xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Santorini’de Evlilik Teklifi

0 1.635

Kız arkadaşınıza büyüleyici bir manzarası olan, tarihi ve doğal güzellikleriyle hayranlık uyandıran romantik bir Ege adasında “Benimle evlenir misin?” demeyi düşünür müsünüz? Cevabınız evetse en beğenilen Yunan adaları arasında yer alan Santorini hakkında bir araştırma yapmalısınız. Balayı tatili için de çok tercih edilen bu ada volkanik bir patlamanın etkisiyle şekillenmiş.  George, 16 yaşındayken tanıştığı kız arkadaşı Olivia’ya 2015’in Ağustos ayında Santorini’de evlilik teklifi yapmış. İşte o romantik evlenme teklifi organizasyonunun hikayesi:

George’un teklifini yapmak için kiraladığı Santorini Gem Restaurant adanın en yüksek noktasında yer alan, nefes kesen bir manzarası olan bir mekan. Kendisinin daha önce hiç Avrupa’ya gitmemiş olan Olivia’ya onu bir gün buraya götüreceğine dair sözü varmış ve evlenme teklifi yapmaya karar verdiği zaman aynı zaman da bunu da yapmaya karar vermiş. Olivia’ya teklif sırasında restoranda giyebileceği güzel bir elbise aldırabilmek için çok şık ve lüks bir yere gideceklerini, böyle giyinmezlerse içeriye alınmayacaklarını söylemiş. Kız arkadaşı seçtikleri elbiseyi fazla gösterişli bulmuş ama almayı kabul etmiş. Restorana girdikleri zaman tuvalete gitmek bahanesiyle uzaklaşıp teklifi yapacağı yere geçmiş. Olivia’nın babası da yanlarıydaymış ve kızına George’un kendisine bir sürprizi olduğunu, bunun için gözlerini bağlaması gerektiğini söylemiş. Olivia’nın gözlerindeki bağ çıkarılınca yaşadığı mutluluk görülmeye değer.

George’un Bold Productions isimli bir organizasyon şirketi varmış ve ekibiyle beraber 4 ay boyunca bu organizasyon için çalışmış. Mekanlar, mekan dekorasyonu, fotoğraflar için birçok firmayla görüşmüş. Stüdyo Phosart’la anlaşarak Santorini’nin Oia Köyü gibi güzel yerlerinde gezdikleri anları falan kaydettirmiş. Çektikleri Santorini’de evlenme teklifi videosu biraz uzun ama aynı zamanda Santorini’de gezilecek yerler ve adanın genel görünümü hakkında fikir sahibi olmanızı da sağlıyor.

Elim değmişken Santorini hakkında biraz daha bilgi vereyim; 70 kilometrekarelik bir alanı kaplayan adada bembeyaz evler, taş sokaklar ve şahane manzaralı restoranlar ve ziyaretçilerin kalabileceği çok sayıda tesis bulunuyor. Konuklarına renkli bir gece hayatı da sunan Santorini’ye daha az kalabalık olduğu tarihlerde gitmek isterseniz Mayıs – Haziran veya Eylül – Ekim arasını tercih etmelisiniz. George Santorini’de evlilik teklifi yapmak için Ağustos ayını tercih etmiş, daha doğrusu şartlar öyle gerektirmiş sanırım; o sırada ada baya kalabalık olsa gerek. Romantik bir balayı  hayal ediyorsanız ada bunun için de mükemmel bir alternatif, şarap tadımı yapmak gibi bir zevkiniz varsa yine öyle. Denizden metrelerce yukarıda olan adanın neredeyse her sokağı doyumsuz bir deniz manzarasına sahip. Santorini’nin yokuşlar ve merdivenlerle dolu olduğunu da ekleyeyim. Ulaşım için araba dışında otobüs ve teleferik var. Araç kiralamayı düşünmeyenlere tavsiye edilen yer adanın merkezi olan Fira Köyü, çünkü bütün otobüsler bu köydeki bir otobüs durağından kalkıyor. Başka bir yerde kalırsanız farklı yerleri gezmek için Fira’ya gelmeniz gerekiyor. Santorini gündüzleri çok sıcak, akşamları serin oluyormuş; kıyafetlerinizi buna göre ayarlamanızda fayda var.

Yakında Santorini Adası hakkında bir yazı yazarım sanıyorum, az önce güzel bir tesadüf oldu, dayım bana özgün fotoğraflar yollayabilirmiş. Arslan dayım! =)

İstanbul’un en güzel evlenme teklifi mekanları için tıklayın

Sürpriz evlenme teklifi fikirleri için tıklayın

Kumsalda evlenme teklifi fikirleri için tıklayın

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.