xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Serenay Sarıkaya’nın Güzellik Sırları

0 3.004

Genç, güzel ve popüler oyuncu Serenay Sarıkaya’nın güzellik sırları, makyajı, saçlarının güzelliğini neye borçlu olduğu gibi konular kadınların ilgisini çekiyor haliyle. Binkelam ziyaretçileri arasında da bu konuyla ilgilenenler olabilir diye düşündüm ve bu yazıyı yazmaya karar verdim ama bir yandan da acıktım ben, aslında önce kalkıp bir şeyler mi yesem? Yok, siteciğime yeteri kadar yazı ekleyemiyorum zaten, bunu tamamlayıp öyle kalkarsam daha iyi hissederim. Başlıyoruz o zaman, işte Serenay Sarıkaya güzellik sırları:

Medcezir dizisi ile popülaritesi tavan yapan genç oyuncunun cildinin duruluğu ve uzun saçlarının havası dikkat çekmeyecek gibi değil, de mi? Kendisi bunun için neler yapıyor; günlük yaşamında yoğun bir makyaj yapmaktan kaçınıyor mesela. Dizi çekimleri, TV programları, davetler falan derken zaten yeterince makyaj yapılıyordur Sarıkaya’ya; günlük makyaj yapacağı zaman hafif ürünlerle, hafif bir uygulama yapmayı tercih ediyor ki cildi nefes alabilsin.

Çok fazla malzeme kullanılarak yapılan yoğun ve aşırı makyaj orta ve uzun vadede size erken yaşlanma belirtileri olarak geri döner, o yüzden bu konuda ölçülü olursanız faydanıza olur. Kaliteli makyaj malzemeleri kullanmak, vadesi dolanları kullanmamak; bunlar da çok önemli Bir de asla yüzünüzde makyajla uyumamanız gerekiyor. 40 yılın başı? Peki, o kadarcık olabilir. Ama hele ki sıklıkla makyaj yapıyorsanız bunu alışkanlık haline getirmeyin, cilt için gerçekten çok zararlı.

Serenay Sarıkaya biçimli fiziğinin bozulmaması için sıcak yoga yapıyor. Bu konuda azıcık bilgi vereyim; sıcaklığı 29 – 43 derece arasında değişen odalarda yapılan bir nevi yoga bu. Bikram yoga olarak da anılan bu olay sırasında 1.5 saat boyunca 26 farklı hareket 2’şer kere tekrarlanıyor ve aynı zamanda nefes egzersizleri de yapılıyor. Kolay bir şeye benzemiyor bu ama zamanla alışılıyormuş. Heveslenirseniz iyice araştırın, kalp sorunları olanlar için uygun olmayabilir. Anladım kadarıyla zorlanıyor, yoruluyor ve ciddi miktarda ter döküyorsunuz ama kaslarınız daha esnek ve güçlü hale geliyor, enerjiniz artıyor, bünyenize girmiş olan toksinleri bertaraf ediyor ve forma giriyorsunuz.

serenay sarıkaya cilt bakımı sırları

Genç oyuncu saçlarının güzelliği için yumurta, zeytinyağı ve acı badem yağıyla hazırlanan bir saç bakım maskesi uyguluyor. Bu maskeyi hazırlamak için saçlarınızın uzunluğuna göre 2 veya 4 yumurtanın sarılarını ayırıp sarılara 3 çorba kaşığı acı badem yağı ile 1 çorba kaşığı zeytinyağı eklemeniz gerekiyor. Malzemeleri iyice karıştırdıktan sonra saçlarınızı tutamlara ayırın ve maskeyi diplerden uçlara doğru güzelce yedirin. Başınızı havluyla sardıktan sonra minimum 1 saat bu şekilde bekleyin. Zamanınız ve sabrınız varsa süre biraz daha uzun olabilir. Saçlarınızın maskeyi mükemmel bir şekilde emmesi için saç kurutma makinesiyle havlunun üstünden biraz ısı verebilirsiniz. Son olarak saçlarınızı ılık suyla bir güzel yıkayın.

serenay sarıkaya saç bakım sırları

Sarıkaya düzenli olarak nemlendirici kullanmayı asla ihmal etmiyor ve görünüşe bakılırsa gayet de iyi ediyor. Kendisi henüz çok genç ve cildi taze ve nemlidir ama buna güvenerek cilt bakımına özenmeyen, ciltlerini güneşten korumayan gençler zaman ilerleyince hata yapacaklarını fark edeceklerdir. Gençseniz ve cildiniz problemli değilse onu bir sürü kozmetiğe boğmanıza gerek yok tabii, hatta bu yanlış olur. Ama yaşınıza uygun, hafif nemlendirici ve güneş koruyucu ürünler kullanmanızda fayda var. Bir de cilt temizliği konusunda titiz olmalısınız.

serenay sarıkaya güzellik sırları

Serenay Sarıkaya GQ Türkiye Men of the Year 2014 gecesinde saç şekli ve makyajıyla büyük beğeni topladı. Makyaj sanatçısı Ali Rıza Özdemir Sarıkaya’ya uyguladığı o makyajı şöyle anlatıyor: Önce  cilt ve göz altları için su bazlı bir nemlendirici, sonra da bir makyaj altı bazı kullanmış. Sarıkaya’nın cildinin yumuşayıp makyaja hazır hale gelmesi için 10 dakika bekledikten sonra bej – gold karışımı bir renkli nemlendirici sürmüş ve HD etkili bir pudra ile yaptığı makyajın sabitlenmesini sağlamış.

Özdemir kapatıcı fondöten kullanmamış çünkü ünlü oyuncunun güzel cildinin buna ihtiyacı olmadığına karar vermiş. Elmacık kemiklerinin altına gelen kısmı koyu kahverengi kontör yaparak kemik yapısını belirgin hale getirdikten sonra bu kontürü gold – bronz bir pudra kullanarak yumuşatmış. Yanak elmalarını sedefli bir ürünle aydınlatıp sanatını Serenay Sarıkaya’nın göz kapakları üzerinde sergileme aşamasına geçmiş. Önce göz kapağının tamamını bej rengi farla boyamış. Buğulu göz makyajı yapmayı amaçladığından alt ve üst kirpik diplerine sürdüğü siyah kalemin üstünden kızıl kahve farla geçmiş. Kirpikler için ise volüm veren bir maskara kullanmış. (Maskaraya acımadan, bol bol böyle.)

Son noktayı göz altlarına sürdüğü aydınlatıcı bir ürünle koymuş. Ne kaldı, dudak makyajı; göz makyajının yeterince iddialı yaptığından ve Sarıkaya gece için gösterişli bir kırmızı kıyafet giyeceğinden onu hafif tutmuş. Bej rengi ruj ve bebek pembesi tonunda bir gloss sürmeyi yeterli görmüş. Elbisenin dekoltesine de o kısmı ışıldatacak bir vücut losyonu sürmüş.

Serenay Sarıkaya güzellik sırları yazısını bitirsem diyorum artık, yazı almış başını gidiyor adeta. Son birkaç laf daha edeyim bitmiştir; güzel yıldız güzelliğinin sürekli olması için profesyonel cilt bakımı yaptırıyormuş. Ayrıca yürüyüş yapıyor ve sağlıklı beslenmeye dikkat ediyormuş.

Natalie Portman güzellik sırları konulu yazımıza da bekleriz. Yalnız bununla 2 tanecik olmuş bu tip yazılar, birkaç tane daha yazmak lazım.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.