xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sağlıklı Ayaklar İçin Gebze Podifoot

0 1.167

Ayak sağlığı çok önemli ve bunu daha çok ayaklarında mantar, çatlak, batık vb. sorunlar oluştuğu zaman anlıyor insan. Ayakkabı seçiminde dikkatli olmak sağlıklı ayaklar için yapılması gereken şeylerden sadeece biri. Bunun dışında ayaklara iyi davranmak, onları dinlendirmek, temiz tutmak ve kozmetik bakım yapmak gerekiyor. Şu veya bu sebeple sorun yaşandığı zaman ise fazla zaman kaybetmeden işin uzmanına başvurmak lazım. Zira her sağlık sorunu için geçerli olan şey ayakların sağlığı için de geçerli; sorun ne kadar erken teşhis edilirse çözüm de o kadar çabuk, verimli ve kolay bir şekilde gerçekleşir. Gebze ve çevresinde yaşayanlara bunun için tavsiye edeceğimiz adres Gebze Podifoot Medikal Ayak Bakım Merkezi.

 

1 Yıldır Gebzelilerin Hizmetinde

Podifoot geçen yıl Gebze’de; Osman Yılmaz Mahallesi İstanbul Caddesi, 30/3 adresinde kuruldu. Gebze Fatih Devlet Hastanesi’nin karşısında Özel Konak Hastanesi’ne bina komşusu olan merkez temel hedefini, “Kişilerin yaşam sürecinde tüm tedavi ihtiyaçlarını karşılayabilmek ve ayak sağlığıyla ilgili sorunlarına çözüm bulunmasını sağlamak” olarak belirledi.

podifoot-ayak-bakim-merkezi

Batık, Mantar, Çatlak Topuk, Diyabetik Ayak

Ayak sağlığının bireyler için büyük önem taşıdığını kaydeden Gebze Podifoot Medikal Ayak Bakım Merkezi’nden ayak sağlığı uzmanı pedagog Mert Ekinci,  “İnsanlar ayak sağlığı konusunda her geçen gün daha fazla bilinçleniyor. Gün boyu hatta yıllarca onları ayakta tutan ve yaşama adım atmalarını sağlayan ayaklarına dikkat etmeye çalışıyor” dedi. Özellikle tırnak batığı, mantar, çatlak topuk ve diyabetik ayak gibi bir çok spesifik rahatsızlıkta kişilerin yaşam konforu azalıyor ve düzenli  bakım tedavi yapılmadığında sıkıntılı bir süreç yaşanıyor.

 Her Türlü Donanım Tahsis Edildi

Ayak sağlığına ilişkin olarak hayli geniş bir kadro kuran Podifoot  her türlü donanımı da ayağına sağlık arayanlar için tahsis etti. Ayaklarında yaşanan sorunlarına çözüm aramak için gelenlerin hizmeti aldıktan sonra, “Merkeziniz çok şık ve ferah. Gerçekten aradığımı buldum” şeklindeki yaklaşımlarının kendilerini çok memnun ettiğini kaydeden Mert Ekinci, “Merkezimizi genelde ayak sağlığına dikkat eden veya ayağında problemi olan insanlar tercih ediyor. Bakım yaptırmak içinde merkezimize müracaat edenler var. Bizi en mutlu eden taraf ise ayaklarına sağlık kazandırdığımız kişilerin teşekkür ederken, ‘Ellerinize sağlık’ demeleri” dedi.

gebze-podifoot-medikal-ayak-bakim-merkezi

Diyabet hastalarına bakım eğitimini gönüllü olarak veriyoruz

Diyabet ile ayak sağlığının birbiriyle bağlantılı olduğuna işaret eden Mert Ekinci, “Diyabetli kişilerde ayak bakımı çok önemli çünkü his kaybı yaşandığı için, düzenli bakım ve doğru bakım yapılmadığında sadece tırnaklarını keserlerken bile farkında olmadan kendilerine zarar veriyorlar. Açılan yaralar çabuk iyileşmediği için kalıcı problemlere sebep oluyor. Ayrıca diyabetli kişilere gönüllü bir şekilde ayak bakım eğitimi de vermekteyiz” diye konuştu.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.