xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sadece Uzak Mesafe İlişkisi Yaşayanların Anlayabileceği 9 Zorluk

2 1.504

Uzak mesafe ilişkisi yaşayanlar, aralarındaki mesafenin bir bedeli olduğunu bilirler. Bu türden ilişkilerin kendine özgü, ancak yaşayanların anlayabileceği sorunları vardır. Bu sorunlar, ister büyük, ister küçük olsun, normaldir ve olgun bir şekilde, çözüm yollarına odaklanarak ele alınmaları gerekir.

İstedikleri zaman görüşebilen çiftler bile birçok sorunla mücadele etmek durumunda kalabilirken, birbirlerinden kilometrelerce uzakta olanlar ne yapsın? İşte en iyi onların anlayabileceği bazı zorluklar:

1.Yanlış Anlaşılmalar

Bu tip ilişkilerde yanlış anlaşılmalar daha sık yaşanır ve onları düzeltmek daha zordur, zira partnerinize açıklama yapmaya çalışırken fiziksel olarak onun yanında değilsinizdir. Örneğin, yanına bir kalp emojisi koymadan gönderdiğiniz bir “İyi geceler” mesajı bile karşı tarafta yolunda gitmeyen bir şeyler olduğu duygusunu uyandırabilir. Israrla bir terslik, bir sorun olmadığını söylersiniz, bu sefer de partneriniz bir şeyler sakladığınızı düşünür. Böyle basit bir şey herhangi bir ilişkide de sorun yaratabilir ama bir uzak mesafe ilişkisi söz konusu olduğunda, durumun düzeltilmesi daha fazla çaba ve zaman gerektirir.

2.Deneyimleri Paylaşmaktan Mahrum Kalmak

Eşinizle veya sevgilinizle aranızda uzun yollar olduğunda, bazen, hatta çoğu zaman birbirinizin deneyimlerini paylaşma imkanı bulamazsınız. Pek çok şeyden mahrum kalırsınız: Partneriniz terfi ettiği için verilen partiye katılamaz, yeni aldığı arabayı ilk sürüşünde yanında oturamaz, mükemmel bir şekilde yapmayı öğrendiği bir yemeğin tadına bakamazsınız.

Bu üzücü bir durumdur ama zaman zaman kaçınılmaz olarak gerçekleşecektir. Yapabileceğiniz tek şey, küçük şeyler için olmasa bile, büyük ve önemli olaylar söz konusu olduğunda, katılabilmek için bütün imkanlarınızı seferber etmektir.

3.Yoğun Programlar

Günlük hayatın koşuşturmaları, yoğun günlerdeki plan ve programlar birbirlerinden uzakta yaşayan çiftlerin en çok zorlandığı konulardan biridir. Okulda veya iş yerinde yoğun, yorucu bir gün geçirirsiniz ve sonunda telefonunuzu kontrol etmeye zaman bulduğunuzda partnerinizin sizi defalarca aradığını, onlarca mesaj yazdığını fark edersiniz.

Bu durumun yol açacağı sorunlardan kaçınmak için zamanınızı iyi yönetmeniz gerekir. Ayrıca, bir veya birkaç gününüzün çok dolu geçeceğinin önceden belli olduğu durumlarda sevgilinize bilgi verebilirsiniz.

4.Yavaş İletişim

İnternetin yavaş olması ya da çökmesi, telefonunuzun arızalanması gibi sebepler yüzünden partnerinizle istediğiniz gibi iletişim kuramadığınız ve bu yüzden hırslanıp telefonunuza veya bilgisayarınıza zarar vermek istediğiniz oldu mu? Teknik güçlükler zaten zor şartlarda yürüyen ilişkinizi daha da zorlaştırdığında yapabileceğiniz tek şey sabırlı olmak ve sorunun çözülmesini beklemek ya da sağlamaktır.

5.Özlem

İnsanın partnerini haftalarca, bazen aylarca göremeyip de özlememesi mümkün mü? Bu, sizin durumunuzdaki her çiftin maruz kaldığı kaçınılmaz bir sorundur. Sevgilinizin veya eşinizin fiziksel yokluğu günlerinizin geçmesini zorlaştırır. Her gün onunla birlikte olmaya alışmışken belli bir durum nedeniyle birden ayrılmak zorunda kaldıysanız mücadeleniz daha da zor olur. Özlem bazen öyle yoğundur ki dayanmakta güçlük çekersiniz. Ama seviyor ve sevildiğinize güveniyorsanız, büyük ödülün, yani kavuşmanın hayalini kurarak dayanırsınız.

6.Randevu İptalleri

Hevesle beklenen bir randevunun iptal edilmesi her ilişkide zordur ama uzak mesafe ilişkilerinde bu zorluk acı verecek düzeydedir. Planınız üzerinde haftalarca, bazen aylarca plan yapar ve hayal kurarsınız ve sonunda hepsi çöpe gider.

Öngörülemeyen bir durum hayal ettiğiniz buluşmayı imkansız hale getirdiğinde partnerinizi suçlamayın. Bu gibi durumlarla baş edebilmek için zihninizi her zaman pozitif tutmalı ve başka fırsatlar da olacağını düşünmelisiniz.

7.Başkalarının Flört Amaçlı Yaklaşımları

Partneriniz çoğu zaman yanınızda olmadığı için çevrenizdeki bazı insanlar bir ilişkiye açık olduğunuzu düşünebilirler. Bazıları size yakınlaşmaya, flört etmeye çalışır, yemeğe davet edenler olabilir. İki tarafın da başına gelebilecek olan bu gibi durumlarda yapılması gereken şey bu şekilde ilişki kurmaya çalışan kişileri nazikçe reddetmek ve bilgilendirmektir.

Karşınızdaki kişi durumu anlayıp geri çekilecek biri olduğu gibi, ısrarla yaklaşmaya devam edecek biri de olabilir. İkinci durumda tekrar tekrar açıklama yapmaktan, aramalara ve mesajlara cevap vermekten kaçınmalı, iletişimi asgari düzeye indirmeli veya mümkünse tamamen kesmelisiniz.

8.Destek Eksikliği

Çoğu zaman, araya giren uzun yollar yüzünden, fiziksel, zihinsel veya duygusal destek vermek için sevgilinizin yanında olamazsınız. Partneriniz kötü bir gün geçirdiğini söylediği zaman, istediğiniz halde ona sarılarak teselli etmeniz mümkün değildir. Bu, yaygın bir uzak mesafe ilişkisi sorunudur ve bazı ilişkilerde, ilişki duygusal olarak yeterince olgunlaşmamışsa kırıcı olabilir.

9.Güven Sorunları

Evli çiftlerin veya sevgililerin arasında uzun mesafeler olması kıskançlığa, iletişimin bozulmasına veya ilişkinin boğucu hale gelmesine yol açan güven sorunlarını da körükler. Taraflardan biri kıskanç ya da güvensiz bir insansa veya partnerine önceden de pek güvenmiyorsa sorunun boyutu daha da büyük olur.

Partnerinize düzenli olarak gününüzün nasıl geçtiğinden, duygu ve düşüncelerinizden söz etmeniz bu durumla mücadele etmenizi kolaylaştırabilir. Onun güvensizliğini beslemek istemiyorsanız sizden şüphe etmesini önleyecek şekilde davranmalı, sakladığınız şeyler olduğunu, samimi olmadığınızı düşünmesine izin vermemelisiniz.

2 Yorumlar
  1. Duo Diyet

    Gözden ırak olan, gönülden de ırak olur denmemiş boşuna. Gerçi telden görüntülü konuşmak işi bir nebze çözse de vücut dilini net ortaya koyamama, dokunamama böyle ilişkiler için bir handikap. Zorluklara karşı önerileriniz ise çok yerinde, kalemine sağlık.

    1. Hilal Uslu

      Yaşamadım ama zor bir durum olduğundan eminim. Yaşamak durumunda kalanlara kolaylık dileyelim o halde.. = )

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.