xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Şahmeran Modelleri

2 1.453

Hem yüzük hem bileklik vazifesini gören şahmeran bileklik modelleri ele zarif ve güzel br hava veriyor. Biraz oryantal bir havası olan bu güzel takılar yaz mevsiminde kolları çıplak bırakan kıyafetler giyilirken daha çok tercih ediliyor tabii. Şahmeran modelleri arasında dolanıp resim depoluyorum epeydir, artık onları ziyaretçilere sunmanın zamanı geldi. Büyük boncuklardan yapılmış iddialı, bööle iri iri bi şeyler de var incecik, zarif modeller de. Bana kaba görünenleri eledim, diğerlerini de size takdim edicem şimdi.

 

Şahmeran etkileyici bir takı ve onun hakkını vermek için ellerinizin bakımlı olması lazım. Çünkü ister istemez dikkati ellere çekiyor, hele ki kalın ve gösterişli olanları.

Bohem tarzı tutkunlarına hitap edecek 2 modelle başlayalım.

boho handpiece
etnik desenli şahmeranSiyah dantel, bakır rengi malzeme ve mavi çiçeklerin şahane bir bileşimi geliyor. Bu model için ‘Rotita’ veya ‘Rosewe (.com) adreslerine bakabilirsiniz.

siyah dantelli mavi çiçekli şahmeran

Lidyana ürünleri arasından seçtiğim 2 modeli buraya ekliyorum, galeride birkaç örnek daha görebilirsiniz.

ikili yüzük gold şahmeran (lidyana)
nazar mineli şahmeran (lidyana)

Baklava figürlü ve kristal taşlı bir model geliyor:

şahmeran bileklik resimleri

Sıradaki gotik havalı bir dantel şahmeran var.

dantel şahmeran

Şahmeran  veya şahmaran modelleri arasındaki turumuz henüz bitmedi. 2 sözcük de kullanılıyor gördüğüm kadarıyla. Turkuaz taşlı bir model geliyor. Diğer sıra sıra bilekliklerle beraber ne güzel durmuş.

turkuaz taşlı şahmeran (etsy)

Atasay ürünleri arasında yer alan ametist taşlı bir şahmeranda sıra:

atasay şahmeran modelleri

Şimdi takdim edeceğim 2 modelse Erer Gümüş ürünü:

zirkon taşlı şahmeran (erer gümüş)
erer gümüş şahmeran

Şahmeranlar yaz günlerinde çıplak kolları süslemek için çok hoş takılar ve başka bilekliklerle veya saatle de güzel duruyorlar. Günlük kombinlere uyacak modelleri de var gösterişli olmak istediğiniz zaman kullanabileceğiniz modelleri de. El bakımı yapmak ellerin güzel görünmesi için öncelikli tabii, ama elleri böyle güzel şeylerle süslemenin de katkısı olacaktır.

2 Yorumlar
  1. ayten

    siyah dantel bakır işleme mavi çiçekli şahmeran modeli nasıl sipariş verebilirim nasıl ala bilirim adre veya firma varmı lütfen bilgi verin .

    1. Hilal Uslu

      Maalesef herhangi bir satış sitesinde görünmüyor. Bir zamanlar Amazon’da varmış mesela ama şimdi stokta değil yazıyor. İsterseniz Ali Express sitesine girip arama çubuğuna şu metni yapıştırarak bir bakın. Orada var gibi almanın yolunu bilmiyorum: Women Vintage Crystal Bracelet Retro Flower vine pulseiras femininas Fashion Ladies Hand Chain Jewelry FYSS1119M8

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.