xo porn
sex movies jaxton and sexy blonde tranny aubrey kate love ass fucking.
porndawn.pro sex

Sevgililer Günü Hediyeleri: Sevgili Bileklikleri

2 4.185

Son yıllarda çiftlerin birlikte kullanabilecekleri kolye, yüzük, saat, eldiven, t-shirt gibi giyim eşyaları ve takıların sevgililer günü hediyesi olarak sıklıkla tercih ediliyor. Ancak internette ve ulaşabildiğiniz butik türü mağazalarda ufak bir araştırma yaparak sıradanın dışına çıkmanız ve birbirinden güzel çift hediyeleri bulmanız mümkün. Henüz fazla yaygınlaşmamış olan sevgili bileklikleri de bu tarz yaratıcı hediyeler arasında yer alıyor.

 

Ever Marker adlı internet sitesinde bulduğumuz sevgili bilekliği modelleri çift olarak satılıyorlar ve hem kadınların, hem de erkeklerin rahatlıkla kullanabileceği modellerde üretilmişler. İşte sevgiliye hediye alırken aklınızı çelebilecek bileklik modelleri!

14 Şubat

Siyah ve kırmızı birer ipe geçirilmiş ve üzerinde “Love Forever” yani “Aşk, Sonsuza Kadar” yazan bu bileklikler hem şık ve özenli, hem de spor bir görüntüye sahip olduklarından yalnızca özel zamanlarda değil, günlük hayatta da rahatlıkla kullanılabilirler.

Hesaplı Hediyeler

Son dönemin modasına uygun olarak ip, deri ve zincir gibi malzemelerin bir arada kullanıldığı bu sevgili bileklikleri genç çiftler için harika bir 14 Şubat hediyesi olabilir! Bilekliklere asıl anlamını katan şey elbette zincirlerden sarkan kalp ve anahtar figürleri, ancak sallantılı bileklikleri sevmeyenler bu parçaları rahatlıkla çıkarabilirler.

Sevgililer Günü

Gümüş renginin tartışılmaz asaletini üzerlerinde taşıyan bu bileklikler özellikle sade görünümlü fakat kaliteli parçaları sevenler için harika bir seçenek. Üstelik bu model sevgililer günü hediyeleri arasında bulunan düz ve sönük görünümlü takılardan da ayrılıyor.

14 Şubat Hediyesi

Yukarıdaki modelin farklı bir çeşidi olarak değerlendirilebilecek olan bu modelin üzerinde oldukça küçük boyutlu taşlar yer alıyor. Ancak taşların fazla parlak olmaması nedeniyle bilekliklerin siyah olanı rahatlıkla erkek arkadaşa hediye olarak alınabilir.

Sevgiliye Hediye Fikirleri

Sevgililer günü hediyesi dendiğinde aklınıza altın takılar geliyorsa; bu modelin sevgilinizin çok hoşuna gideceğine emin olabilirsiniz. Bu bilekliklerin erkekler için olanında diğerindeki gibi parıltılı taşlar yer almadığından günlük hayatta da kullanımı son derece rahat.

Yukarıda yer alan sevgili bileklikleri ilginizi çektiyse diğer modeller için galerimize göz atabilirsiniz.

2 Yorumlar
  1. Berkan

    Siyah ve kirmızî bilekliklerden istiyorumda nasıl alabiliriz acaba
    Bana burdan ulasabilirsiniz 05412389081 aramanizı bekliyor olacagım

    1. Hilal Uslu

      Bunları Ever Marker isimli yabancı bir sitenin ürünleri arasından seçmişim Berkan Bey. Oraya bakabileceğiniz gibi Takınak sitesine de bakabilirsiniz, yerli bir site, orada da var bu tip şeyler. Oradan almak daha kolay olur herhalde. Ziyaretiniz için teşekkürler.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

chubby hairy slut toys her fuck hole.fapgosu.com
xxxhdfire.com flexi teen doll anal fucked.