xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Serenay Sarıkaya’nın Saç Modeli ve Renk Tercihi

0 2.229

Yeni dönemin en güzel ve yetenekli oyuncuları arasında gösterilen, sık sık diziler, sinema filmleri ve reklamlarla karşımıza çıkan genç yıldız Serenay Sarıkaya güzellik sırları, kıyafetleri, tarzı, yaşam stili ve bakmaya doyamadığımız saçlarıyla son yılların en sevilen moda ikonlarından biri. Geçtiğimiz sezon final yapan ve hala büyük bir hayran kitlesine sahip olan Medcezir dizisinde Mira Beylice karakterine hayat veren güzel oyuncunun uzun yıllardır pek de değiştirmeden yıllardır kullandığı saç modelini ve tercih ettiği renk tonunu sizler için araştırdık. İşte Serenay Sarıkaya’nın saç modeli ve zaman zaman denediği farklı toplama biçimlerinden örnekler:

Üstteki fotoğrafta görülen saç modeli Serenay Sarıkaya’nın en sık kullandığı ve saçının doğal yapısına en yakın olan model. Serenay Sarıkaya saç rengi olarak genelde küllü kumral benzeri naturel tonları tercih etmesinin yanı sıra model konusunda da tercihini çoğunlukla doğaldan yana kullanıyor. Sanırız bir basın açıklaması ya da tanıtımda görülen bu modelin kuaför elinden geçtiği açıkça belli olsa da Sarıkaya’nın günlük tercihlerini de yansıttığını söylemek mümkün.

Serenay Sarıkaya saç modeli konusunda ağırlıklı olarak doğal tonları tercih etmesinin yanı sıra çoğu zaman saçındaki ufak elektriklenmeler gibi sorunların kuaför marifetiyle gizlenmesini bile istemiyor.

Üstteki görselde tercih edilen uzun ve hafif dalgalı model bizce oyuncunun yaşına ve tarzına en çok yakışanlardan biri. Aralarda kullanılan açık gölgelerin sepya filtreli görselde yarattığı havaya da bayıldığımızı eklemeden geçemeyeceğiz.

Serenay Sarıkaya Atkuyruğu

Keşke bu görsele geçtiğimiz günlerde yayınladığımız atkuyruğu modelleri yazısı için araştırma yaparken rastlamış olsaydık! Tahminen bir dizi çekimi için uygulanan bu atkuyruğu Serenay Sarıkaya’nın saçları konusunda yaptığı en isabetli seçimlerden biri olabilir. Modelde hemen hemen hiçbir kusur bulunmaması saça uzman eli değdiğinin bir göstergesi olarak yorumlanabilir.

Serenay Sarıkaya Saç Bakımı

Serenay Sarıkaya saç modeli söz konusu olduğunda genellikle dalgalı bir görünümü tercih etse de zaman zaman saçlarını dümdüz fönlü biçimde de kullanıyor. Fönlü saç her ne kadar bir parça hacimsiz görünse de genç oyuncunun yüz yapısına yakıştığını söyleyebiliriz. Fotoğrafta görülen model mükemmele yakın olsa da en azından bir tutam yana ayrılarak daha hareketli bir görünüm elde edilebilirdi diye düşünüyoruz.

 

Siz de saçlarınızda doğala yakın kumral tonlarını tercih ediyor ancak bir parça da değişiklik arıyorsanız “Siyah ve Kumral Saçlara Balyaj Modelleri” başlıklı yazımıza göz atabilirsiniz. Güzel günler dileriz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.