xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sevgili Saatleri 2017

0 2.838

Takınak sitesinden seçtiğim 2017 sevgili saatleri ile karşınızdayım sayın ziyaretçiler. 2017 Sevgililer Günü için bir örnek hediye fikirleri arıyorsanız bu yazı sizin için. Sitedeki bu tip saatlerin büyük kısmının fiyatı 60 TL. 2 saatin fiyatı bu. 1 çift saat için sipariş verecek olursanız ürün adedini 1 tane olarak belirtmeniz gerekiyor. Bir de, herhangi bir modeli beğenirseniz sipariş vermek için fazla zaman kaybetmeyin derim. Bu tip ürünlere olan talep bugünlerde artacaktır, sonraya bırakırsanız istediğiniz model tükenmiş olabilir. Sevgililer Günü’ne 10 gün bir şey kaldı şunun şurasında. Sitedeki bazı fotoğrafların yanında da ürünün gönderim süresinin 7 – 10 gün arasında değiştiği yazıyor. Demek ki bunlardan birini Sevgililer Günü için isteyecek olanların zaman kaybetmemesi lazım.

 

Takınak’ın 2017 için ön plana çıkardığı ürünlerden biri ekose çift saatleri gördüğüm kadarıyla. 60 liraya satılan bu spor tarz saatlerin kordonu deri ve kumaş karışımından yapılmış. Kasa çapı erkek modelinde 4.8, kadın modelinde 3.2 cm. 8 – 10 farklı renk alternatifi var. Bunların dışında isme özel sevgili saati sipariş edebilirsiniz ki onun fiyatı 90 TL. Spor & klasik tarzdaki bu modelin kadranına isim ve tarih yazdırabiliyorsunuz.

2017 sevgili saatleri  sevgili saatleri 2017

Ayrıca eskitme tasarım sevgili saatleri ile baykuş, bisiklet, Eyfel Kulesi, fil, Vosvos baskılı modeller, fotoğraf baskılı çift saatleri (90 TL) gibi alternatifler de var. Uçaklı harita çift saatleri de ilginizi çekebilir. Bunların kadran kısmı haritayla kaplanmış, haritanın üstünde de saniyeyle beraber ilerleyen bir uçak figürü yer alıyor.

  2017 sevgili saati modellerisevgili saatleri

Takınak’daki 2017 sevgili saatleri Sevgililer Günü ya da başka özel günler için güzel bir hediye alternatifi. Bu saatleri sevgiliye sürpriz olarak beraber kullanabileceğiniz bir bir örnek hediye almak istediğiniz herhangi bir zaman için de düşünebilirsiniz. Düşündüm de, evlenme teklifi hediyesi de olabilir böyle bir çift saat mesela. Ya da sevdiğiniz bir çifte hediye edebilirsiniz. Bu tip ürünler en büyük talebi Sevgililer Günü’nde alıyordur sanırım doğal olarak ama böyle alternatifler de var aslında.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.