xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Saat Görmek

0 1.066

Rüyada saat görmek rüya sahibinin bahtı açık bir insan olduğuna işaret eder.. Bu rüya kişinin beklenmedik kötü bir haber alacağı veya zamanını boş işler yaparak geçirdiğiyle de yorumlanır. Rüyada görülen saatin kol saati veya cep saati olması rüya sahibinin özel işlerinin karışık olduğunun göstergesidir.  Çağdaş ulemaya göre saat rüyası kişinin hayatıyla ilgili belirleyici bir karar alacağının işaretidir. Saat sesini duymaksa yaşamsal önemi olan bir karar alınacağına delalet eder.

Saatin gece veya gündüzün hangi zamanını gösterdiğinin görülmesi altın veya gümüş parayla tabir olunur. Rüyada saat görmek bazen verilen bir sözü yerine getirmeye, bazen de zamanın kıymetini bilen dakik bir insan olmaya yorumlanır. Bazı yorumlara göre rüyasında saat gören kişi anın vaciplerini yerine getirmek konusunda titiz davranan biridir. Bir başka tabire göreyse saat rüyasını gören kişi sözüne güvenilmeyen biridir.

Rüyada doğru çalışan güzel bir saat görmek kişinin hayatında olumlu değişiklikler yaşanacağının alametidir. Saat ne kadar güzel görünüyorsa bu değişiklikler de o oranda güzel olur. Saat rüyası çocuğa ve ortağa da yorumlanır. Düzgün çalışan bir saat yolunda giden bir özel hayatın işaretidir.

Rüyada saatin çaldığını gören kişinin önemli bir görüşme yapacağı rivayet edilir. Saatin sesinin duyulması rüya sahibinin bir çağrı alacağının alametidir. Saatin durmuş halde veya doğru zamanı göstermiyor olması kişinin bazı problemler yaşayacağı ile tabir olunur. Saati ayarlamak hayatın gidişinin bir düzene sokulması gerektiğinin alametidir. Rüyasında birine kol saati hediye ettiğini gören kişinin kendisini sevindirecek bir olay yaşayacağı, başkasının kolunda kol saati olduğunu gören kişinin ise başarılı işler yapacağı rivayet edilir.

Rüyanızda çalışan bir masa veya duvar saati görürseniz iyi bir aile yaşamınız olacağını umut edebilirsiniz. Kolunuzda bir kol saati olduğunu görürseniz elinizdeki fırsatları doğru değerlendirmeniz gerekiyor demektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.