xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Gözlük Görmek

0 965

Rüyada gözlük görmek rüya sahibine yardımcı olan, rehberlik ve danışmanlık eden bir kimsenin varlığına işaret eder. Rüyasında gözlük gören kişi bekarsa evleneceği rivayet edilir. Çağdaş ulemaya göre rüyada gözlük görmek veya takmak rüya sahibinin işlerinin ters gideceğinin alametidir.

Bu rüya aynı zamanda ikiyüzlülükle, kişinin etrafında kolayca kurtulamayacağı sahte arkadaşlar bulunmasıyla da tabir olunur. Gözlük rüyası uzaktan gelecek habere de yorumlanır.

Rüyasında gözlük taktığını gören kişinin ilim öğrenmek için gurbete gideceği rivayet edilir. Bir rivayete göre de rüyasında gözlük taktığını gören kimse kavrayışı ve sezgileri kuvvetli olan, uzağı görebilen, gerçekleri sezebilen biridir. Bir başka yoruma göre bu rüyayı gören kişi bir başka birinden aldığı bilgilerle bir işin iç yüzünü öğrenecek ve buna göre bir duruş alacaktır.

Rüyada yeşil gözlük takmak ise kişiyi meslek hayatında ve hayatının başka alanlarında ideal bir geleceğin beklediğine yorumlanır. Renkli camları olan bir gözlük taktığını gören kişinin bir işe dair yanlış bir bilgi almış olduğu rivayet edilir. Rüyada her zaman gözlük takan birinin görülmesi ise iyi habere yorumlanır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.