xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Sandık Görmek

0 1.125

Rüyada sandık görmek rüya sahibinin evine, eşine ve dükkanına delalet eder. Bu rüya kadın veya güzel bir hizmetçiyle de yorumlanır. Bazı tabircilere göre sandık rüyası yüksek bir makama veya saygın bir mertebeye ulaşmanın ya da güzel bir eşin alametidir. Kişinin büyük bir iş adamı olacağına da delalet edebilir. Bu rüyanın bekar biri tarafından görüldüğünde evliliğe, fakir biri tarafından görüldüğünde zenginliğe işaret ettiği rivayet edilir. Rüyada sandık görmenin nereden geldiği belli olmayan sürpriz bir kısmete delalet ettiği de söylenir.

Rüyada içi eşyalarla dolu bir sandık görmek zenginliğe, boş bir sandık görmek rüya sahibinin değersiz işlerle uğraştığına yorumlanır. Rüyasında boyalı, işlemeli, güzel bir sandık gören kişinin çok güzel ve mutlu bir yaşam süreceği rivayet edilir. Kırık sandık yakın tarihte güzel bir haber alınacağının, demir sandık rüya sahibinin makam olarak yükseleceğinin işaretidir. Rüyada tahta sandık görmek yakında bir evlilik gerçekleşeceğine delalet eder. Rüyasında yeni bir sandığı olduğunu gören bekar bir kimsenin güzel, dini inançları güçlü ve günah işlemekten sakınan bir kadınla evleneceği, eski bir sandığı olduğunu gören kişininse bu durumun tersini yaşayacağı rivayet edilir. Rüyada yeni sandık görmenin diğer bir yorumu da bu rüyanın, rüya sahibinin sandığın büyüklüğü oranında bir makamsal yükseliş yaşayacağının alameti olduğudur. Rüyada sandık görmek; sandığın kapağı kapalıysa üzücü bir olay yaşanabileceğinin işaretidir. Kapağı açılmayan sandık da rüya sahibinin kederli, üzüntü verici olaylar yaşayacağına yorumlanır.

Rüyasında demir bir sandık aldığını veya kendisine böyle bir sandık hediye edildiğini gören kişinin makamca yükseleceği veya evleneceği rivayet edilir. Sandığının kırıldığını, dağıldığını gören kişinin bu rüyası mertebe olarak düşeceğine veya eşinin vefat edeceğine delalet eder. Rüyada bir sandığın içine çeşitli eşyalar yerleştirdiğini gören kişinin kendisine bir ev alacağı rivayet edilir. Rüyada içi dolu bir sandığı başkasına satmak veya vermek bazı gizli olayların afişe olacağının alametidir. Başkalarına ait bir sandığı açan kişinin evlenemeyeceği, ömrünü bekar biri olarak tamamlayacağı rivayet edilir.

Rüyada yolculuk sandığı görmek rüya sahibinin seyahat edeceğinin veya bir yere bir aracı göndereceğinin alametidir. Rüyasında denizde yüzen bir sandık gören kimsenin büyük bir kısmet alacağı rivayet edilir. Açık sandık görmek kısmet işaretidir ve sandığın içindeki eşyalara göre yorumlanır. Rüyasında bir sandığın içine bir ölü sakladığını gören kişinin yaptığı kötü şeylerin bedelini fazlasıyla ödeyeceği rivayet edilir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.