xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sallantılı Küpe Modelleri

2.225

Sitemin ziyaretçileri için renk renk, biçim biçim sallantılı küpe modelleri arasında bir tur atmış olmaktan şikayetçi değilim ama görsel bakma işinin bittiğine de memnun oldum, gözüm döndü artık çünkü. Bi de insan öyle tık tık resim indirmiyor, kendine göre güzel bulduklarını indiriyor; model çok, eleme yapmak kolay değil. Size tavsiyem bu tarz küpeleri seviyor ve sıklıkla takıyorsanız hafif olanlarını tercih edin. Ağır küpe takmanın zararları konusuna bir göz attım; bunlar küpe deliğini büyütüyor ve kulak memesinin sarkmasına yol açıyor. Avize küpe olarak tabir edilen küpeleri uzun zaman boyunca ve sık sık takarsanız oluyor bunlar. Hiç kullanmamanız lazım değil yani; devamlı kullanmayın, bir de ağır küpeler almayın.

Teniniz hassas ve alerjikse sadece altın, gümüş, titanyum vb. malzemelerden yapılmış küpeleri kullanmanız da gerekebilir. İmitasyon küpeler böyle cilt tiplerinde egzama ve alerjiye, hatt ağır enfeksiyonlara sebep olabiliyor. Kulağın kıkırdaksız olan meme kısmı dışındaki yerlerinin deldirilmesi tavsiye edilmiyor ayrıca. Bir de kulak deldirmek için herhangi bir yere dalmamanız, bu işlemi hijyenik şartların sağlandığından emin olduğunuz yerlerde yaptırmanız tavsiye ediliyor.

Esas konumuza gelelim; sizin için güzel sallantılı küpe modelleri bulmaya çalıştım, umarım hoşunuza gider. Bohem tarzı küpe modelleri buldum, tüy küpe çeşitleri var, vintage küpe ve inci küpe modelleri ekledim, zincir küpe resimleri aradım vs. Taktığınız küpeyi yakıştırmak istiyorsanız yüz tipinize uygun olmasına dikkat etmeniz gerekiyor, bir de o var. Alından çeneye doğru daralan kalp şeklinde bir yüzünüz varsa dar-uzun küpeleri değil de oval biçimli uzun küpe modellerini tercih etmeniz lazım. Küpenin çenenize yakın olan kısmı geniş olmalı. Yüzünüz kare şeklindeyse kare biçiminde küpeler takmamalısınız; yuvarlak kenarlı, biçimi üçgeni andıran küpeler ve damla şeklindeki küpeler sizin için daha uygun. Uzun yüzlü olanların yüzlerini geniş göstermek için halka küpe modelleri arasından seçim yapmaları, dikdörtgen veya üçgen biçimindeki küpeleri tercih etmeleri tavsiye ediliyor. Yuvarlak hatları olan sallantılı küpeler de bu yüz yapısına yakışırmış, arz ederim.

Yorumlar kapalı, ancak trackbacks Ve pingback'ler açık.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.