xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Dükkan Görmek

0 1.251

Rüyada dükkan görmek rüya sahibi erkekse onun eşine, çocuğuna, hayatına, mal varlığına ve makamına yorumlanır. Bu yüzden rüyasında bir dükkanın yıkıldığını gören kişinin eşinden ayrılacağı veya çocuğunun kendisinden ayrılacağı rivayet edilir. Dükkan rüyası rüyayı gören kişi hastaysa onun ölme ihtimali olduğuna da delalet eder. Hasta bir insanın rüyasında gördüğü dükkan temiz, hoş, güzel kokan bir mekansa kendisinin şifa bulacağı, ömrünün uzun olacağı rivayet edilir. Rüyada görülen yeni ve hoş görünümlü bir dükkan bekarlar için evliliğe, çocuksuz çiftler için çocuk sahibi olma ihtimaline yorumlanır.

Kişinin rüyasında kendini bir dükkanda otururken görmesi onun başına bereketli, hayırlı, güzel işler geleceğine delalet eder. Bir dükkanın yıkıldığını gören kişinin anne, baba veya zevcesinin hasta olacağı rivayet edilir. Bir yoruma göre rüyada dükkan görmek kadın eşe, iyi geçime, başarı ve zafere, makbul ve bereketli işlere ve yüksek makama delalet eder. Rüyasında kendi dükkanını süpürüp temizlediğini gören kişinin dükkanında bir değişiklik olacağı rivayet edilir. Dükkanın kapısını kırdığını görmek de aynı şekilde tabir olunur. Kişinin rüyasında dükkanın kapılarını kapalı görmesi iki şekilde yorumlanır: 1. İşler durgun olacak ve yapılan ticaretin önüne bazı engeller çıkacaktır. 2. O dükkanın sahipleri bir sebeple itibar ve şöhret kaybına uğrayacak veya ölecek olabilir. Rüyada görülen dükkanın kapılarının açık olması ise dükkan sahiplerinin bol rızıklı, bereketli bir ticaret yapacaklarına delalet eder.

Dükkan rüyası kişiliğin varlığına ve yaşamasına yol açan kişilere, yani anne babaya da yorumlanır. Rüyasında bir dükkanda oturduğunu gören kişinin hayır ve berekete kavuşacağı, bir dükkan alanın izzet ve şeref kazanacağı rivayet edilir. Rüyada dükkan satmaksa bunların kaybedileceğine yorumlanır. Bir tabire göre rüyada dükkan görmek rüya sahibinin bilgisini, sesini, rızkını ve kısmetini sembolize eder. Dükkan rüyası gören kişi zenginse mal varlığının artacağı, fakirse yoksulluktan kurtulacağı rivayet edilir. Rüyasında kendi çabasıyla bir dükkan yaptığını gören kişinin bu rüyası onun yüksek bir makama ulaşacağına delalet eder. Dükkan kiraladığını gören kimsenin eline bir miras geçeceği, dükkandan çıktığını gören kişinin aile fertlerinden birinin evleneceği rivayet edilir.

Çağdaş ulemaya göre rüyada dükkan sahibi olmak rüya sahibini zahmetli ve sıkıntılı bir süreç beklediğinin alametidir. Bol eşyalı bir dükkanda bulunduğunu gören kişinin maddi kazanç elde edeceği, böyle bir dükkandan dışarı çıktığını gören kimseninse maddi zarara uğrayacağı rivayet edilir. Rüyasında bol eşyalı bir dükkanın yanından geçtiğini gören kişinin bu rüyası onun güzel bir fırsatı elinden kaçıracağına yorumlanır. Rüyasında boş bir dükkana girdiğini gören kimsenin bir sebeple ümitsizliğe düşeceği, boş bir dükkandan çıkan kişininse geleceği parlak olmayan bir işten vazgeçeceği rivayet edilir. Rüyada boş bir dükkanın sahibi olmak üzüntü ve sıkıntı veren olaylar yaşanacağına, böyle bir dükkanın yanından geçmek bir problem veya zarardan kurtulacak olmaya yorumlanır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.