xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Bebek Görmek

6 3.981

Çocuklar evlere sevinç ve mutluluk getirdiklerinden rüyada bebek görmek rüya sahibini sevinçli olayların beklediğine yorumlanır. Rüyasında bir bebeği sevip okşadığını gören kişinin kendisini mutlu edecek bir haber alacağı rivayet edilir.

 

Rüyadaki bebeğin görünümü de belirleyicidir; güzel bir bebek iyi bir habere yorumlanırken hoş görünmeyen sıska, zayıf bir bebeğin kötü haber veya dedikodu alameti olduğu söylenir. Rüyanızda üstü başı kirli, bakımsız bir bebek görürseniz yakın gelecekte elinize para geçeceğini umabilirsiniz. Ağlayan bir bebek gören kişinin sevdiği birinden güzel sözler duyacağı rivayet edilir. Ağlayan beben rüyası bazen de tövbe etmek gerekliliğine yorumlanır.

Rüyada kız bebek görmek bolluk ve şerefin, işlerin kolay gideceğinin işaretidir. Erkek bebek görmek ise kişinin sevindirici bir haber alacağının alametidir. Kişinin rüyasında cami avlusuna bırakılmış bir bebek görüp onu kucağına alması akrabalarından ona bir miras kalacağına yorulur. İşi gücü olmayan biri rüyada bir bebeğin beşiğini salladığı görürse yakında bir iş bulacağını umabilir.

rüyada ağlayan bebek görmek

Rüyanızda dünyaya yeni gelmiş bir bebeğin konuştuğunu görürseniz bu rüya bu dünyada da, öbür dünyada da mutlu olacağınıza yorumlanır. Güzel giydirilmiş keyifli bir bebek rüya sahibinin rahata ereceğinin sembolüdür. Rüyasında yeni doğmuş bir bebek gören kişinin sıkıntılı zamanlar geçireceği ama bunun nihayetinde rahata kavuşacağı rivayet edilir; özellikle bebek gayet güzel giydirilip kundaklamışsa, sağlıklı ve keyfili görünüyorsa. Rüyada oyuncak bebek görmek rüya sahibinin güzel bir yere çağrılacağına yorumlanır. Oyuncak bebeği birine hediye ettiğini gören kişininse bir iş yapıp sonradan yaptığına pişman olacağı rivayet edilir.

Çağdaş ulemaya göre rüyada bebek görmek genellikle iyiye alamettir. Rüyasında bir bebek doğurduğunu gören kişinin karşısına yeni gelir kaynakları çıkacağı rivayet edilir. Rüyada doğmakta olan bir bebek görmek değişik şekillerde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişi erkekse onun eşinden ayrılacağı, zengin bir kişi veya bir tüccarsa durumunun bozulacağı, yolda olan biriyse memleketine geri dönebileceği, fakir bir insansa başına iyi şeyler geleceği rivayet edilir.

rüyada bebek görmek

Rüyanızda tanıdığınız bir bebeği süt emmekteyken görürseniz bebeğin annesinin mutlu olacağı düşünebilirsiniz. Uyuyan bir bebek görmek iyi bir geleceğe, oynayan bir bebek görmek sevindirici olaylara yorumlanır. Rüyasında bir bebeğe isim koyduğunu gören kişinin hayatında bazı değişiklikler olabilir. Zayıf bebek görmek rüya sahibinin huzursuz, keyifsiz bir dönem geçireceğine; şişman bebek görmek bunun tersine yorumlanır. Rüyasında bir bebeği öldürdüğünü gören kişinin bu rüyası onun kendisine büyük bir zarar vereceğini sembolize eder. Rüyanızda ölmek üzere olan bir bebek görürseniz beklenmedik bir başarı kazanacağınızı umabilirsiniz.

Rüyasında bakımsız, ağlayan bir çocuk göre kişinin; hele ki o çocuk çıplaksa, tövbe etmesi gerektiği rivayet edilir. Kendisini anadan doğma bir çocuk olarak gören yoksul bir insan zenginleşeceğini umabilir.

Rüyada terk edilmiş bebek görmek ve bebeği almak rüya sahibinin bir miras alabileceğine yorumlanır. Kucağına bir kız bebek alan kişinin fakirse zengin olacağı, bir sıkıntısı varsa sıkıntısından kurtulacağı rivayet edilir. Bu rüyayı gören kişi hayırlı olaylar yaşayacağını umabilir.

ruyada-erkek-bebek-gormek

Hasta bir insan rüyasında bir bebeği olduğunu görürse onun şifa bulup iyileşeceği rivayet edilir. Bu rüya rüya sahibinin ihtiyaçlarının çevresi tarafından mucizevi bir şekilde karşılanacağına ve kendisinin zahmet çekmeden mutlu olacağına da yorumlanır. Kişinin rüyasında bir veya birkaç bebekle beraber yolculuğa çıktığını görmesi onun gerçek hayatta da bir yolculuğa çıkacağına yorumlanır.

Rüyanızda bir bebekten bir şey aldığınızı görürseniz reel hayatınızda elinize bir mal geçeceğini veya iyi bir haber alacağınızı umabilirsiniz. Bebeğinde mutlu mutlu yatan bir bebek sevinçli olayların ve zenginliğin simgesidir. Eğer gerçek hayatınızda bir bebek bekleme durumunuz yoksa bebek rüyası kafanızdan ilginç ve parlak fikirler geçtiğine de yorumlanır. Bu fikirler sizi olanaklarla dolu bereketli bir geleceğe götürebilir.

Rüyada güzel kokan, tertemiz bir bebek görmek rüya sahibinin yeni ve mutlu bir aşk ilişkisi kuracağının veya keyifli bir arkadaş çevresine gireceğinin alametidir. Rüyanızda çıplak ve temiz bir beke görürseniz gerçek hayatınızda başınıza aydınlık, sevinçli, bereketli, güzel şeyler geleceğini umabilirsiniz.

rüyada bebek ağlaması görmek

Rüyada Bebek Görmek / Psikolojik Yorumu

Rüyada bebek görmek genel olarak bir bebeğin temsil ettiği güzel şeyler çerçevesinde yorumlanır; masumiyet, sıcaklık ve sempati, yeni bir başlangıç, cana yakınlık gibi. Rüyada konuşan bebek görmek bir bebeği olan kişiler için onların umutlarını sembolize eder. Bebeği olmayan kişiler ise bu rüyadan amaçlarına ulaşmak için ilerlerken inandıkları doğruları ifade etmeleri gerektiği sonucunu çıkarabilirler. Kız bebek görmek rüya sahibinin temiz kalpli bir kişi olduğunun, an itibarıyla çaresiz ve incinmeye açık bir pozisyonda olsa bile gelecekte bolluk ve rahatlığa kavuşup hayırlı işler yapacağının simgesidir. Erkek bebek görmek hayra yorulur; bu rüya rüya sahibinin temiz ahlaklı biri olduğunu ve gelecekte güzel şeyler yaşayacağını sembolize eder.

Rüyada bebek sevmek ve okşamak kişinin gerçekleştiremediği hayallerine ve duyduğu sevgi ihtiyacına yorumlanır. Rüyada bebek öpmek yaşamdaki bütünlük eksikliğine ve inanılan tanrıya duyulan saygı ve hayranlık duygusuna yorumlanır. Güzel bebek görmek rüya sahibinin güzel özelliklere sahip olan ve bu yönden takdir edilen bir kişi olduğuna, böyle biri olmaya devam ettiği sürece gördüğü takdirin de devam edeceğine yorumlanır. Çirkin bebek görmek ise kişinin manevi desteğe ihtiyacı olduğunu ve kendisini bu yönden geliştirmesi gerektiğini sembolize eder. Gülümseyen veya gülen bebek görmek rüya sahibinin saf ve temiz duygularla dolu keyifli bir dönemin içinde olduğunun ve durumun tadını çıkarması gerektiğinin alametidir.

rüyada bebek banyosu görmek

Rüyada hasta bebek görmek rüya sahibinin bir plan, proje veya hayalinin önünde bazı sorunlar olduğunu ve bunun kişiyi olumsuz etkilediğini simgeler. Bebek taşımak bekar insanlar için aile kurma isteğine, evliler için çocuk sahibi olma isteğine yorumlanır. Rüyada kendi bebekliğini görmek rüya sahibinin masumiyetine işaret eder ve onun gerçek hayatındaki sorumluluk ve endişelerden kaçma isteğini simgeler. Yeni doğan bebek görmek genelde olumsuz yorumlanır fakat bu yüzden karamsarlığa kapılmanız gerekmez. Rüyanızda başka unsurlar da vardır ve yorumunun onlar da dikkate alınarak yapılması gerekir. Tüp bebek görmek rüya sahibinin yeni ümitler ve heyecanlarla dolu yeni bir döneme gireceğini simgeler.

Rüyada bebek ağlaması veya ağlayan bebek görmek kişinin başarmak isteyip de henüz başaramadığı şeylere ve günlük hayatında tembellik edip işlerini aksattığına yorumlanır. Dans eden veya yürüyen bebek görmek rüya sahibini parlak bir geleceğin beklediğinin ve potansiyelini ortaya koyması gerektiğinin sembolüdür. Yüzen bebek görmek; kendi bebeğiniz varsa ve onun yüzdüğünü görüyorsanız bebeğinizin aydınlık bir geleceği ve mutlu bir hayatı olacağını simgeler. Bebeğiniz yoksa bu rüya önünüzde mutlu ve güzel günler uzandığına yorumlanır.

rüyada bebek yıkamak

Rüyada bebek doğurmak, bebek sahibi olmak rüya sahibinin hayatında yeni bir başlangıç gerçekleşeceğine, bir plan veya projeye başlayacağına veya yeni planları olduğuna işaret eder. Kız bebek doğurmak veya bir kız bebeği olduğunu görmek bolluk ve bereketin, sevinçli bir haberin ve varsa sıkıntıların bitip feraha çıkılacağının alametidir. Erkek bebek doğurmak, erkek çocuk sahibi olduğunu görmekse rüya sahibinin kısa zamanda iyi bir haber alacağının ve bozulmamış ahlakını daha da üst seviyeye çıkaracağının alametidir. Gebe olmadan oğlan bebek doğurmak rüya sahibinin mal ve para elde edebileceğini gösterir.

Rüyanızda bir başkasının bebeği olduğunu görmek rüya sahibinin yakın zamanda bir toplantıya veya projeye katılıp katılmamaktan yana bir isteği ve bu konuyla ilgili endişeleri olduğunu sembolize eder. Rüyada bebek uyutmak rüya sahibinin yorgunluğunun ve duyduğu dinlenme ihtiyacının simgesidir. Bebeği olduğunu unutmak, kendini bir bebek sahibi olduğunu unutmuş halde görmek ise rüya sahibinin gizlemeye çalıştığı bir çaresizlik veya savunma eksikliği içinde olduğuna yorumlanır. Hamile kadının doğuma gitmesi, gerçekten hamile olan bir kadının kendisini doğuma giderken görmesi onun gerçek hayatında bebeği doğacağı zaman onu hastaneye yetiştirmekle ilgili kaygıları olduğunu ve bu kaygılardan kurtulması gerektiğini simgeler.  Rüyada kendisini doğum yapmaya giderken gören bir insanın maddi-manevi desteğe ihtiyaç duyduğu veya sorumluluklarından kaçtığı rivayet edilir.

Rüyada bebek bulmak, bir bebeği yalnız halde veya ilgi ve alakadan yoksun, mahzun, kendi başına bırakılmış olarak görmek rüya sahibinin sağlığına daha çok özenmesi ve özsaygısını yükseltmesi gerektiğine yorumlanır. Bu rüya kişinin sahip olduğu yetenekleri tam anlamıyla kullanmadığına da işaret eder. Terk edilmiş bebek görmek rüya sahibinin ailesine ve varsa çocuklarına son derecede düşkün biri olduğunu, onlarla ilgili tasalarını ve onları koruyup güvenlik içinde yaşatmak için harcadığı çabaları gösterir.

rüyada güzel bebek görmek

Rüyada aç bebek görmek rüya sahibinin maddi-manevi yönden başkalarına muhtaçlığının ve hayatının bir kısmında bir eksiklik gördüğünün alametidir. Bu rüya bu eksikliğin telafi edilmesi için çaba sarf edilmesini gerektiğini hatırlatan bir uyarı gibi de yorumlanabilir.

Rüyada öksüz, yetim, kimsesiz bebek görmek kişinin yalnızlıkla ilgili duygularının; terk edilmek ve geri çevrilmekle ilgili korkularının simgesi olarak kabul edilir. Böyle bir rüyayı kendi kendinize yetebilmek için harekete geçmeniz gerektiğini hatırlatan bir simge olarak da düşünebilirsiniz.

Rüyada bebek ölümü görmek, bir bebeğin öldüğüne tanık olmak rüya sahibinin hayatında eksikliğini hissettiği şeylerin veya yolunda gitmeyen şeyler olduğunun alametidir. Bu rüya gerçek hayatında da bir bebeği olan biri tarafından görülürse onun eşiyle karşılıklı olarak kendisini rahatsız eden bu gibi konular ve hal çareleri üzerinde konuşması tavsiye edilir. Rüyada ölü bebek görmek ise rüya sahibinin reel hayatında dahil olduğu bir şeyin, bir durumun sonunun geldiğine yorumlanır. Bir işi kaybetmek, bir arkadaş grubundan veya ekipten uzaklaşmak, bir projeden caymak söz konusu olabilir.

rüyada erkek bebek görmek

Rüyada bebek maması görmek varsa bebeğinizin, yoksa yakınlarınızdan birinin size çok ihtiyaç duyduğunun işaretidir. Bir bebeğiniz varsa onun ihtiyaçlarını bekletmeden karşılamalı ve daha fazla zaman ayırmalısınız. Rüyada bebeğe mama vermek, kendini bir bebeği mamayla beslerken görmek bir nevi uyarıdır; bebeğinizle beraber yemek yerken yemekten çok ona önem vermeli, kendisiyle ilgilenmeli ve konuşmalısınız. Rüyada bebek emzirmek veya çocuk emzirmek, bir bebeği emzirdiğini görmek bundan böyle olaylara daha objektif bakan, daha olgun kişilikli biri olacağınızı ve gelişmelerin olumlu olacağını sembolize eder. Bir erkeğin rüyasında bebek emzirdiğini görmesi onun hüzünlü şeyler, üzüntü ve zillet yaşayabileceğini gösterir.

Rüyada ikiz bebek görmek rüya sahibinin fikirleriyle kararları arasındaki çatışmalara, çelişkilerin ve zıt anlamların kişinin hayatında önemli derecede yer tuttuğuna yorumlanır. Rüyada ikiz olmak, kendini ikiz kardeşlerden biri olarak görmek çalışılan kurum veya firmaya duyulan bağlılığın, çalışılan işten hoşnut olmanın ve hayatta kendini güvende hissetmenin alametidir. Rüyada ikiz bebeği olduğunu görmek ise iki şekilde yorumlanabilir: Rüya sahibi iş hayatında çok büyük başarılara imza atacaktır. Aynı zamanda kendisinin zihninin bilinç ve bilinçaltı bölümleri arasında bir çatışma vardır ve bastırdığı duyguları yavaş yavaş su üstüne çıkıyor olabilir.

ruyada-kiz-bebek-gormek

Rüyada üçüz bebek görmek, üçüz çocuklar veya üçüzler görmek rüya sahibinin gerçek hayatında içinde bulunduğu bir durumu veya aldığı-alacağı bir kararı duygusal ve ruhsal yönlerden titizlikle ele alıp değerlendirmesi gerektiğine yorumlanır. Rüyada üçüz bebek sahibi olmak karşınıza çıkabilecek üç açılı, üç boyutlu, üç ayrı yönü olan durumları ve bunların önemini sembolize eder.

Rüyada dördüz bebek görmek, dördüzler görmek bütünlüğe işaret eder. Bu rüya mevcut karmaşa ve sorunların kısa süre içinde ortadan kalkacağının, rüya sahibini dingin ve huzurlu günler beklediğinin simgesidir. Aynı zamanda kişinin arzuladığı şeylerin yakında gerçekleşebileceğine işaret eder.

rüyada ikiz bebek görmek

Rüyada bebek çalmak rüya sahibinin yaşamında önemli bir şeyler, değişiklikler olacağına yorumlanır. Bu olay şaşırtıcı, utandırıcı olaylara işaret ediyor olabilir. Rüyada bebek hırsızı görmek rüya sahibinin kapasitesinin, potansiyelinin farkında olan ve bunu kıskanarak ona zarar vermek isteyen birinin veya birilerinin var olduğunun alametidir.

Rüyada bebek bezi görmek veya yetişkin bir bireyin kendini bebek bezi takmış halde görmesi çocuksu veya bebeksi davranış ve eylemlerin, rüya sahibinin (tıpkı bir bebek gibi) başkalarına bağımlı oluşunun simgesidir. Çocuk bezi almak bir davranış, fikir veya projeyle ilgili yaklaşımın değiştirilmesi gerektiğinin alametidir. Rüyada bez değiştirmek rüya sahibinin bir ihtiyacını çocukça yollarla gerçekleştirmeye çalıştığının sembolüdür. Rüyada kirli çocuk bezi görmek ise rüya sahibinin çocuksu bir şekilde oluşturduğu hayal dünyasında birtakım karışıklıklar olduğuna yorumlanır.

ruyada-uyuyan-bebek-gormek

Rüyada bebek arabası görmek bekarlar için evlenip kendi yuvasını kurma isteğine, evliler içinse çocuk sahibi olma arzusuna yorumlanır. Boş bebek arabası görmek negatif yorumlanır; bu rüya üzüntülü olaylara ve başarısızlığa işaret ediyor olabilir. Bir diğer yorum da bu rüyayı gören kişinin kendisine karşı daha ilgili davranması gerektiği yönündedir.

Rüyada bebek kıyafeti görmek; bebek giysisi, giyimi veya elbisesi görmek kişinin çok ince, hassas bir tuh yapısı olduğuna ve kendini çevresindeki kişilere ifade edemediğine yorumlanır. Bebek elbisesi almak rüya sahibinin tutum ve davranışlarının daha nazik, oturmuş ve olgun bir hal almaya başladığının simgesidir. Rüyada patik görmek veya almak, bebek ayakkabısı görmek veya almak rüya sahibinin temiz ve saf bir karaktere sahip, kişiliğinde masumiyet ve nezaket özelliklerini barındıran ve sevgiye ihtiyaç duyan biri olduğunun alametidir. Bu rüya güvenlik açığına, hassasiyete ve aşk yaşama arzusuna da işaret eder.

rüyada üçüz bebek görmek

Rüyada bebeği suya sokmak, bir bebeği suya daldırıp çıkardığını görmek rüya sahibinin herhangi bir konuda, bir atılımında veya bir mevkide geri adım attığına yorumlanır Kişi belki de sıkıntı ve sorumlulukların olmadığı, kendini sevgi ve güven içinde hissettiği bir yere (ana rahmi, anne karnı gibi) sığınma ihtiyacı içerisindedir.

Rüyada çok küçük bebek görmek; minicik, olağandan çok daha ufak bir bebek görmek rüya sahibinin başkalarının fark etmesinden korktuğu gibi birtakım çaresizlik ve güçsüzlüklerine yorumlanır. Belki de başarmayı isteyip de beceremediğiniz bir şey var ve kimsenin bu halinizi fark etmesini istemiyorsunuz. Bu rüyayı başkalarından yardım ummayı bırakıp kontrolü ele almanız yönünde bir nevi uyarı olarak da düşünebilirsiniz.

Rüyada suda doğum yapmak, suyun içinde bebek dünyaya getirdiğini görmek bebeğin sağlığı yönünden olumlu yorumlanır. Çünkü bu tip doğumda bebek tıpkı anne karnı gibi bir ortamın içine doğar. Bu rüya kişinin hayata olumlu, iyimser bir gözle baktığı bir döneme de işaret eder.

rüyada kız bebek görmek bolluk ve şeref alametidir

Rüyada bebek küveti veya bebek banyosu görmek rüya sahibinin önünde yeni bir başlangıç için bir fırsat olduğunu, önüne kaderini değiştirecek bir olanak çıktığını ve kendisinin bunu en iyi şekilde değerlendirmek isteyeceğini sembolize eder. Rüyada bebeğe duş yaptırmak rüya sahibinin karşısına çıkacak yeni bir şansa yorumlanır. Bebek losyonu görmek rüya sahibinin içindeki çocuk ruhunu yatıştırması gerektiğine yorumlanır. Bu rüya içinizdeki bu çocuk ruhunun bir kere, bir süre için serbest bırakılması gerektiğinin de alametidir.

Rüyada bebek yağı görmek içinizdeki çocuğu sakinleştirmek için arada bir kendinize çocukça davranma, çocuklarla içli dışlı olma, çocuk gibi eğlenme serbestisi vermeniz gerektiğine yorumlanır. Çocuk tarafınızın hayatınıza tamamen egemen olmasına izin vermeyin ana onu bütünüyle baskı altına da almayın; hayatın dengesi için bu tarafımıza da ihtiyacımız var.

rüyanızda bebek uyutuyorsanız dinlenmeye ihtiyacınız var demektir

Rüyada kundakta bebek görmek, kundaklanmış bir bebek görmek reel hayatta uyumlu olmayı, uyumlu davranmayı başarmak gerektiğini hatırlatır. Bunun için gayret sarf ederken sizi etkileyen, karşınıza çıkan bazı ilahi etki ve uyarıları da dikkate almalısınız; böylece yaşamınızda bütünlüğü sağlayabilirsiniz.

Rüyada bebek kundaklamak rüya sahibinin kendisini tehlikelere karşı uyaran güçlü bir sezgi yeteneği olduğunu ve bu yönüyle kendisini de, ailesini de her zaman koruyabileceğini simgeler. Rüyada kundak görmek genel olarak murada erecek olmaya yorumlanır.

Rüyada oyuncak bebek görmek rüya sahibini daha ciddi ilişkiler kurması, yoksa kendisinin de karşısındaki insanın da zarar göreceği yolunda uyaran bir rüya olarak yorumlanır.

6 Yorumlar
 1. ilayda

  Ben ruyamda kiz bi benek gordum benim kucagimdaydi suyu actim suyla oynayip guluyordu ama daha once hic gormedigim bi bebek bu ruyadan bi kac gun sonra yine ayni bebegi gordum fakat bu sefer o bebegi yanimda olan bi kiza verip tuvalete gittim sonra kiza suyu acmasini suyu sevdigini soyledim suyu actiginda bebek suya deger degmez aglamaya basladi bilen varsa yorumlayabilir mi. Cok ruya gormem o yuzden merak ediyorum simdiden teşekkür ederim

  1. Hilal Uslu

   öncelikle cevabı geciktirdiğimiz için özür dileriz. fakat biz rüya tabiri yapamayız, bu yüzden yardımcı olamıycaz. bildiğim kadarıyla rüyalarda bütün unsurların hesaplanması gerekir. sizinki karışık bir rüya, kız bebek görmenin yorumuna bakmanız lazım, rüyada tuvalete gitmenin, su görmenin vesaire…ayrıca bir rüya o rüyayı gördüğümüz sıradaki ruh halimizle de ilişkili olabiliyor. bu konuda bir şey söylemek haddim değil. ama yine de bana ‘hepsini şöyle bir araştırırsan memnun olurum’ derseniz sizin için rüya yorumları arasında bir dolanıcam. ziyaretiniz için teşekkürler.

 2. Demet duymaz

  Rüyamda Karnım da bebek olduğunu farkediyorum ve elini karnimin içindeyken hissedip dokunuyor um sonrada nasıl oluyor ise elime doğuyor ve Emzirme ye başlıyor um kız çocuğu emzirirken sütüm taşıyordu şimdiden teşekkür ederim

  1. Hilal Uslu

   Biz rüya tabiri yapamayız Demet Hanım, o konuda yetkin biri yok aramızda. Ama sizin için internete şöyle bir baktım; rüyada bebek emzirirken sütün taşması güzel yorumlanıyor. Rüyanın bu bölümü sizin sıkıntılı, bir şeylere özlem duyduğunuz, bir şeylerin yoksunluğunu çektiğiniz veya başarmak istediğiniz bir şeyleri başaramadığınız…böyle olumsuz bir dönemden sonra para, mal varlığı, şans, başarı; her neyi istiyorsanız ona kavuşacağınıza işaret ediyor olabilir. Bildiğim kadarıyla rüyanın diğer unsurlarının da göz önünde bulundurulması gerekir ama ben gönlünüz olsun diye bir baktım yine de. Ziyaretiniz için teşekkürler.

 3. Ayten

  kız arkadaşımın bebeği var kız. Rüyamda bu bebeğin ayakkabısını okuduğumuz okulun sınıfında unutmuş .yıllar sona tüm Sınıf bulusmusuz okulda.pembe bebek ayakkabısını görür niye unuttu acaba diye düşündüm bi kaç kere aynı rüyayı gördüm anlamı ne acaba şimdiden teşekkür ederim

  1. Hilal Uslu

   Ben rüya tabiri yapamam Ayten Hanım, ama size cevap vermek için internetten birkaç bilgi topladım, onları yazayım size. Bu güzel bir rüyaya benziyor. Rüyada bebek ayakkabısı görmek rüya sahibinin nazik ve iyi huylu, etrafındakiler tarafından sevilen biri olduğunu gösteriyor. Ama sevgiye ihtiyacı olan ve insanlardan sevgi görmek için biraz bencilce davranabilirmiş.

   Pembe bebek ayakkabısı görmenin yorumu da olumlu. Bu rüya sizin, biraz zahmet ve sıkıntı çektikten sonra feraha çıkacağınızı, arzu ettiğiniz bazı şeylere kavuşacağınızı gösterirmiş.

   Hayır olsun diyeyim bir de. = )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.