xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Serhan Serter Düğün Fotoğrafları

0 2.219

Önce size Serhan Serter’in ‘Düğün Fotoğrafçılığı Atölyesi’ hakkında biraz bilgi vereyim çünkü Facebook sayfasında gördüğüme göre şu anda böyle bir şey var. Profesyonel bir belgesel düğün fotoğrafçısı olan, ülkemizin ve dünyanın çeşitli yerlerinde şahane fotoğraflar çeken Serhan Serter arada bir böyle bir organizasyon yapıp düğün fotoğrafçılığı işine ilgi duyanlara bildiklerini öğretiyor. Bu yazıda size bir yandan Serhan Serter düğün fotoğrafları arasından seçtiğim örnekleri gösterip bir yandan da bu kurs hakkında bilgi vereyim bari.

Serhan Serter fotoğrafları başlıklı bir yazı daha yazmıştım, onda da düğün fotoğrafları vardı, böyle bir seri oluşturmayı düşünüyorum çünkü gerçekten çok hoş fotoğraflar var.

kiss the bride - serhan serter

Gelelim düğün fotoğrafçılığı atölyesine, bu kurs 3 – 6 Kasım arasında İstanbul Suadiye Hotel’de verilecek. Ücretli bir kurs tabii, Facebook’da gördüğüm kadarıyla yabancı ülkelerden katılanlar da oluyor. Fotoğrafçılığa gönül vermiş insanlar böyle güzel fotoğraflar çekebilmeyi öğrenmek istiyorlar:

serhan serter - wedding dreams

Veya böyle:

belgesel düğün fotoğrafları

Ya da böyle:

serhan serter wedding photographies - italia

4 günlük atölye eğitimine katılmak isteyenlerin şu malzemeleri yanında getirmeleri rica ediliyor: Fotoğraf makinesi, lensler, bilgisayar ve dijital halde olmak üzere, en favori 3 adet fotoğrafları.

düğün fotoğrafçılığı atölyesi - serhan serter

4 günlük eğitim sırasında katılımcıların fotoğrafları analiz ediliyor; düğün fotoğrafçılığı hakkında teorik bilgiler veriliyor, bu tip fotoğraflarda ışıktı, pozdu, mekandı; öyle şeyler nasıl olmalı anlatılıyor, iç ve dış mekanlarda uygulamalı düğün fotoğrafı çekimleri yapılıyor, stüdyoda düğün fotoğrafı çekmenin püf noktaları anlatılıyor vesaire.

wedding photographies (serhan serter)

1977 – İstanbul doğumlu Serhan Serter 30 yaşındayken şu kararı almış; ‘Bundan sonra işim gücüm fotoğraf olacak.’ Kendisi aynı zamanda bir öğretim görevlisi ve üniversite de dersler veriyor ama bilgi ve deneyimlerini başka ortamlarda da paylaşmak istemiş. Düğün Fotoğrafçılığı Atölyesi de bu doğrultuda yaptığı çalışmalardan biri.

Galeride daha bir sürü Serhan Serter düğün fotoğrafları bekliyor sizi. İyi seyirler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.