xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sevgililer Günü Hediye Sepeti Hazırlamanın Püf Noktaları

0 1.926

14 Şubata bir hafta kaldı ve bugün oturup Sevgililer Günü hediye sepeti hazırlamanın püf noktaları hakkında bir yazı yazmanın iyi bir fikir olacağını düşündüm.

Öncelikle bu hediye sepeti ifadesindeki “sepet” kelimesine çok takılmamanız gerektiğini belirtmek isterim. Bu iş için çoğu zaman hasır sepet kullanılıyor ama bu zorunlu değil. Güzel bir kutu almayı veya sade bir kutuyu ellerinizle kaplayıp süslemeyi de tercih edebilirsiniz. Şık bir poşet çanta da olabilir hatta.

Burada işin esprisi, güzel bir ambalajın içinde birden fazla hediye sunmak. İki seçeneğiniz var:

Kız arkadaşa / bayan eşe Sevgililer Günü hediye sepeti hazırlamak

Erkek arkadaşa / eşe Sevgililer Günü hediye sepeti hazırlamak

Hediyeleri olduğu gibi sepeti veya kutuyu da buna göre ayarlamanız lazım tabii. Bir kadın için hazırlanacak ambalaj daha bir cicili bicili olabilir. Bir erkek için ise biraz daha ağır, daha erkeksi bir ambalaj düşünmek lazım. Erkeksi dediysem, çiçekli kelebekli olmayacak, pembeli falan olmayacak, öyle şeyler işte.

Bunun için ne kadar para harcayacağınızı bütçenize göre kendiniz belirleyeceksiniz tabii.

Bir kız arkadaşa hediye sepeti güzel bir toka, bir bere, bir çift küpe ve uygun fiyatlı mini boy bir parfüm de içerebilir; pahalı bir kolye, kaliteli bir parfüm, en iyisinden büyük bir paket ve çikolata ve bir kutu marka şarap da.

Erkek arkadaşa hediye sepeti hazırlarken de aynı şey geçerli. Bütçeniz sınırlıysa imitasyon bir kemer, bir atkı, bir çorap seti ve uygun fiyatlı bir tıraş sonrası bakım kremi koyabilirsiniz mesela. Rahatça harcama yapabilecekseniz kaşmir bir kazak, hakiki deri bir cüzdan, kaliteli bir erkek parfümü gibi şeyleri tercih edebilirsiniz.

Bunlar tamamen benim uydurduğum şeyler tabii. Hediye seçerken hediyeyi vereceğiniz kişinin yaşı, beğenileri, ilgi alanları, giyim tarzı, iş ortamı gibi şeyleri dikkate almanız gerekir. Bu gibi unsurları dikkate alarak doğru seçimleri yapmak size düşüyor.

Sepetin içine aynı türden şeyler de koyabilirsiniz, farklı türlerden şeyler de. Örneğin cilt bakımı yapmaya düşkün bir kadın için sadece kozmetik ürünleri, arabasını çok seven bir erkek için çeşitli araba aksesuarları alınabilir. Veya ortaya karışık şeyler de olabilir.

Aşağıda Marks and Spencer firması tarafından satılan bu türden bazı alternatifleri göreceksiniz. Bunların çoğu gıda ürünleriyle hazırlanmış ve bazen bir buket çiçek gibi detaylar eklenmiş paketlerdir. Siz de bunlara benzer sepetler hazırlayabilirsiniz. Şöyle ki:

Böyle bir sepet hazırlarken öncelikle sevgilinizin veya eşinizin sevdiği türden yiyecek ve içecekler temin etmeniz lazım. Bir de biraz değişik, her markette gördüğümüz şeyler yerine biraz farklı şeyler temin etmeye çalışmakta fayda var.

 

Bu türden bir hediye sepetinin içine şarap ve peynir çeşitleri, meye suyu ve bisküvi – gofret çeşitleri, viski ve birkaç çeşit çikolata, bir – iki çeşit kahve, yanına da lokum ve çikolata, ayrıca belki bir şişe likör gibi şeyler koyabilirsiniz. Birkaç çay çeşidi ile paketlenmiş kek ve kurabiyeler de olur mesela.

İçecek için dükkan dükkan dolaşmanız gerekmez. Tekel ürünleri satan birçok yerde kaliteli alkollü içecekler bulabilirsiniz. Ama meyve suyu alacaksanız organik olanlarından aramanızı, bisküvi veya çikolata koyacaksanız biraz değişik, orijinal şeyler aramanızı tavsiye ederim. Bir iki çeşidi olsun bu şekilde ayarlamaya çalışın. Daha hoş olur, daha özenli görünür. Çevrenizde yoksa internetten bulabilirsiniz.

Bu yazı 14 Şubat Sevgililer Günü ile ilgili ama sevdiğiniz biri için başka bir özel günde veya içinizden gelen herhangi bir günde de hediye sepeti hazırlayabilirsiniz tabii.

Anneler Günü, Babalar Günü, Öğretmenler Günü, yılbaşı, doğum günü gibi zamanlar bir yana, durduk yerde de böyle bir hediye hazırlanabilir ve de gayet güzel bir sürpriz olur.

Satırlarıma son verirken fikri beğenip de elleriyle bir sepet hazırlamayı düşünenlere “Kolay gelsin” diyorum. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.