xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Nohut Görmek

0 1.074

Rüyada nohut görmek zorluk çekilerek, zahmet ve sıkıntılara katlanılarak edinilen mala yorumlanır. Bu rüyayı gören kişinin yakın zamanda sevinçli bir haber alacağı da rivayet edilir. Alınacak haber işle ilgili olabilir. Nohut rüyası rüyayı gören kişi için pek hayırlı olmayacak bir kısmete de yorumlanır. Fakat nohudun yanında başka bir şey de yeniyorsa rüya hayra yorumlanır.

Rüyasında taze nohut gören kimsenin üzüntülü bir olay yaşayacağı rivayet edilir. Kuru nohut görmekse helal yollardan elde edilecek bereketli malın ve rızık genişliğinin alametidir. Rüyasında nohut yemeği yediğini gören kişi para kazanacağını umut edebilir.

Bir yerden nohut almak parayla ilgili bir söz verip bu söz yüzünden güç durumda kalacak olmakla tabir olunur.

Rüyada taze veya kurutulmuş nohut görmek üzüntü ve sıkıntıyla yorumlanırken, pişirilmiş etli nohut yemenin bu üzüntünün nispeten az olacağını simgelediği rivayet edilir.

Bir tabire göre rüyada leblebi vb. kavrulmuş nohut görmek birini uygunsuz bir yerde ve zamanda öpeceğinize işaret eder; sevgilinizi veya eşinizi oruçlu olduğunuz halde öpmeniz gibi. Sıcak nohut görmek de aynı şekilde yorumlanır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.