xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Ripley’in Cinayetleri

0 1.095

Gerilim, suç ve dram unsurlarını içeren bir yapım olan Ripley’in Cinayetleri veya Ripley’s Game isimli filmde sahte Rönesans tabloları ticaretinden milyonlarca dolar kazanan Tom Ripley’in maceralarını izliyoruz.

Tom Ripley yaptığı büyük vurgundan üç yıl sonra kuzeydoğu İtalya’nın Veneto bölgesine yerleşmiştir. Harpsikord virtüözü Luisa ile beraber olan Ripley şimdi bir soylu kimliğindedir ve güzel villasında hayatın ve Veneto’nun bütün güzelliklerinin tadını çıkarmaktadır. Müzik ve güzel sanatlardan tabiatın güzelliklerine, oradan kaliteli yiyecek ve içkilere kadar her şeyin iyisinin ve güzeline sahip olduğu yeni hayatının keyfini sürerken eski bir tanıdığı onu arar ve bir rakibini ortadan kaldırmak için yardımını ister.

Bu arada Ripley bir partiye katılır. Bu partide İngiliz çerçeveci Jonathan Trevanny’in kendisini ve zevklerini hor gören bir konuşma yaptığını duyar ve ondan intikam almak sinsi ve incelikli bir plan hazırlar. Ölümcül bir hastalığın pençesinde olan evli ve çocuklu Trevanny Ripley’in şeytani planı çerçevesinde kendisini de şaşırtacak şeyler yapacak ve iki adamın tuhaf ilişkisi giderek ilerleyecektir.

2002 yapımı Ripley’in Cinayetleri filmi 110 dakika sürüyor. John Malkovich’in zeki, cüretkar ve insanı deli edecek kadar sakin Ripley karakterini olağanüstü bir oyunculukla canlandırdığı film ünlü gerilim romanları yazarı Patricia Highsmith tarafından kaleme alınan popüler Ripley serisinin üçüncü romanından uyarlandı. Biraz sinir bozucu olan filmi izlerken detayları ıskalamamaya dikkat etmek gerekiyor.

Müziklerinin güzelliğiyle de dikkat çeken Ripley’in cinayetlerinde bütün oyuncular güzel oynamış fakat Malkovich inanılmaz performansıyla kariyerinin en parlak işlerinden birini çıkarıyor.

Bazı izleyici yorumlarına bakılırsa filmin senaryosu iyi bir başlangıç yapsa da giderek sıradanlaşıyor ve film geride cevapsız sorular bırakıyor. Filmin beklentilerini karşılamadığını; düşündüğü kadar zekice, etkileyici ve sürükleyici olmadığını söyleyen izleyiciler de mevcut fakat kimse Malkovich’e laf söylemiyor.

Liliana Cavani yönetmenliğindeki yapım 110 dakika sürüyor. Oyuncu kadrosu şöyle: John Malkovich, Dougray Scott, Lena Headey, Chiara Caselli, Ray Winstone, Evelina Meghnagi, Sam Blitz ve Lutz Winde.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.