xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Hastane Görmek

0 1.080

Rüyada hastane görmek iş, makam veya yer değişikliği gibi büyük bir değişikliğe delalet eder. Bir yoruma göre de rüya sahibinin dünyada doğruluktan uzaklaşıp yanlış yollara saptığının alametidir. Bu rüya kişinin bulaşıcı bir hastalığa yakalanabileceğine de delalet eder. Rüyada hastaneye girdiğini gören kişinin günahlarının affedileceği veya şehit olacağı rivayet edilir.

 

Rüyada temiz ve bakımlı bir hastane görmek rüya sahibinin sağlığına kavuşacağının alametidir. Hastanenin ve hastaların görünümü toplumun durumuyla da ilişkilendirilir; hastane güzel ve süslüyse halkın işlerinin yolunda gittiği rivayet edilir. Rüyadaki hastaların iyi bir halde görünmesi herkesin iyiliğine; ağır durumda olmalarıysa memleketin ve halkın sıkıntılı günler geçirmekte olduğuna yorumlanır. Hastanede bir hastasını ziyaret ettiğini gören kişinin ticari bir konuda bir büyüğüne danışacağı rivayet edilir. Rüyada hastaneden çıktığını görmek kişinin işlerinin düzene gireceğine, hastaneye girmekse tam tersine işlerinin aksi gideceğine yorumlanır. Hastaneyi dolaşıp çıktığını gören kişinin insanlara iyi davranacağı rivayet edilir. Sağlam bir kişinin hastanede hastalara verilen yemekten yediğini görmesi onun hasta olacağına delalet eder.

Psikolojik Yorum:

Rüyada hastane görmek, hastaneye gitmek/girmek rüya sahibinin fiziksel olarak iyileşeceğinin veya ruhsal açıdan gelişeceğinin işaretidir. Hastaneye/hastanede yatmak veya tedavi görmekse hayatın akışının biraz gerisinde kalmak, aşırı yük altına girmemek gerektiğini, böyle yapmadığınız takdirde taşıdığınız yüklerin sizi yorup hırpalayabileceğini sembolize eder. Rüyada bir hastanede (belirgin bir pozisyonda değil, herhangi bir işte) çalıştığınızı görmeniz reel hayatta vücudunuzun kontrolünü kaybetmekle ilgili kaygılarınız olduğunu gösterir. Rüyada hastaneden ayrılmak/çıkmak/taburcu olmak ise yaşamınızda iyi yönde değişiklikler olacağının işaretidir.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.