama bunun ardından verilen bir parti, büyük haberin daha yaygın ve resmi hale gelmesini sağlar  Böylece haberi yaymak için herkesi aramanız da gerekmez.

Birçok restoranın, siz teklifinizi yaparken sürpriz konukların saklanabileceği özel bir odası vardır. Bir kutlama partisi düşünüyorsanız bu gibi imkanları da sorgulayın.

9. Kutlama için şampanya ? Başka bir içecek de olabilir

Şampanya en yaygın kutlama içkisidir. Restorandaki ekiple, partneriniz size evet dedikten sonra 1 şişe şampanya patlatmaları için anlaşabilirsiniz. Kutlama partisi için bekleyen yakınlarınız varsa, bir kovanın içindeki soğutulmuş şampanya partiyi başlatmak için iyi  bir seçenektir. Alkol kullanmıyorsanız bunun yerine alkolsüz,lezzetli bir kokteyli de tercih edebilirsiniz. Veya ikisi de olabilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.