xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Şahane Bir Evlilik Yıldönümü Hediyesi Önereceğim, Dikkat!

0 954

Eşinize özel bir evlilik yıldönümü hediyesi mi vermek istiyorsunuz? Size son derecede estetik bir görünümü olan anlamlı bir hediye önereceğim. Sublimasyon baskı tekniğiyle hazırlanan 27.cam çapında bir cam duvar saati bu. Bildiğiniz saatlerden değil ama, üstünde 2 adet alyans ve birtakım yazılar var. Bu yazılar sizin talimatınıza göre hazırlanıyor. Nikah tarihinizi, eşinizin ismiyle kendi isminizi ve 40 karakterlik mesajınızı bildiriyorsunuz; bunları güzel bir düzenlemeyle saatin üstüne serpiştiriyorlar. Ve ortaya evinizin istediğiniz yerine asabileceğiniz çok hoş bir ürün çıkıyor.

40 karakterlik mesaj bölümünde kalbinizden kopan, aşkınızı ve bağlığınızı ifade eden güzel, romantik bir cümlenin bulunduğu bu saati görünce eşinizin ne kadar mutlu olacağını düşünebiliyor musunuz? Hediye almak başlı başına bir zevk, böyle özel bir hediye almak ise bu zevki en az 2’ye katlayacaktır. İşte yıldönümüne özel cam duvar saati:

evlilk yıldönümü hediyeleri

Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın:

İnsan hayatında bu ayarda kaç gün var ki? Evlilik yıldönümü özel bir hediyeyle kutlanmaya fazlasıyla layık bir gün. Hayatın güzel sürprizlerine gülümseyen; kötü sürprizlerine boyun eğmeyen, eksilmeyen aşkınızı belgeleyen böyle özel bir saatle mesela.

yıldönümüne özel cam duvar saati

Beyaz güller, yeşil yapraklar, evlilik yüzükleri ve aşkı ifade eden sözlerle süslenmiş bu saatin çok romantik ve zarif bir havası var. Şimdi fotoğrafa tekrar bakarken fark ettim, 9’la 6’nın yuvarlak kısımlarını kalp şeklinde yapmışlar, ne güzel olmuş. Bir de belli bir saati vurguluyorlar, nikah saatini sanırım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.