xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Salon Dekorasyonu – Martha O’Hara

0 2.003

Kariyerine muhasebeci ve iş danışmanı olarak başlayan Martha O’Hara 1988’e kadar sadece bu alanda çalıştıktan sonra kendisinde evleri düzenleyip güzelleştirme yeteneği olduğuna karar vermiş ve iç mekan dekorasyonu işine girerek Martha O’Hara Interiors ismiyle şirketini kurmuş. Yani Google Translate’in kötü çevirisiyle kendi bi damlacık İngilizce’mi bireştirerek bu sonuca vardım; inşallah doğru olmuştur. Kendisinin farklı seviyelerdeki iç mekan tasarımcılarından oluşan bir ekibi var ve ben bu ekibin çıkardığı salon dekorasyonu işlerinin bir kısmını derledim Binkelam ziyaretçileri için.

Tasarımları birçok yerel ve ulusal yayın organında sergilenen ve bazı işleriyle tasarım ödülleri de kazanan bu ekibin yaptığı salon ve oturma odası dekorasyonu çalışmalarında ana renk olarak gri, krem, bej gibi nötr renkler kullanılmış. Canlılık sağlamak için de çiçekli perdeler, renkli yastıklar, büyük tablolar gibi detaylardan faydalanmışlar.

Standart bir apartman dairesi söz konusuysa salon evde yaşayanların da, konukların da kullandığı bir mekan olarak dikkatle döşenmeli. Salon dekorasyonu yaparken öncelikle mobilyaları ve eşyaları mekanın büyüklüğüyle orantılı bir şekilde seçip yerleştirmek gerekiyor.

Renk tercihi zevkinize kalmış tabii, ama koyu renk ağırlıklı bir dekorasyon yaparsanız mekan boğucu görünebilir. Açık renkler daha iç açıcı, daha ferah bir hava veriyor mekanlara, koyu renkleri detaylarda kullanmak daha iyi, özellikle salon büyük değilse.

salon dekorasyonu   mavi-krem salon dekorasyonu

living room ideas  living room decoration

Aksesuarlar ortama sıcaklık katar; şahsen sağda solda birkaç süs eşyası olmasına karşı değilim. Onları da doğru seçmek, abartmamak ve dengeli bir şekilde yerleştirmek gerekiyor tabii. Küçük bir salonun her tarafında biblolar, fotoğraflar, çiçekler falan olursa bana fenalık gelir. Şu da var ki fazla eşya fazla iş demektir, hayat ev işine çok fazla zaman ayıracak kadar uzun değil. İçinde az eşya olan, hiç dekoratif obje falan olmayan büyük bir salon soğuk görünür; seçilen parçalar kendi başına ne kadar güzel olursa olsun, tıkış tıkış doldurulmuş küçük bir salon da dağınık ve göz yorucu görünür; bu dekorasyon işleri büyük oranda denge meselesi sanırım.

iç mekan dekorasyonu   Martha O'Hara interiors

Martha O'Hara interior design   oturma odası dekorasyonu

Daha fazla salon dekorasyonu fotoğrafları görmek isterseniz galeriye buyurun. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.