xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Salaş Etek Kombinleri

4 2.755

Bu sitede bohem tarzıdır, hippi tazıdır, etnik desenli etektir-bluzdur-takıdır, hippi stilidir; böyle şeylerden bolca bulunacak ben yazdıkça; bunları görmeyi de seviyorum, giymeyi de. Salaş etek resimleri toparlamaya çalıştım şimdi de; çoğu uzun olan, rahat, hareketli, dökülen, akan, uçuşan etekler bunlar. Daha çok ilkbahar-yaz sezonunda giyiliyor ama kışın giyilebilecek daha kalın kumaşlardan yapılmış modelleri de var, kısa kazaklar ve çizmelerle çok güzel durur. Veya düz-dar bir tişört ve püsküllü yelekle kombinlenebilir.

Rengarenk patchwork etek modelleri var bu kategoride, eteği sulu etek olarak tabir edilen güzel parçalar var. Bu şu demek oluyor; etek düz veya desenli ve etek ucunda enine bir bant halinde ayrı bir desen veya parça var. Görsellerde güzel, dökümlü bir bohem tarzı etek var mesela; üst kısmı koyu gri ağırlıklı minicik desenli, etek ucu beyaz zemin üzerine ufacık gri puantiyeli bir kumaş geçirilmiş; o etek bu sınıfa giriyor. Büyük kısmı düz siyah, etek uçlarında beyaz renkli etnik desenler olan bir uzun siyah etek modeli var; o da öyle. Aztek desenli eteklerimiz var, ‘tribal desen’ deniliyor şimdilerde bunlara. Sonuçta folklorik desenler, kabile kültürüne özgü motifler, batik boyama oyunları, kilim desenleri, şal desenleri söz konusu. Salaş etek modelleri düz renkli de olabilir, desenli olanları daha çok belki ama esas olan model; modelin bol, dökümlü, rahat, uçuş uçuş, vücudu sarmayan, serbestçe akan, biraz dağınık ama hoş görünümlü bir şey olması gerekiyor.

4 Yorumlar
 1. yasemin subaşı

  Bu etekleri nasıl alabilirim

  1. Hilal Uslu

   Bu etekler belli bir siteden değil Yasemin Hanım; internetteki çeşitli kaynaklardan. Ali Baba, Polyvore, The Little Bazaar sitelerinde benzerlerini görebilirsiniz.

 2. yasemin subaşı

  Bu etekleri istiyorum nasıl alabilirim

  1. Hilal Uslu

   Bu konuda yardımcı olamayacağım çünkü farklı yerlerden almışım o fotoğrafları. Böyle bohem tarzı etekler için bakabileceğiniz birkaç sitenin ismini vereyim: Free People, Tree of Life, Thread Sence.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.