xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Koltuk Görmek

0 1.592

Rüyada koltuk görmek sıkıntılardan kurtulup refaha ermeye, dünya nimetlerinden faydalanacak olmaya, makam ve mevki kazanma ihtimaline, memuriyete delalet eder. Koltuk genel olarak varlık, mevki ve gücün sembolüdür.

Rüyada görülen koltuk bir evde ise rüya sahibinin eşi ve dünyalığı ile, resmi bir dairede ise kişiyi sorumluluk altına sokacak iş ve görevlerle tabir olunur. Rüyada süslü, gösterişli bir koltuk görmek kişinin makam ve yükselme arzusuna yorumlanır. Bu rüya  yönetimi elinde bulundurmak için halkı kandırmaya meyilli, demagoji yapan bir kimseye işaret ediyor da olabilir.

Bir makam odasında bulunan büyük hacimli, pahalı, şık bir koltuk gören kişinin mesleğinde erişebileceği en yüksek noktaya çıkacağına yorulur.

Rüyada koltukta oturmak rüya sahibinin gerçekleşmesi mümkün olmayan boş hayaller peşinde olduğu ile yorumlanır. Rüyasında bir koltukta oturduğunu gören kişinin gerçek olamayacak veya yanlış hedefleri olduğu düşünülür. Rahat bir koltukta oturmak rüya sahibinin hayatının emniyette olduğuna yorumlanıyor fakat burada bir çelişki var sanki, değil mi? Tabirlerde böyle çelişkili durumlara ve garip ifadelere çok sık rastlıyorum, kusura bakmayın, benimle ilgisi olan bir şey değil.

Koltuk taşımak kişinin hiç kimseden maddi veya manevi destek almaksızın kalkınacağına, kimsenin çıkabileceğini ummadığı makamlara oturacağına ve mal varlığı sahibi olacağına delalet eder.

Rüyada koltuk bakmak; ev için koltuk bakılıyorsa rüya sahibinin aile kurmak istediğine yorumlanır. Ofiste kullanılacak bir koltuk bakılması ise kişinin iyi bir kariyer yapma arzusunun alametidir.

Kırık, yırtık veya eski koltuk görmek kişinin başarı ve mutluluğa ulaşmak için mevcut düşünce tarzında ısrar etmeyi bırakıp daha yeni ve farklı bir düşünce tarzına geçmesi gerektiğine yorumlanır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.