xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sevdiklerinizin Doğum Gününü 100 Dilde Doğum Günü Mesajı İle Kutlayın!

0 1.290

Doğum gününü özel bir doğum günü hediyesi vererek kutlamak istediğiniz biri mi var? Heh, ben de işte tam böyle bir duruma uygun bir hediyelik alternatifi önereceğim size. Tam olarak şöyle bir şey; eni ve boyu 9 cm. olan şık bir metal kova var, dışında ‘Happy Birthday’ yazıyor. Kovanın içinde kucağında rengarenk şekerlerle dolu bir şişe olan sevimli bir ayı ve kalp şeklindeki kağıtlara yazılmış 100 dilde doğum günü mesajı bulunuyor.

Jelatin ve kurdeleye sarılmış olarak bu sevimli hediyeyi alan kişi doğum günü böyle renkli ve albenili bir hediyeyle kutlandığı için mutlu olacak. Siz de birini mutlu ettiğiniz için mutlu olacaksınız ki bu da şahane bir şeydir.Değil mi ama, birine keyif verince kendisi de keyifleniyor insan.

100 dilde doğum günü mesajı

Fiyat bilgisi ve detaylar için tıklayın:

Kovanın canlı yeşili, ayıcığın yumuşak kahverengisi, şekerlerin cıvıltısı, mesajların yazılı olduğu kağıtların açık mor tonuyla gerçekten renkli bir hediye bu. Ambalajlı halini görmek ister misiniz?

sevimli ayıcığın doğum günü hediyesi

Nasıl, gayet şık görünüyor, değil mi? Açılınca da içinden 100 farklı dilde doğum günü mesajı çıkıyor. Hediyeyi alan kişi ayıcığı süs olarak bir köşeye koyacaktır illa ki. Diğer parçaları da saklar belki, bilmem. Kendi bilir.

doğum günü hediyesi fikirleri

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.