xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Rüyada Uçmak Nasıl Yorumlanır?

0 3.877

Rüyada uçmak farklı şekillerde yorumlanır. Bir tabire göre bu rüya seyahate çıkmak, hacca gitmek, durum değişikliği, hastalık veya ölüme dair mesajlar içerir. Yorumlar rüya sahibinin hayattaki pozisyonu, ne şekilde uçtuğu, uçarken neler gördüğü vb. ayrıntılara göre değişkenlik gösterir.

Bir kuş, bir kanatlı hayvan gibi bir yerden başka bir yere uçan kişinin seyahate çıkacağı ve itibarının rüyasında yukarıya yükseldiği ölçüde artacağı rivayet edilir. Bu rüya kişinin herhangi bir fenalığa uğramamak için hemen tövbe etmesi gerektiğine de yorumlanır.

Doğrudan gökyüzüne uçmak rüya sahibinin bir zarara uğrayacağının, gökyüzüne doğru uçup gözden yitmek ve bir daha dönmemek ecelinin yaklaştığının alameti olarak kabul edilir. Bu durumda rüya sahibine günahlarından tövbe etmesi ve daha dikkatli davranarak yaşaması tavsiye edilir.

Rüyada gökyüzüne yükselip sonra geri dönmekse rüya sahibinin çıktığı bir yolculuktan sağlık ve keyif içinde döneceğinin işaretidir.

Rüyada uçmak; uçma eylemi akşam saatlerinde gerçekleşiyorsa kişinin sıkıntılı ve zorlu bir yolculuk yaşayacağına yorumlanır.

Bir erkek rüyasında gökyüzünden düştüğünü görürse onun evliliğini bitirip bir başkasıyla evleneceği rivayet edilir.

Rüyasında sol elini çırparak uçan bir kişinin seyahate çıkacağı fakat bu seyahatten pek bir fayda görmeyeceği, uçup da sonra bir ağaca konan kimsenin çıkacağı bir yolculuk sırasında önemli adamlarla karşılaşacağı rivayet edilir.

 

Rüyasında gökyüzüne yükseldiğini ve açık durumdaki gök kapıları civarında meleklerle karşılaştığını gören kişinin bu rüyası onun rızkının artacağına ve bir hac ziyareti yapacağına yorumlanır. Gökyüzündeki meleklere katılıp onlarla beraber Allah’ı tespih ettiğini gören kişininse seçkin, dindar ve takva sahibi kişilerle yakınlık kuracağı rivayet edilir.

Rüyada bir çatıdan bir başka çatıya veya bir duvardan bir başka duvara uçmak kişinin seyahate çıkacağının veya başka bir işe yöneleceğinin alametidir. Kıble yönünde uçmak ve uçmaya başlanılan noktaya geri dönmek büyük kazançlarla çıkılacak bir yolculuğa ve o yolculuktan kısa sürede geri dönüleceğine yorumlanır. Bu sırada kanatlarınız varsa aynı yorumun daha da olumlu halini düşünebilirsiniz.

Rüyada kanatsız uçtuğunu gören kişinin durumunda bir değişiklik olacağı, dizginle gökyüzüne uçan kişininse hacca gideceği rivayet edilir. Kendi evinden bir başka eve uçtuğunu gören kişinin bu rüyası onun ecelinin yaklaştığına ve zaman kaybetmeden tövbe etmesi gerektiğine yorumlanır.

 

 

Rüyada uçakla uçmak çağdaş ulemaya göre bir işte başarısız olup sonuç itibarıyla zarara uğrayacağınızın alametidir.

Kanatlı olarak uçmak kaygılı düşüncelere, kanatsız uçmak sevince yorumlanır. Birini uçarken görmek o kişiyi kıskandığınızın alameti olarak kabul edilir. Rüyada balonla uçmak kişinin arzuladığı şeylere veya durumlara erişeceğine, uçarken düşmekse kötücül amaçlı bir olaya karışma ihtimaline yorulur.

Rüyada uçmak farklı tabirciler tarafından değişik biçimlerde yorumlanır. Özellikle olumsuz yorumlardan çok etkilenmemelisiniz; çünkü başınıza tam olarak ne gelebileceğini, geleceğinizi kimse tam olarak kestiremez. İnsanlar ancak isabetli tahminlerde bulunabilirler veya sezgileri doğru çıkabilir. Ama yanılabilirler de tabii.

Rüyada damdan dama uçmak bazen şöhretli bir kimseyle tanışıklıktan bir başka ünlü insanla tanışma durumuna geçmeye veya bir kadından bir başka kadına geçmeye yorumlanır. Bilinen bir evden yine bilinen bir eve uçmak evliliğe, bilinmeyen bir eve uçmaksa ölüm ihtimaline yorulur. Uçmak seyahate, baş aşağı uçmak bunun rahat bir seyahat olacağına yorumlanır.

Uçmak rüyası genel olarak ferahlık ve sevince yorumlanırken, uçuş sırasındaki detaylar yorumları da farklılaştırmaktadır. Rüyasında kanatsız olarak alçak bir yerden daha yüksek bir yere uçtuğunu gören kişinin istediği şeye kavuşacağı ve itibarının artacağı rivayet edilir.

Rüyada gökyüzüne yükselmek

Kuşlarla beraber uçmak yabancılarla görüşme ihtimalinin, bir yerden bir yere uçmak mal biriktirme isteğinin alametidir. İki kanatla uçmak hayra yorulur. Gökyüzünde durmadan uçtuğunu gören kişinin aşırı istek ve arzuları olduğu rivayet edilir. Hasta bir insanın uçması veya kişinin uçarken gökyüzünde gözden kaybolması vefat etme ihtimaline yorumlanır.

Bir başka yoruma göre rüyada uçtuğunu görmek hayra, yolculuğa ve makam sahibi olmaya delalet eder. Gökyüzüne uçan kişi bir zarara uğrayabilir. Buradan inmeyen kişininse vefat edebileceği rivayet edilir. Gökyüzüne doğru çok uçan kişinin hacca gideceği veya ağır bir hastalığa uğrayacağı, fakat bu hastalığı alt edebileceği söylenir.

Bir dağın tepesine uçan kişinin büyük bir mevki kazanacağı, bir güvercin gibi uçtuğunu gören kişinin saygınlık kazanacağı rivayet edilir. Tarladan tarlaya uçmak güç ve şeref kazanacak olmanın alametidir. Rüyada uçtuğunu gören kişinin dindarlığı da ölçüt kabul edilir;  uçan kişi dindar biriyse uçmak rüyası ilme yorumlanır, günahkar biriyse fenalığa işaret eder. Kıble yönüne uçmak hemen her zaman olumlu yorumlanır.

Rüyada uçmanın akıl kıtlığı göstergesi olduğunu söyleyen bir yorum da vardır. Rüyasında uçarken durduğunu gören kişinin çıktığı bir yolculuğun yarım kalacağı rivayet edilir. Bir tabire göre bir hayvana binerek uçmak sıkıntılı bir duruma ve makam kaybına uğrayacak olmanın alametidir; bir başka tabirse bu rüyayı rütbe kazanmakla ilişkilendirir.

Bir kadının rüyasında tanıdığı bir erkeğin evine uçması o kadının o erkekle evleneceğine yorumlanır. Bildiği bir evden uzaklardaki, bilmediği bir eve uçan kişinin hayatının son bulabileceği rivayet edilir.

Rüyada kanatlı halde uçmak

Rüyada Uçmak / Psikolojik Yorum:

Rüyada uçmak genellikle iyiye yorumlanır; insanın havada bir kuş gibi süzülerek uçtuğunu, yeryüzüne yükseklerden baktığını görmesinin mevcut sıkıntılarından arınacağına işaret ettiğine inanılır. Birçok kişi böyle bir rüya esnasında bir düşün içinde olduğunun farkındadır, bundan keyif alır, hız yaptığını hisseder, bir hürriyet ve egemenlik duygusuna kapılır.

Rüyada havada rahatlıkla uçmak ve aşağılardaki manzarayı keyifle izlemek kişinin hayatının kontrolünü elinde tutabildiğine, mesele ve sorunlarını zorlanmadan çözebileceğine yorumlanır. Bu uçuşun zorlanarak yapılması ise rüya sahibinin problemlerini çözmekte güçlük çektiğine yorulur.

Rüyanızda havada uçarken uçuş yüksekliğini iyi ayarlayamıyor, uçuş rotanıza uymakta güçlük çekiyor olabilirsiniz; önünüze ağaçlar, dağlar, tepeler, elektrik telleri gibi uçuşu zorlaştıran unsurlar çıkabilir. Bu gibi engeller sizin ilerlemenizi, gelişmenizi engelleyen şeyleri veya kişileri sembolize eder. Belki de bu konuda düşünmeli, sizi ilerlemekten alıkoyan şeyleri tespit etmeli ve buna göre vaziyet almalısınız.

Böyle bir rüya kendinize güveninizin tam olmadığına da yorumlanır ve rüyanız sizi bu konuda uyarıyor, daha güvenli olmanız gerektiğini hatırlatıyor olabilir.

Rüyada uçarken bir şeyin üzerinde giderek yükseliyorsanız bu rüya makam-mevki olarak yükseleceğinize, algınızın daha açık hale geleceğine, önünüze çıkan meselelere ve hayata daha geniş bir açıdan bakmaya başlayacağınıza ve bundan böyle sahip olduğunuz yetenekleri daha iyi kullanacağınıza yorumlanır.

 

Rüyada uçmak bu sırada korkuyorsanız gerçek hayatta da bazı korkularınız olduğunu simgeler. Uçmanın, uçuşun, çıktığınız yüksekliğin sizi ürkütmesi söz konusuysa bunun reel hayatınızda da yeni bir girişimde bulunmaktan, başarısızlıktan korkuyor olabileceğiniz düşünülür.

Uçmakla ilgili rüyalar bazen rüya sahibinin gücünü, zekasını ve azmini de simgeler. Bu tip rüyalar, özellikle korku unsuru veya olumsuz şartlar barındırmayanları insana büyük bir özgürlük ve kuvvet duygusu verir.

Rüyada uçan birini, bir başkasının uçtuğunu görmek geniş bir hayal gücü olan, neşeli insanlarla bir arada bulunup işlerini onların yaratıcı, işlek zekalarından faydalanarak yoluna koyan bir kişiliğe işaret eder.

Rüyada uçağın üstünde ya da uçakla beraber uçmanın yorumu bu rüyanın kendine güveni tam olan, bağımsız ve bu durumunu daha da pekiştirmek için çaba sarf eden bir kişiliğe yorumlanır.

Denizin üstünde uçtuğunu gören birinin bilinçaltından gelen mesajları değerlendirmeye başladığı ve onlara dayanarak bazı meseleleri halledeceği rivayet edilir. Rüyasında ellerini, kollarını çırparak uçan birinin gerçek hayatında emeklerinin karşılığını ve başarının tadını almaya başladığı düşünülür.

Rüyada kuşlarla beraber uçmak

Rüyada gökyüzünde uçmak veya göğe yükselmek rüya sahibinin Allah’ın yardımıyla kurtuluşa ereceğine, şahadete ve bununla beraber gelen şeref ve övgüye layık bir kişi olduğuna yorumlanır. Damdan dama uçtuğunu gören kimsenin makam ve güç sahibi birinden destek göreceği düşünülür.

Rüyanızda uçarken havada yolunuzu kaybeder ve geri dönemezseniz bu rüya iş hayatınızda bir zarara uğrayabileceğinize yorumlanır.

Rüyada bulutların üstünde uçmak bulutun rengiyle bağlantılı olarak yorumlanır. Böyle bir rüya üstünde uçulan bulut beyazsa mutluluk ihtimalini ve işlerin yolunda gideceğini simgeler. Bulutun siyah olması halindeyse birtakım sorunların yaklaşmakta olduğuna, bunun kişiye üzüntü ve sıkıntı vereceğine yorulur.

Rüyada yukarıya doğru uçmak düşmek, yere çakılmak vb. bir olumsuzluk yoksa hayra yorulur. Bu durumda bu rüya reel hayatta yaşanacak bir yükselişi sembolize eder. Rüyada paraşütle uçmak ise rüya sahibinin bazı görüş ve alışkanlıklarını terk edeceğinin ve bunun olumlu sonuçlara yol açacağının simgesidir.

Rüyada kuşlarla beraber uçmak yeni insanlarla yeni ilişkiler kurulacağına yorumlanır. Bir halının üzerinde uçtuğunu veya bir uçan halıyı gören kişinin önündeki engellerle baş edebileceği düşünülür. Rüyada kanatlı bir beyaz atla uçmaksa gerçek hayata renk getirecek, anlam katacak heyecan ve ilham verici unsurları simgeler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.