xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Salon Dekorasyonu İçin Seçme Parçalar

0 1.401

Dün gece Binkelam için bir dekorasyon yazısı yazmaya niyetlendim ama çok yorgundum, baktım olmayacak, vazgeçtim. Şimdi yazabilirim ama, 7 saat uyumuşum, kahvemi içmişim, kafam vızır vızır çalışıyor. Vivense’den salon dekorasyonu için kullanabileceğiniz irili ufaklı parçalar seçtim, onları takdim edicem size. Şunu baştan hatırlatayım; koltuk, kanepe, oturma grubu vb. parçaların büyük kısmı için (Belki de hepsi içindir ama ben böyle yazayım da) için kumaş değişikliği talep edebiliyorsunuz.

Programıma suntalam malzemeyle üretilmiş parlak beyaz renkli bir televizyon ünitesi ile başlamak istiyorum. 1 alt blok, biri kapaklı diğeri kapaksız 2 blok ve 2 tane de duvar rafından oluşan bu üniteyi farklı biçimlerde yerleştirebiliyorsunuz. Aşağıda birkaç örnek göreceksiniz ama alternatifler bunlarla sınırlı değil, üst blokların ikisini de diklemesine yerleştirebilirsiniz mesela.

2015 tv ünitesi modelleri

beyaz tv ünitesi

sanal mobilya tv ünitesi

Şimdi göreceğiniz country tarzı yeşil berjer koltuklar klasik tarzda bir oturma grubunu tamamlamak için de, yatak odası için de kullanılabilir.

country tarzı yeşil berjer

Salonunuza bir akıllı sehpa gerektiğini düşünüyor musunuz? Peki bu sehpa beyaz olabilir mi? Cevabınız olumluysa içinden profil makas sistemiyle açılan 2 masa çıkan bu sehpa hoşunuza gidebilir. Sehpanın yüksekliği 31 cm, açıldığı zaman 51 oluyor.

akıllı sehpa modelleri  akıllı orta sehpa

Yerden yüksek bir çiçek desenli kanepe ile koyu hardal rengi koltuklardan oluşan bu koltuk takımı yumuşak dokulu ithal polyester kumaşla kaplanmış. Parçaların yatak veya sandık olma özelliği yok. İskeleti fırınlanmış gürgen ağacından yapılmış, minderleri de 36 dansite relax süngerle kaplanmış.

koltuk takımı modelleri 2015

Sırada genişliği 58, derinliği 21, yüksekliği 50 cm. olan beyaz renkli bir parça var ki bunu duvar rafı olarak da, yan sehpa olarak da kullanabilirsiniz.

beyaz duvar rafı beyaz yan sehpa

Şimdi de yatak olabilen bir 3’lü kanepe, sepetli 2’li kanepe ve berjer koltuktan oluşan bir oturma grubu geliyor.

3 parçalı oturma grubu

Suntalam malzemeden üretilmiş bir siyah kitaplık ile devam ediyorum gösteriye. Galeride çok amaçlı dolap kategorisine de giren bu kitaplığın farklı renklerini görebilirsiniz.

siyah kitaplık modelleri

vivense siyah kitaplık

Şu kırmızı beyaz renkli duvar rafı salona veya oturma odasına renk katacak güzel bir parça. Modern dekorasyon yaptıysanız ve renkler uygunsa tabii. Bu renk ve model uygun değilse Vivense’de başka duvar rafları da var.

duvar rafı modelleri

Programıma modern salon dekorasyonu için kullanabileceğiniz ceviz rengi, 3 parçadan oluşan bir kitaplıkla devam ediyorum.

ceviz rengi kitaplık

Sırada retro tarzı bir televizyon sehpası var.

retro tv sehpası - vivense

Galeride salon ve oturma odası dekorasyonu için başka ürünler de bulabilirsiniz. Ziyaretiniz için teşekkürler, iyi seyirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.