xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Araba Almak

0 2.056

Ben rüyalarını çok nadir olarak hatırlayan bir insanım, sizin durumunuz nedir? Bir ara rüya görmediğimi düşünürdüm ama bu söz konusu olamazmış galiba, ille de görülürmüş. (Bunu da araştırıp konu olarak yazabilirim aslında.) Benim hafızamdan çabuk siliniyor herhalde, ne bileyim? Neyse, esas konuya geleyim ben, rüyada araba almak hakkında 1 yazı hazırlamaya niyetlendimdi, ne zamandır rüya tabiri yazmıyorum Binkelam için. Başlayayım o halde:

 

Rüyada araba satın almak bazı yorumculara göre kişinin uzun zamandır sahip olmak istediği bir şeyi elde edeceğine, gayretlerinin sonunda böyle bir mükafat alacağına delalet eder. Rüya sahibi maddi olarak rahatlayacak, belki işinde yükselecek, belki daha iyi bir iş bulacak veya daha güzel bir evde yaşamaya başlayacaktır. Bazı tabircilere göre bu rüya mal mülk edinmeye fazlasıyla düşkün, hatta belki de malın mülkün nereden, ne şekilde geldiğini umursamayacak kadar düşkün birine işaret eder. Rüya sahibi sahtekarlık yaparak, kötü yollardan varlık edindiyse yakın zamanda bir sıkıntı, bir mal kaybı yaşaması muhtemeldir fakat doğru yollardan kazanç sağlamışsa hayatında olumlu şeyler olacak, mal varlığı daha da artacaktır.

Rüyada beyaz araba almak evliliğe yorulur. Bu rüyayı gören kişinin sevgilisi varsa ilişkisi çok zaman geçmeden evlilik yoluna girebilir. Sevgilisi yoksa da kısa zamanda karşısına kendisine evliliği düşündürecek biri çıkabilir.

Rüyada araba almak rüya sahibinin kişiliğiyle de ilişkilendirilir. Bu yoruma göre kişi aile hayatında ve iş ortamında dikkate alınan, saygı gören, sözü dinlenen biridir ve yaptığı çalışmalar, uyguladığı projeler sayesinde geleceği gayet parlak olacaktır.

rüyada araba almak

Yeni bir arabaya sahip olmak reel hayatta güzel bir olaydır, rüyada yeni araba almak da genellikle olumlu şekilde yorumlanır. Rüyada görülen yeni bir araba temiz yollardan kazanç sağlamaya, karmaşadan uzak duran birine; rahatlık ve berekete, işten gelen gelirin artmasına, hayırlı bir iş yapmaya, verilen bir sözün tutulmasına delalet eder. Bazı tabirciler bu rüyayı bir sıkıntı sonrasında rahata erecek olmaya veya kötü niyetli birinden gelecek zarara yorumlarlar.

Rüyada araba alacağını görmek, araba sahibi olmak için planlar yapmak rüya sahibinin gerçek hayatta kendine bazı hedefler belirleyeceğine ve bundan böyle bu hedefleri gerçekleştirmek için sıkı bir çabaya girişeceğine yorulur.

Rüyada araba almak psikolojik açıdan mutluluğa, hayatta yükselişe geçecek olmaya, yeni uğraşılar bulmaya yorumlanır. Rüyada spor araba almak olumlu değişikliklere, tutku ve enerjiye işaret eder. Bu rüyanın rüya sahibini hayatında olumlu değişimler olması için gayret etmesi yolunda uyaran bir yönü de vardır.

Gördüğünüz gibi bu rüyanın tabiri genel olarak olumludur, yine de tam ve mükemmel bir yorum için rüyanın diğer detayları, rüya sahibinin o dönemde yaşadığı olaylar ve ruh hali gibi unsurların da göz önünde bulundurulması gerekir.

Rüyada araba görmek nelere işaret eder, detaylı yorum için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.