xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Gelinlik Görmek

0 2.445

Rüyada gelinlik görmek bu rüyayı gören erkek veya kadın evli değilse muhtemel bir evliliğe delalet eder. Bu rüya evli biri tarafından görüldüğünde kişinin mutluluk ve keyif verecek olaylar yaşayacağına yorumlanır. Gelinliğin rengi ve görünümü de bu rüyanın yorumlanmasında etkendir. Örneğin bembeyaz, temiz ve parlak bir gelinlik mutlu bir yuvaya yorumlanırken hoş görünmeyen kirli bir gelinliğin olumsuz bir evliliğe delalet ettiği söylenir. Rüyada siyah gelinlik görmek ise muhtemel sıkıtı ve dertlere yorumlanır.

 

Rüyada yırtık gelinlik görmek sonu belirsiz bir evliliğe yorumlanır. Orta yaşlı bir kadın rüyasında gelinlik giydiğini görürse onun huzura ve mutluluğa ereceği rivayet edilir. Çok ileri yaşta bir kadının rüyasında beyaz gelinlik giymesinin onun vefat etmesinin yakın olduğuna delalet ettiği söylenir.

rüyada gelinlik görmek
rüyada gelinlik görmek

Rüyada Gelinlik Görmek / Psikolojik Yorumu

Rüyada gelinlik görmek gelinlik yeni, güzel, şık ve temizse pozitif yorumlanır. Bu durumda bu rüya yaşanacak olumlu gelişmelerin habercisi olabilir. Gelinliğin yırtık, kirli, eski olmasının yorumu ise bunun tersidir. Böyle bir gelinlik görmek negatif, mutsuz ve sıkıntı verici olayları sembolize eder.

Gelinlik rüyası gelinliğin rengine göre değişen anlamlar barındırır. Rüyada beyaz gelinlik görmek, beyaz bir gelinlik giydiğine tanık olmak saflık, temizlik ve haysiyete; barışa, farkında olmaya, mükemmelliğe, masumiyete ve yeni başlangıçlara yorumlanır. Doğu kültürlerinde ölüm ve yasla da ilişkilendirilen bu rüya rüya sahibinin yaşam hakkında yeni bir bakış açısı edinmeye başladığını da delalet eder.

Rüyada siyah gelinlik görmek veya siyah gelinlik giymek bilinemeyen olaylara, gizem ve tehlikeye, bilinçsizliğe, karanlığa ve ölüme, ret ve kin duygularına, karanlığa yorumlanır. Bu rüya kişinin sevgi ve destek eksikliği çektiğini de simgeleyebilir. Rüyanın doğu kültürlerindeki yorumu daha pozitiftir.

rüyada kırmızı gelinlik görmek
rüyada kırmızı gelinlik görmek

Krem rengi gelinlik görmek;  bej veya krem renkli bir gelinlik giymek, bu tonlar nötr renkler olduğundan temel ve sade bakış açılarına veya durumlara işaret eder. Bu rüya kişinin bazı konularda tarafsız olduğuna da işaret eder.

Rüyada yeşil gelinlik görmek, yeşil renkte bir gelinlik veya başka bir giyim eşyası giydiğini görmek olumlu değişimlere, şifa ve berekete, huzur ve barışa, sağlık ve canlılığa, büyümeye ve umuda yorumlanır. Bu rüya bazı hallerde deneyim eksikliğini sembolize eder.

Mavi gelinlik görmek veya mavi giyinmek pozitif yorumlanır; bu rüya açıklık, doğruluk ve bilgeliğe; bağlılığa, huzura, sadakat duygusuna, sonsuzluğa ve cennete işaret eder. Ruhsal bir rehber olma özelliğindeki bu rüya kişinin gelecekte iyimse bir bakış açısı olacağını da simgeler. Bazen de kaçmak arzusuyla ilişkilendirilir.

Rüyada gümüş rengi gelinlik görmek adalet ve saflıkla ilişkilendirilir, ayrıca koruyucu nitelikte bir enerjiye de yorumlanır.

rüyada siyah gelinlik görmek
rüyada siyah gelinlik görmek

Fildişi rengi gelinlik görmek kişinin diğer kişiler üzerindeki üstünlüğüne veya kusurlu bir saflığa yorumlanır. Böyle bir rüya görürseniz bir şeyin veya bir kimsenin sandığınız kadar mükemmel olmadığını öğrenebilir veya anlayabilirsiniz.

Lacivert gelinlik görmek, lacivert renkli bir şeyler giymek pek makbul kabul edilmez; bu rüya uygunluğun ve eksik bireyselliğin alametidir.

Rüyada kırmızı gelinlik görmek veya kırmızı bir şeyler giymek şefkat ve merhametle ilişkilendirilir. Bu rüya rüya sahibinin gelişimini tamamlamış, içsel olarak olgunlaşmış biri olduğuna ve yeni bir hayata adım atabileceğine de yorumlanır.

Gri gelinlik görmek kişinin bireyci tarafıyla veya kendini duygusal açıdan uzak, tek, izole bir durumda görmesiyle ilişkilendirilir. Gri renkli gelinlik veya gri bir şey giymek korku, kararsızlık, depresyon, karışıklık ve sağlık bozukluğu gibi olumsuz durumlara işaret eder.

Bordo gelinlik görmek potansiyel güç, varlık, refah ve başarıya yorumlanır.

Rüyada mor gelinlik görmek veya mor giymek olumlu kavramlarla ilişkilendirilir; yetenek, şefkat ve merhamet, sevgi, bağlılık, şifa gibi. Bu rüya yüksek rütbe, onur, refah ve adaleti de sembolize eder.

Rüyada kahverengi gelinlik görmek veya kahverengi giydiğini görmek çok az rastlanan bir durumdur. Bu rüya materyalist bir karaktere, maddeci ve pratik bir yapıya, fiziksel rahatlığa veya muhafazakarlığa delalet edebilir.

Fuşya rengi gelinlik görmek veya fuşya giymek duygusal açıdan istikrarlı olmakla ilişkilendirilir. Bu rüya arabulucu yönünüzü ve manevi bağlantılarınızı da temsil eder.

rüyada krem rengi gelinlik görmek
rüyada krem rengi gelinlik görmek

Pembe gelinlik görmek veya pembe renkli giyinmek rüya sahibinin dış görünüşüne dair endişelerine, seks ve şehvetle ilgili duygularına veya durumuna yorumlanır.

Altın rengi gelinlik giymek, altın renginde giyindiğini görmek rüya sahibinin azmini ve inatçı yapısını sembolize eder. Bu rüya manevi bir ödüle, inceliğe, çevresini geliştiren birine ve zenginliğe de yorumlanır.

Rüyada sarı gelinlik görmek rüyadaki diğer unsurlara bağlı olarak olumlu da, olumsuz da yorumlanabilir. Rüyanın diğer detayları olumluysa bu rüya akıl ve bilgeliğe, uyuma, enerji ve çevikliğe, mutluluğa yorumlanır. Görülen rüyada olumsuz, negatif duygular uyandıran durumlar varsa bu rüya hastalık, ihanet, cesaretsizlik, aldatma ve rezalet gibi olguları simgeler.

Menekşe rengi gelinlik görmek veya menekşe rengi giyinmek rüya sahibinin güçlü sezgileri olan, özel bir yakınlık duygusuna sahip biri olduğunun alametidir. Bu rüya yüksek manevi değerler, nezaket ve sükunet, estetik, şefkat gibi kavramlarla ilişkilendirilir.

Çivit rengi gelinlik veya çivit rengi kıyafet giymek maneviyata ve ilahi korumaya yorumlanır.

Rüyada leylak rengi gelinlik giymek (aynı renkte başka şeyler de olabilir) uyaran bir rüya gibi yorumlanır. Böyle bir rüya gören kişinin olumsuz düşüncelerinden uzaklaşıp daha pozitif düşünmeye başlaması ve zihinsel berraklığa kavuşması gerektiği söylenir.

Zeytin yeşili gelinlik veya başka giyim eşyaları giydiğini görmek doğal bilgelikle ve Zen felsefesiyle ilişkilendirilir. Bu rüya yaşadığınız ortamda barış sağlanması gerekiyorsa bu konuda size ihtiyaç olduğunu simgeler.

Turuncu gelinlik görmek veya turuncular giyinmek dostluk, cömertlik, sosyallik, enerji ve cömertlik kavramlarıyla ilişkilendirilir. Bu rüya rüya sahibinin ufkunu genişletmek ve yeni ilgi alanlarına yönelmek istediğini de sembolize eder.

Rüyada turkuaz gelinlik görmek, turkuaz rengi bir şeyler giymek rüya sahibinin bazı korkularından dolayı kendini dışa kapattığına yorumlanır. Bu rüya güç, şifa, doğal enerji ve ‘karma’ kavramlarıyla ilişkilendirilir.

rüyada gelinlik dikmek
rüyada gelinlik dikmek

 

Rüyada gelinlik dikmek, bir gelinin kıyafetini tasarlamak aşağı yukarı görüldüğü şekilde yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin gerçek hayatında da başkalarının evlenmesine yardımcı olmak niyetinde olacağı ve olmaya devam edeceği söylenir.

Rüyada gelinlik vermek uzun ömür, sıcaklık, bolluk-bereket ve refah kavramlarıyla ilişkilendirilir. Bu rüya rüya sahibinin çevresindekiler tarafından manevi bir rehber gibi görüldüğünü, insanların zora düştüklerinde başvurdukları ve onlara kararlılıkla yardım eden biri olduğunu simgeler.

Rüyada gelin çiçeği görmek veya gelin el çiçeği görmek gelin çiçeğinin büyülüğü ve gösterişine bağlı olarak yorumlanır. Bu rüya rüya sahibinin yaşamdaki hırslarına yorumlanır ve çiçek ne derecede ihtişamlıysa kişinin de o derecede hırslı olduğu rivayet edilir. Bu rüya kişinin hırslarını dizginlemesi gerektiğine, aksi takdirde onlar yüzünden sıkıntıya düşebileceğine dair bir mesaj da içerir.

Rüyada gelinlik mağazası görmek kişinin yaşamında şanslı ve parlak bir döneme girdiğine fakat hedefleri veya yeni projesi için daha çok zaman veya emek harcaması gerektiğine işaret eder. Böyle bir rüya gören kişinin amaçları doğrultusunda emek verir, gayret gösterirse bunun sonucunu alacağı ve kendisini bu yüzden ödüllendireceği söylenir. Mağazaya gelinlik almak veya bakmak için girildiyse bu rüya kişinin hayatını daha güzel hale getirmek için çaba sarf ettiğine ve çabasının karşılığını alacağına yorumlanır. Bir mesaj da söz konusudur; rüyayı gören kişi karşısına çıkan fırsatları iyi değerlendirmelidir.

Rüyada duvak görmek rüya sahibinin gerçek yaşamındaki duygu ve düşüncelerinden nasıl etkilendiği konusunda bilgiler içerir. Rüyada duvak takmak rüya sahibinin hayatına yeni bir şekil vermeye, hedeflerini gözden geçirmeye ihtiyacı olduğuna yorumlanır. Rüyada duvak yapmak veya yaptırmak rüya sahibinin hayatındaki istenmeyen veya alışkanlıklardan uzaklaşıp farklı davranışlara yöneleceğini simgeler.

Gelinlik demişken bu konudaki yazılarımıza da davet edelim sizi. Pronovias 2015 A tipi gelinlik modelleri ilginizi çeker mi? Boyundan bağlı gelinlik modelleri hakkında da bir yazımız var. Hepsi bu kadar değil; gelinlik kategorisinde daha birçok içerik bulunuyor.

 

 

 

 

 

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.