xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Romantizm ve Aksiyon Dolu Sürpriz Organizasyonlar

0 1.007

Sevgili sitemin sayın ziyaretçileri; bu yazımda size kuzenimin davetlisi olarak katıldığım bir network lansman toplantısı (BNI) vesilesiyle haberdar olduğum bir sürpriz organizasyon firmasından söz etmek istiyorum. ‘Kod Sekiz’ isimli bu organizasyon firması organizasyon denilince aklınıza gelen her şeyi yapıyor; sürpriz evlilik teklifleri, Sevgililer Günü organizasyonları, bekarlığa veda partileri, düğün veya şirket organizasyonları, doğum günü sürprizleri; ne isterseniz. Ceyhun Diribaş ve ekibin diğer üyeleri firmalarından söz ederken ‘Sürpriz firması’ demeyi tercih ediyorlar aslında. Çünkü bu insanların asıl amacı bildiğimiz sürpriz organizasyonların biraz ötesine geçmek, daha heyecan verici ve akılda kalıcı şeyler tasarlamak. Müşterilerinin talebi bu yönde olursa bunu mükemmel bir şekilde yapıyorlar da.

Kod Sekiz’in özelliğini şöyle bir örnekle açıklayayım size: Diyelim ki talebiniz ev ortamında veya dışarıda bir mekanda gerçekleşecek bir doğum günü organizasyonu. Size ne lazım; balonlar, çiçekler, mumlar, belki romantik bir şekilde dekore edilmiş bir masa, ikramlıklar, doğum günü pastası, falan, filan. Kod Sekiz ekibi sizin için bunların hepsini en mükemmel şekilde hazırlıyor, orada mesele yok. Fakat arzu ederseniz şunu da yapabiliyorlar: Doğum günü kutlanacak olan kişinin yakınlarıyla görüşerek onun hobileri, zevkleri, hoşlandığı ve hoşlanmadığı şeyler, arkadaş çevresi,  değer verdiği insanlar, hayatında yeri olan fakat belki de yıllardır görmediği kişiler (Öğretmenlerinden birini örneğin), etkilendiği olaylar hakkında bilgiler topluyorlar. Ve bu bilgileri kullanarak doğum günü kişisi için bir kişiye özel sürpriz hazırlıyorlar. Ne sürpriz ama; esprili bir yaklaşımla ‘Kurbanımız’ olarak söz ettikleri bu kişi birtakım kötü adamlar (!) tarafından kaçırılabiliyor örneğin. Bildiğiniz anlamda kaçırılıyor, evet, hem de böyle siyahlar giymiş, maske takmış kişiler kaçırıyor kendisini. Fakat bu Kod Sekiz ekibinin senaryosu gereği gerçekleştirilen bir kaçırılma tabii, kendisinin saçının teline zarar gelmiyor. Bundan sonrası? Bundan sonrası pastasıyla, mumlarıyla, davetlileriyle, müziğiyle keyifli bir doğum günü partisi oluyor tabii. Fakat partinin başladığı ana kadar asla unutulmayacak anlar yaşanıyor.

Verdiğim örneğe bakarak Kod Sekiz’in sadece aksiyon ve gerilim dolu sürprizlere imza attığını düşünmeyin, ekip romantik senaryolar konusunda da gayet iddialı. Söylediğim gibi, kişiye özel organizasyonlar bunlar; sürpriz yapılacak kişinin karakteri, zevkleri, eğilimleri, önem ve değer verdiği şeyler çerçevesinde hazırlanıyor. Sürprizin muhatabı yukarıda yazdığım tarzda bir senaryodan hoşlanmayacak veya böyle bir şeyin içinde yer alması uygun düşmeyecek, hoş olmayacak biri de olabilir elbette.  O kişiye ne uygun düşecekse, ne gidecekse senaryo ona göre planlanıyor.

Senaristleri, videocuları, görüntü yönetmenleri, ışıkçılarıyla komple bir ekip Kod Sekiz ekibi. Ne isterseniz onu hazırlıyorlar; çılgın bir parti, erkekler ve bayanlar için bekarlığa veda partileri, özel günleriniz için özel sürprizler, konsept parti, her ayrıntısı incelikle planlanmış muhteşem düğün organizasyonları, istediğiniz konseptte şirket organizasyonları vesaire. Bitti mi, ne münasebet; portföylerinde havai fişek gösterileri ve konserler veya düğünler için ses – ışık – sahne kurulumu hizmetleri de var. Açılışlar için DJ ayarlıyorlar, sevgilinize olan duygularınızı müzikle ifade etmek isterseniz kemancıların en iyisini buluyorlar, düğününüz için kaliteli müzisyenler ayarlıyorlar.

Yazıma yazarken edindiğim şu izlenimle son vermek istiyorum; siz isteyin, Kod Sekiz yapsın; durum gerçekten öyle görünüyor. Bunları yazmak için aynı adlı sitede epeyce gezindim (Arama motoruna ismini yazdınız mı site karşınızda), birkaç videoya göz attım ve  ‘Hayır, bunu beceremeyiz’ diyecekleri bir sürpriz organizasyon tipinin olmayacağı kanısına vardım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.