xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Şemsiye Görmek

0 1.015

Rüyada şemsiye görmek rüya sahibinin şanslı ve kısmetli biri olduğu ile yorumlanır. Şemsiye rüyası genel olarak pozitif yorumları olan bir rüyadır; makam ve mertebe olarak yükselişe, itibarlı ve değerli biri olmaya, yüceliğe, saygın insanlardan oluşan bir sosyal çevreye, yöneticiliğe, liderliğe ve başkanlığa işaret eder. Hayırlı bir yardımcıya, dünya malına, geçici çıkarlara da işaret eder. Rüyasında şemsiye gören kişinin devletin himayesine gireceği, devlet kurumundan destek ve kuvvet alacağı rivayet edilir.

 

Rüyasında yağmur altında şemsiyeyle yürüdüğünü gören kişinin büyük bir sıkıntıya düşmesi halinde destek alabileceği iyi ve vefalı bir arkadaşa sahip olduğu rivayet edilir. Büyük, gösterişli bir plaj şemsiyesi veya bahçe şemsiyesi altında oturduğunu gören kişinin bu rüyası onun dertten tasadan uzak bir durumda olduğunun alametidir. Kapalı bir şemsiye rüya sahibini mutlu edecek güzel bir işe, açık bir şemsiye büyük bir güven duymaya yorumlanır. Rüyasında başka biri tarafından başına şemsiye tutulduğunu gören kişinin saygınlık ve itibar elde edeceği rivayet edilir.

Rüyada güneşten korunmak amacıyla şemsiye kullandığını görmek kişinin bir tehlikeden kaçınabilmek için çözüm yolları düşündüğü ile yorumlanır. Rüyasında elinde bir şemsiye olduğunu gören kişinin sıcak iklimli ülkelere bir yolculuk yapacağı rivayet edilir. Hava açık durumdayken elinizde açık bir şemsiye tutuyorsanız bu rüya hayra yorulur, şemsiyeniz kapalıysa şer ile yorumlanır.

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.